Bojovníci proti fake news a hoax jsou jen novodobí cenzoři mající za úkol pomoci minimalizovat dosah zpráv o tom, co se skutečně děje.

27.10.2019

Bojovníci proti fake news, hoax a desinformacím tvrdí, že informace o záměru evropských vlád přesídlit do Evropy jsou hoax a fake news. Tak my jsme pro Vás našli dostatek důkazů, že to je pravda a bojovníci proti fake news a hoax jsou jen novodobí cenzoři mající za úkol pomoci minimalizovat dosah zpráv o tom, co se skutečně děje. 

 Zde máte video ukazující 154 afrických imigrantů/uprchlíků, které německá vláda přesídlila z Afriky do Evropy, aby jim tak pomohla s kolonizaci Evropy a nahrazením původních bílých Evropanů Afričany. 

Samozřejmě, že to německá vláda takhle otevřeně neříká, ale skrývá se za "humanitární pomoc", ale v praktické rovině nejde o nic jiného než o výměnu původního obyvatelstva a podporu africké kolonizaci Evropy. 

Celou operaci má na starosti Mezinárodní organizace pro migraci

Afričtí imigranti byli převezeni letecky z Etiopie do německého města Kassel. Další let s několika stovkami afrických imigrantů se má uskutečnit v listopadu. 

Více v němčině zde: www.hna.de 

Zdroj videa z profilu Mezinárodní organizace pro migraci : twitter.com   

https://www.facebook.com/eurabia.cz/videos/719345561906124/