Ako keby sme strávili 17 minút v mikrovlnnej rúre. Takto na nás podľa slov lekára Counsensa bude pôsobiť 5G sieť.

20.08.2019

Budú toho plné reklamy, ako nám to urýchli internet. Ale za takúto cenu? Elektrosmog, ktorý na nás pôsobí už dlho, dostane teraz obroský kaliber. Zbraň, ktorá môže mať na naše zdravie nemalé dopady. Už teraz lekári priznávajú, že elektrosmog prináša aj rakovinu.

Elektrosmog je už bezprostrednou a samozrejmou súčasťou našich každodenných životov. Jeho negatívnou súčasťou je elektrostres, ktorý vtláča do našich organizmov, kde ako jedovatá látka pôsobí. V podstate je to, ako keby sme boli kopnutí elektrikou, ale v rozloženej dávke na niekoľko desaťročí. Ako keby to boli malé elektrošoky, ktoré nevidíme, ani necítime. Ale bunky ľudského tela si ich ukladajú. O to viac by sme mali biť na poplach, že dnes sa k tomuto všetkému pridávajú 5G siete. Ako nová dokonalá vražedná zbraň. Ak sa ako ľudstvo bojíme fiktívnych nepriateľov, prečo sa nebojíme tohto reálneho, ktorý môže mať na naše životy veľmi negatívne následky?

ELEKTROSTRES A PSYCHIKA

Následky napríklad na psychiku človeka. Ako hovorí kniha od Wulfa-Dietricha Rose Elektrosmog elektrostres, tak "značne rozšírenými zdravonými a psychickými problémami v dôsledku elektrosmogu sú napríklad podráždenosť, depresia, strach, bolesti hlavy, zlý spánok, napätie šijových svalov, záchvaty paniky, poruchy mozgovej činnosti a strata vitality". Ako odborník ďalej uvádza, na náš organizmus to má fyzikálne vplyvy. "Prirodzené elektromagnetické polia riadia mnoho životných procesov; pôsobenie elektrických a magnetických polí na biologické tkanivá, nervový systém, endokrynný systém, krvný obeh, rastové procesy a biologické rytmy."

NEMOŽNOSŤ ÚTEKU

Ak spoločnosť bije na poplach, pokiaľ ide o oblasť životného prostredia, mala by o to intenzívnejšie trúbiť aj proti elektrosmogu. "Elektromagnetické znečisťovanie životného prostredia," ako dopĺňa Rose, "je v ešte väčšej miere celosvetovým problémom než jeho chemické zamorovanie." Elektrosmogu sa totiž nevieme vyhnúť ani zatvorením dverí. Jedinou šancou by bolo bývať pod zemou. A dokonca, ak si mnohí myslia, že pri vypnutom televízore sú od smogu chránení, sú na omyle. "Akonáhle je sieťový kábel prístroja zasunutý do zásuvky, vytvára sa okolo neho a okolo prípojného vedenia elektrické pole, akokoľvek prístroj ešte nie je zapnutý." A dokonca aj nízkofrekvenčné polia môžu mať na naše zdravie fatálne následky. "Podľa výsledkov epidemiologických výskumov uskutočnených v posledných rokoch sa napríklad zdá, že existuje istá súvislosť medzi ochorením rôznymi formami rakoviny, najmä mozgovými nádormi, nádormi lymfatického systému a detskou leukémiou, a pôsobením polí s kmitočtami 50 a 60 Hz tak, ako vznikajú v elektrických rozvodných sieťach a domácich prístrojoch." 

Zdroj: ROSE, WULF-D.: Elektrosmog Elektrostres, Pragma 2002, s. 14-21.

NA SĆÉNU IDE 5G

A pýtame sa, na čo toto všetko? Len na rast spotreby. Opäť kŕmiť tohto novodobého boha dneška a ničiť si tým zdravie. A aby toho elektrosmogu nebolo už aj tak dosť, na scénu prichádza sieť 5G. Už neraz aj profesor Peter Staněk, analytik Slovenskej akadémie vied a poradca premiérov Mečiara a Fica vo svojich prednáškach pred pôsobením siete 5G varoval. Pýta sa, načo vlastne ideme podstúpiť toto obroské riziko, skok do neznáma a vziať si na plecia ešte väčší hrb. Na to, aby sme mohli rýchlejšie surfovať na Facebooku? Obzvlášť by sme mali spozornieť pri slovách lekára Gabriela Counsensa. Ten tvrdí, že vystaviť sa 5G žiareniu, to je ako by ste sa zmenšili a posadili na 17 minút do mikrovlnnej rúry! A to by asi nebol len taký kolotoč, ako zo známeho kultového filmu s Boleslavom Polívkom.

DETI HAMBURGEROV ŽASNÚ

Poslanec Ľuboš Blaha sa neraz vyjadril o dnešnej liberálnej mládeži ako o deťoch hamburgerov, nezdravé jedlo a tým aj nezdravé prostredie považujú za integrálnu súčasť života. Snáď si myslia, že sú voči tomu imúnni a že všetko zlé o 5G je iba strašidelná konšpirácia z "dezinformačných" časopisov. Denník N perom Juraja Procházku dôležitosť prijímania 5G vysvetľoval nasledovne: "Pri tvorbe telekomunikačných štandardov sa nehrá o fazuľky, veď rýchly internet - a ten mobilný zvlášť - čoraz viac ovplyvňuje naše životy. S nastupujúcim internetom vecí (IoT), inteligentných domov a miest, ale najmä s príchodom autonómnych áut jeho význam narastie do neobvyklých rozmerov." 

Zdroj: https://techbox.dennikn.sk/co-je-5g-nova-technologia-mobilnych-sieti/ a https://www.3gpp.org/news-events/3gpp-news/1929-nsa_nr_5g

Ale samotný fakt, aké obrovské zdravotné problémy nám táto sieť môže spôsobiť, ako keby bol v pohode. To už rovno môžu napísať, že aj zhodenie jadrových bômb na Hirošimou a Nagasaki bolo dobré, lebo zastavilo vojnu.

BIG BROTHER SA TEŠÍ

Portál Jímejinak.cz v príspevku o 5G píše aj o paralele s Orwellovým románom 1984. "Aby 5G mohla fungovať a spĺňať tie krásne možnosti rýchlejšieho internetu, technici sa rozhodli používať milimetrové vlny vo frekvencii medzi 10 až 100 gigahertzov, ide o tzv. elektromagnetickú frekvenciu. Maximálny rozsah je 300 gigahertzov." 

A tu nastáva problém, ako píše aj samotné periodikum: 

"Na rozdiel od 4G, ktorá fungovala v rozmedzí 800 megahertzov až 2,5 gigahertzov. Myslím, že nemusíte byť žiadny vedec ani technik, aby vám došlo, že tá zmena je obrovská." 

Zdroj: https://www.jimejinak.cz/mobilni-sit-5g-internetovy-zazrak-nebo-zdravotni-katastrofa/.

BUDÚ VŠADE

Dnes sa už napríklad nemenovaná mobilná spoločnosť netají tým, že vytvorila špeciálny modem, ktorý navonok nevyzerá ako technická "haraburda", akú sa každý normálny človek snaží v byte skryť, ale ako estetický doplnok. Tento zdroj extrémne nebezpečného elektrosmogu, ktorý bude evidentne spôsobovať aj obrovský zdraviu škodlivý elektrostres a to priamo v bytoch, budete musieť jednoducho vlastniť, ak túto sieť budete chcieť využívať. 

"Silnejší výkon, ale jeden aparátik, ktorý prenáša signál, neobsiahne tak veľkú plochu ako 4G a navyše nedokáže len tak prejsť budovou, pretože jeho frekvencia je kvôli vysokým číslam naozaj hustá." 

A tak zdroje 5G budú prakticky všade. Aj ako estetický doplnok, napr. v podobe vázy. 

Na školení Customer care pre nemenovaného telefónneho operátora, na ktorom som sa zúčastnil, školitelia považovali 5G za úžasnú vec a zdôrazňovali, že zákazníkom máme spomínať práve krásny vzhľad 5G modemu alebo 5G antény. Ako keby išlo o neškodnú vec. Ako keby naozaj išlo o tú vázu na kvety. "Na každom rohu budú malé mobilné antény, aby 5G prenášali. Táto technológia zvládne signál v rozsahu 10 metrov až 2 kilometre."

AKO 17 MINÚT V MIKROVLNKE

Keď sme už spomenuli deti hamburgerov, tak táto americká dobrota sa môže zohriať aj v mikrovlnke. Najmä na festivaloch, kde sa nestíha tak rýchlo jesť a zrazu to vychladne. Tak namieste je porovnanie 5G a pôsobenia mikrovlnej rúry. Väčšina lekárov a vedcov sa zatiaľ zhodne, že 5G siete nie sú úplne s kostolným poriadkom. "Veľa vedcov začína poukazovať na to, že čím viacej sme vystavení elektromagnetickej frekvencii, tým viac nebezpečia nám hrozí." 

Podľa vyjadrenia lekára Gabriela Counsensa, ktoré publikoval portál Natural News, je 5G obrovská pohroma. "Prirovnáva vystavenie sa 5G technológii 17 minútam v mikrovlnke! Doslova vám to uvarí telo a mozog." 

Zdroj:https://www.jimejinak.cz/mobilni-sit-5g-internetovy-zazrak-nebo-zdravotni-katastrofa/


Zdroj