Albert Einstein kdysi definoval šílenství jako stav, kdy děláte stále stejné chyby, ale očekáváte jiné výsledky...

16.12.2019

Reportéři televize Seznam se na demonstraci Bambiliónu chvilek na Václaváku zeptali lidí, koho by tedy volili místo Babiše...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rozhodnuti-ale-rozdrobeni-ptali-jsme-se-koho-by-demonstranti-volili

Výsledky se celkem daly očekávat... nejvíc z oslovených by volilo piráty, další by to hodili TOPce, další by to hodili ODS. Pár zoufalců by to hodilo i KDU nebo Starostům. Zhruba pětina lidí váhá. Samozřejmě se dá očekávat, že na demonstraci proti Babišovi (a Zemanovi) nebudou demonstranti preferovat Andreje, jeho voliči totiž sedí v klidu doma a každým dnem se k nim přidávají další ze stejného důvodu ze kterého byl zvolen Zeman... prostě se nemohou dívat na tu panoptikum, které nám zvolna hnědne a stává se stále méně demokratickým, ale zato (v penězích) stále více miliónovým.

Babiš není svými voliči nijak zvlášť milován... ale je stále více vyhodnocován jako stále menší zlo v porovnání se zbytekem peletonu.

Ale proto to nepíšu... tohle všichni víme, žádná překvapení se v tomto ohledu nekonají. Píšu to proto, že mezi oslovenými demonstranty se nenašel ani jeden jediný, který by to hodil ČSSD...

V čem to vězí, že Hamáčku? 

Petříček se tak zoufale snaží. Chová čmeláky, vyhlašuje klimatické nouze, je vzorně protiruský, protičínský, proamerický, proevropský... a nic z toho. Sám Hamáček nám tu přesně pobruselsku zavádí móresy, jak bude trestat každý projev nenávisti na internetu, vyhrožuje, že nás všechny sleduje a že naše vyjadřování jak nám zobák narostl bude mít trestněprávní dohru. Zpřísňuje zbraňovou legislativu, prohlašuje, jak tu nemáme migranty, ale obkládá vánoční trhy betonovými bloky. Prostě dělá všechno co po něm Brusel a Merkelová chtějí.... a Pravda s Láskou to nějak neoceňují.

Já chápu, že na demonstraci eurohujerů a amerikanofilů těžko někdo bude preferovat Okamuru nebo Komunisty, ale ti se o přízeň těchto voličů fakt neucházejí. Nepodbízejí se jim padesáti pohlavími, duhovými průvody, neucházejí se o ně Grétou a oslavou Řeporyjce Novotného. Stejně tak zde nebude sbírat mladý Klaus, který má svůj rajón také jinde.

ČSSD se ale této skupině podbízí už minimálně od Sobotky v čele strany. Dlouhá léta se snaží, zlikdvidovali si tradiční voličskou základnu, zlikvidovali si kádry a rezervy které měli skoro v každé vesnici, preference jim padají a padají... a oni to pořád nepochopili.

Nechci jim vidlácky nijak radit, ale víte kolik je u nás voličů, kteří to Andrejovi hodí, ale stydí se za to? Jednoduše proto, že oligarcha miliardář jim vlastně nevoní, ale používají mozek a tak nakonec se křípajícími zuby nemohou jinak... 

Socanům by vlastně stačilo dělat Babiše bez oligarchických miliard. Říkat to co on, navrhovat to co on a žít z voličů, kteří chtějí to co Babiš, ale nechtějí Babiše. 

 Ale to tam v Liďáku zdá se chápe jen Foldyna. 

Ostatní dělají všechno pro to, aby se stali druhým Kalouskem nebo Bartošem a pak se diví, že je za Kalouskovství a Bartošství nikdo nevolí. 


Zdroj