Český generál si s předstihem 4 let řekl o kandidaturu na českého prezidenta, od Bakalových médií už má zajištěnou podporu od října!

08.11.2019

Jihočeská univerzita zakázala Václavu Klausovi ml. vystoupení na oslavách 30. výročí státního převratu poté, co šéf Trikolory odsoudil výroky generála Petra Pavla o prezidentu republiky! Generál sprostě a vulgárně napadl prezidenta republiky, že prý mu bodyguardi utírají pusu a dělají mu pečovatelky s pistolí za pasem! Český generál si tak s předstihem 4 let řekl o kandidaturu na českého prezidenta, od Bakalových médií už má zajištěnou podporu od října! Ano, je to kampaň a jede v tom i Jihočeská univerzita!

Blíží se 30. výročí Sametového podvodu a příští neděli se rozpoutá hotové peklo. Jenže cesta do pekel je lemována velkými ohni, jak říká jedno germánské přísloví, a právě tyto ohně a vatry jsou právě teď v médiích už v předstihu zapalovány. Určitě jste zaregistrovali neuvěřitelně nechutný útok generála Petra Pavla, který zaútočil na prezidenta republiky takovým fekálním slovníkem, že z toho zaskočilo i některým otrlým kavárníkům.

Bývalý šéf vojenské sekce NATO totiž o prezidentu Miloši Zemanovi prohlásil, že je na tom už tak špatně po zdravotní stránce, že mu jeho bodyguardi musí utírat pusu a tykají mu křestním jménem, takže de facto mají roli pečovatelek s pistolemi za pasem. Je to podle něho prý nedůstojné. A rovněž dodal, že pokud o to bude požádán a dostane důvěru, zváží kandidaturu na Pražský hrad v roce 2023. A právě tímto výrokem si o tu kandidaturu řekl. Samozřejmě, že za jeho kandidaturou stojí Zdeněk Bakala, je to naprosto zjevné a Koudelkova BIS mlčí, protože těm to vyhovuje, protože proces jede na objednávku amerických neoconů, kteří šéfa BIS úkolují přímo z Langley, dokonce mu dali medaili za vzornou spolupráci v kauze Novichok proti Rusku.

Václav Klaus, ml.

Celé to začalo již počátkem října, kdy Martin Fendrych na Bakalově serveru Aktualne.cz publikoval pro generála Petra Pavla de facto předvolební agitku [1] jako otvírák v podobě článku, kde je bývalý člen KSČ a poté šéf vojenské sekce NATO nabízen jako skvělá alternativa na ochranu Pražského hradu před kandidáty, které prý do prezidentských voleb vyšlou Rusové a Číňané. Generál Petr Pavel tak nepřímo naznačil, že je tudíž do boje o Pražský hrad třeba nasadit jeho, kterého vyšlou logicky Američané. Přesně takto ten výrok působí a je zjevné, že je myšlen přesně tak, křišťálové průzračně. Jenže přesně o měsíc později ten samý generál velmi brutálně a mediálně nepřirozeně zaútočí na prezidenta republiky, který se mezitím léčí pro poruchy výživy. Bez ohledu na Zemanův zdravotní stav je naprosto skandální, aby se generál vyjadřoval ke svému nadřízenému jako největší hulvát.

Generál zaútočil na svého nadřízeného jako největší hulvát, kterého armáda vynesla až do pozice čela vojenské sekce NATO. Tyhle manýry ho naučili Američané v Bruselu, proslýchá se ve sněmovně

Na co se totiž opět zapomíná, to je skutečnost, že prezident Miloš Zeman je nejvyšším nadřízeným generála Petra Pavla, protože prezident má funkci vrchního velitele ozbrojených sil ČR a tyto výroky generála proti vrchnímu veliteli lze bez problémů označit za těžké porušení subordinace, za což by měl být generál degradován. 

Tento útok proti prezidentovi znovu ukazuje, že americkým neoconům dochází nejen trpělivost, ale dochází jim i to, že procesy v Praze začínají ovládat Chasidé. 

A signály o tom, že to znepokojuje sionistické kádry, můžeme najít i v dnešním výroku premiéra Andreje Babiše, který šokoval americkou ambasádu v Praze. Andrej Babiš totiž podpořil jako jediný politik ve Střední Evropě nápad Emmanuela Macrona na vytvoření Evropské armády proto, že dnešní NATO prý prochází mozkovou smrtí [2].

Gen. Petr Pavel v době, kdy šéfoval vojenské sekci NATO.

Emmanuel Macron to uvedl ve vyjádření k současné situaci v Sýrii, kde má Francie své vlastní zájmy, ale Turecko jako člen NATO provádí agresi, bez konzultací s Paříží a s NATO. Jinými slovy prý hrozí, že pokud syrská armáda spustí ofenzívu a zaútočí na turecké pozice, může dojít k tomu, že Ankara aktivuje článek 5 Washingtonské smlouvy a požádá o pomoc ostatní členské země, které ovšem s tureckou agresí v Sýrii nemají a nechtějí mít nic společného. De facto by tak mnoho zemí NATO aktivaci článku nevyslyšelo, a to by znamenalo prokázání nefunkčnosti kolektivní obrany NATO.

Emmanuel Macron proto navrhuje jednak zahájit dialog s Ruskem v oblasti bezpečnosti, stejně tak s Čínou, a rovněž navrhuje začít budovat Evropskou armádu. Šéf NATO Jens Stoltenberg to ostře odmítl, stejně tak ale i Angela Merkel, která nemůže takové požadavky prohlašovat otevřeně, když na území Německa jsou dosud stále americká okupační vojska jako relikt po konci II. sv. války. Ona sama ale vznik Evropské armády prosazuje, zavázala se k tomu podpisem Aachenské smlouvy mezi Německem a Francií v lednu tohoto roku, více v článku zde. Jenže Německo musí nejprve vyřešit Američany, teprve poté může Německo budovat Evropskou armádu.

Generál Petr Pavel půjde do boje o Pražský hrad s podporou Bakalových médií, univerzita zakázala mladému Klausovi mluvit se studenty

Americkým neoconům tak začíná znovu hořet půda pod nohama, a proto dochází k typickým a násilným projevům prosazování americké moci Pax Americana v Evropě. Neoconi v jedné rovině mají jednu velkou výhodu pro pozorovatele, protože jejich kroky jsou natolik primitivní, násilné a brutální, že je prostě nelze přehlédnout. Neoconi vždy prosazují své cíle z pozice síly a tento proces je natolik zřetelný, že jej nelze zaměnit s ničím jiným. Nikdo neprovádí takové procesy s takovou bezohledností jako právě neoconi. A tím se potvrzuje, kdo stojí za generálem Petrem Pavlem.

Jsou to američtí neoconi a jeho mediální podporu mu v ČR zajišťuje neoconský koník a importér, který do ČR z USA před lety přivezl slavný Aspen Institute, tedy Zdeněk Bakala a jeho média. Generál tudíž cítí podporu z USA, a proto si dovolí mluvit o svém nadřízeném v roli vrchního velitele takovými slovy, jaká použil. 

Ví, že si to může dovolit, protože má za sebou Američany. Jenže Andrej Babiš už tuší, kam se korouhvička na Bílé hoře pootočila, vítr momentálně fouká od Chasidů a z Izraele, ne od amerických neoconů a jejich moci Pax Americana. 

Jenže, Česko není jenom Praha.

Budoucí prezident a věrný přítel USA?

Šéf Trikolory Václav Klaus ml. chtěl promluvit ke studentům Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v rámci tzv. Týdne demokracie. Mladý Klaus chtěl se studenty pohovořit o polistopadovém vývoji v dnešní společnosti a o tom, jak postupně v liberální demokracii ztrácíme osobní svobody. 

Jenže děkanka ekonomické fakulty Jihočeské univerzity, Dr. Dagmar Škodová Parmová, diskusní panel Václava Klause ml. se studenty zakázala, protože půda univerzity prý není určena pro politické agitace a pro politiky [3]. To je sice správný názor, kdyby se jím ale univerzita opravdu řídila.

V minulosti totiž univerzita bez problému umožnila na akademické půdě vystupovat bývalým členům Sobotkovy vlády, před studenty vystoupil např. bývalý ministr vnitra za Hnutí ANO Robert Pelikán, nebo třeba europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil. Takže, vystupování politiků na půdě univerzity zjevně nevadí, pokud jsou z TOP 09 nebo od Babiše. Univerzita dokonce povolí příští týden vystoupení Milionu chvilek na tzv. Festivalu demokracie [4]. Jakmile ale chce vystoupit Václav Klaus ml., okamžitě dostává stopku. A čím si to vysloužil?

Pražský hrad se prý pokusí obsadit Rusové a Číňané svými kandidáty, a to prý nesmí NATO připustit

No, to je přece jasné. Šéf Trikolóry se obořil na generála Petra Pavla za jeho útok na prezidenta republiky, postavil se na stranu prezidenta Miloše Zemana a prohlásil, že generál si tím řekl o kandidaturu, ale Václav Kluas ml. ho rozhodně volit nebude, zejména ne poté, co předvedl ve vztahu k prezidentovi. 

Takže na 30. výročí Sametové habaďůry se dostáváme do situace, kdy akademické obce zakazují jedněm politikům vstupovat před studenty, zatímco jiným politikům to dovolují.

Obranná aliance NATO, které donedávna šéfoval generál Petr Pavel z pozice vojenského velení, je dnes ve stavu klinické smrti, protože právě to slavné NATO a jeho druhý největší člen právě páchá agresi a genocidu na Blízkém Východě v Sýrii. A tento generál má tu drzost, že namísto toho varuje před údajnou agresí Ruska a Číny. Pjakin to řekl trefně o těchto podpindosnících, éto děbily. Mají plné huby demokracie, ale přitom zakazují některým politikům mluvit se studenty a nadávají na své nadřízené a vrchní velitele.

Jihočeská univerzita.

Největší zbraní dnešní doby je svobodné slovo, které má ničivou sílu zbraní hromadného ničení. Proto se snaží umlčovat nejen alternativní servery, ale útoky směřují už i na nekonformní politiky, kterým je zakazováno vystupovat na akademické půdě, která je placena z peněz daňových poplatníků. To nejsou totiž soukromé vysoké školy, jako mají např. v USA, toto jsou všechno veřejné vysoké školy placené z veřejných peněz a je skandální, že univerzita na jihu Čech provádí propagandistickou selekci politiků, kteří smí před studenty vystoupit, a kteří nesmí. Pokud má politik správný kádrový profil, je mu vystoupení dovoleno. V opačném případě si škola najde důvod pro zákaz.

Autogenocida národa se projevuje jako rakovinový proces uvnitř organismu společnosti, která se rozkládá zevnitř a není k tomu již potřeba externí faktor

Co je to za zemi, kde jeden z nejvyšších generálů plive na svého nadřízeného velitele a prezidenta, přičemž promo a mediální agitku mu zajišťuje uprchlý uhlobaron ve Švýcarsku a jeho média? 

Co je to za zemi, kde veřejné univerzity kádrují politiky, kteří smí a kteří nesmí popovídat se studenty? Ano, je to země, která ztrácí vlastní kulturu, hodnoty, zásady, integritu a hlavně svoji vlastní budoucnost v podobě nových generací a dětí, které jsou vychovávány k nenávisti vůči všemu, co ztělesňuje i třeba jen lehké náznaky pronárodních obrysů, suverenity a národovectví. Víte, co by se stalo v dobách komunismu, kdyby generál plival na prezidenta? Víte, co by se stalo, kdyby ruský generál plival na Vladimira Putina? A víte, co by se stalo, kdyby americký generál zaútočil na amerického prezidenta?

Mikuláš Minář má dovoleno vystoupit se svým programem na Jihočeské univerzitě. To bude síla.

Jenže v Česku je to jinak. V Česku je generál v médiích mainstreamu pomalu za hrdinu a jeho nadřízení mlčí. 

Jste svědky objektivního procesu autogenicidy, tedy okamžiku, kdy se národ již nedokáže zevnitř bránit rakovinovým procesům ve společnosti, které se stávají objektivními. 

Zasaženo rakovinou je školství, univerzity, média, armáda, kultura, politika, ekonomika a v poslední době už dokonce i rodina a vnitřní kruh. 

Nenastala přitom žádná válka, nejsme okupováni vojsky nepřítele, ale přesto evropské národy čelí genocidě a jsou likvidovány, neboť veškerou moc v zemi po roce 1989 ovládli sionisté a zednářské spolky. Parlament nechrání národ, chrání ale Izrael. Nechrání prezidenta, chrání ale Českou televizi. Nechrání vlast, chrání setrvání v Evropské unii, lépe řečeno v Kalergiho unii. Stačilo k tomu 30 let a procesy řízení zejména ve školství, v médiích a v bankovním sektoru a národ je na pokraji kolapsu. Národní elity zmizely, kádry nejsou. Stav čekání na protektorátní ukotvení, na povely z Berlína a z Washingtonu.


Zdroj