Pořád si ještě někdo myslí, že jde o nahodilé "stěhování národů"? Pořád si ještě někdo myslí, že Evropa dokáže pojmout stamilióny obyvatel celé Afriky, aniž by ji to zahubilo?

20.09.2019

Hned po odstavení Mattea Salviniho (na nemž měl on sám podíl) jsem psal, že byznys pašeráků (lodí neziskových organizací), kteří vozí Afričany od libyjských břehů do Evropy, může směle pokračovat. V sobotu dala podle agentury AFP Itálie povolení k vylodění lodi Ocean Viking, kterou provozuje neziskovka Lékaři bez hranic, na ostrově Lampedusa. Na palubě má být 58 mužů, 6 žen a 18 nezletilých. Pamatujete ještě, jak nám řada uvědomělých politiků a médií předestírala, že do Evropy utíkají zejména Syřané před řezníkem Asadem? Lékaři, inženýři, ženy a děti? Na Asada se nyní ve světle Číny, Ruska a Iránu trochu pozapomnělo. Všímáte si? 

"Řekli našim lékařům, že jejich kůže byla pálena roztaveným plastem a že byli biti dřevěnými nebo kovovými tyčemi... Mnozí si nesou psychologické rány nebo trauma," uvedla neziskovka Lékaři bez hranic.

Biti, páleni, mučeni. Fajn. A důkaz místo "slibů" by nebyl?

Neustále se opakující mediální klišé o mučení. Pravda nebo citové vydírání a účelové lži? Ať už migrantů, nebo samotných neziskovek, které jistě velice rády poradí, jak se nejsnáze dostat na evropskou půdu. Neviděl jsem doposud ani jednu (!) fotografii, na níž by byly ony rány nebo jizvy vidět. Ani jednu. Přitom o bití tyčemi nebo pálení kůže čtu v každém druhém článku na toto téma. Co je snazšího, než pořídit v dnešní době fotku? A zatím stále čtu, že "řekli našim lékařům".

Myslím, že je docela dokázáno, jaký vztah mají afričtí a blízkovýchodní migranti k pravdě - stačí si vygooglit kauzy, jak pravdivě řada z nich uváděla svůj věk. Tím se plynule dostáváme k dalšímu bodu. Na palubě je 58 (jistě mladých) mužů a pouze 6 žen. Jako třešnička je 18 údajných nezletilých. Že jsem ten nevěřící Tomáš, jsou nezletilí už 25, 29 nebo 35 let? Opět tak trochu nepoměr afrických žen a dětí a mladých silných Afričanů.

Ad hoc přerozdělovací dohoda mezi Němci, Francouzi a Italy

Podle francouzského ministra vnitra byla dosažena ad hoc evropské dohody mezi Itálií, Francií, Německem, Portugalskem a Lucemburskem, která umožnila zakotvení lodi. "Nyní se musíme dohodnout na skutečném dočasném evropském mechanismu." Francouzi a Němci mají podle předběžné dohody přijmout 25 procent migrantů, Itálie 10 procent. "Pro naši imigrační politiku to nebude příliš mnoho," uvedl německý ministr vnitra Horst Seehofer, podle kterého už bylo načase ukončit "bolestivý proces" dohadování se nad každou lodí se zachráněnými migranty.

Automatický přerozdělovací systém by měl být dočasným řešením před revizí takzvaných "Dublinských dohod", uvádí agentura AFP.

Tak určitě, "dočasný evropský mechanismus" bude dočasně fungovat léta, přičemž postupně zahrneme i "zlobící" státy V4. Nebo se dočasný změní na trvalý, tak jak to mají novodobí soudruzi ve zvyku. 

Pětadvacet procent z 82 pro Německo vskutku nic není, to má ministr pravdu - v porovnání s těmi miliony migrantů, co si již dovezli. Jen otázka množství je u relativní hodnoty vskutku relativní, protože záleží na absolutním množství migrantů. Budou-li jich po znovuotevření stavidel miliony, pak z těch 25 procent vznikne docela slušné množství.

Proč jde evidentně o řízenou migrační invazi?

Proč si troufám tvrdit, že se jedná o řízenou migrační invazi, v níž bytostně důležitou roli hrají z různých zdrojů (peníze daňových poplatníků nevyjímaje) placené neziskové organizace? 

Organizace, které ve jménu humanity a "záchrany" doslova a do písmene pašují od libyjských břehů do Evropy zejména mladé africké muže v plné síle? Stačí si prohlédnut fotografie na sociálních sítích těchto neziskovek, kde na vlastní oči uvidíte, koho nejčetněji do Evropy importují.

Řada politiků již delší dobu a nepokrytě přestala hovořit o uprchlících ze Sýrie a postupně (salámovou metodou, nebo metodou uvařené žáby) plynule přešla k migrantům - odkudkoliv. Nejčastěji z Afriky. Pravdou je, že slovo invaze v mém slovním spojení je diskutabilní, protože jde o poněkud neobvyklý případ invaze - kdy tuto zcela bezprecedentně podněcuje a umožňuje především někdo jiný a invazivní skupiny jsou v tomto ohledu prostředkem a částečně rovněž obětí.

Elity migraci podporují a vítají

Nedávno vyzval řecký komisař EU pro migraci a vnitřní věci Dimitris Avramopoulos k vyššímu přijímaní migrantů přímo z Afriky: "Je rovněž důležité poskytnout uprchlíkům, kteří chtějí jít do Evropy, bezpečné trasy, tak, aby už více nemuseli podstupovat nebezpečné a nelegální mořské cesty," uvedl mimo jiné. "Vyzývám všechny členské státy, aby zintenzivnily úsilí a dostály svým závazkům přijímat uprchlíky, co nejdříve to bude možné."

Obnovení "záchranných akcí" ve Středozemním moři - nejlépe státními aparáty - podpořila nedávno při svém proslovu v Berlíně také Angela Merkel: "Určitě by bylo dobré, kdybychom dnes měli operaci Sophia a národní námořnictva, která by prováděla záchranu."

Pořád si ještě někdo myslí, že jde o nahodilé "stěhování národů"? Pořád si ještě někdo myslí, že Evropa dokáže pojmout stamilióny obyvatel celé Afriky, aniž by ji to zahubilo?


Zdroj

Q.S.

"Pořád si ještě někdo myslí, že jde o nahodilé "stěhování národů"? Pořád si ještě někdo myslí, že Evropa dokáže pojmout stamilióny obyvatel celé Afriky, aniž by ji to zahubilo? "

Ne nemyslí. Ale stále drtivá většina lidí nechápe oč tady jde, mnozí před tím strkají hlavu do písku, protože si nedokáží přiznat, že se mýlili. Stručně řečeno se brání zhroucení vlastní představy o světě ve kterém žijí.

Co vidíme je  součást plánu na přeformátování světa rozrušením stávajících společenských struktur, národní koheze, jazykové,etnické, náboženské a kulturní sounáležitosti. K tomu je nasouvána destrukce rodiny, snižování populace bílého člověka skrze LGBT, militantní feminismus. A samozřejmě změnami školství a indoktrinace dětí pohlavní diverzitou, klimatickým alarmismem, inkluzí. Nejmladší generace mají být vytrženy z vlivu starších generací a podrobeny trvalé propagandě, která má jejich myšlení trvale zdeformovat ve prospěch plánů globální světovlády.

To je jediný a hlavní důvod toho, co se okolo nás děje. Je to proces na kterém se pracuje desítky let, který byl dlouhodobě připravován a který se v žádném případě nezastaví pokojnou cestou.

To by naprosto odporovalo charakteru probíhajících procesů.  Současné politické špičky EU a jejich vazalové v jednotlivých zemích nikdy neměli v úmyslu ten příliv zastavit. Notičky jsou totiž přesně opačné. Tak se hledají důvody proč to nejde, proč nevracet zpět, proč nezasahovat proti organizovanému pašování lidí a proč toto pašování legalizovat pomocí neziskovek. Nyní se opakovaně snaží vše legalizovat na státní úrovni formou závazných dekretů na úrovni zákonné povinnosti redistribuce. "Aby se dostalo na všechny", ať chtějí nebo ne......

Je to divadlo. Vpravdě antické - tragédie. Pro Evropu, Afriku i celý svět pokud se jejich plány zdaří. A zatím se daří vskutku dobře. Lidé totiž spí.

Odložme iluze a prohlédněme. Je již mnoho hodin po dvanácté...