Cokoliv se dělá, dělá se ve prospěch zorganizovaných zájmových skupin a nic se nedělá pro lid.

08.09.2019

Zdá se, že Západ ve všech ohledech uhání ke svému konci. Vláda zákona je mrtva, demokracie se změnila v podvod a státům vládnou oligarchie.

Cokoliv se dělá, dělá se ve prospěch zorganizovaných zájmových skupin a nic se nedělá pro lid. Putin nedávno prohlásil: "Vedoucí role Západu končí".

A není skutečně nic pravdivějšího: https://www.rt.com/news/468112-putin-g7-india-china/

Brookingova instituce je neoliberální, neokonzervativní a zaručeně nerasistický "thinktank", jehož člen W.M.Frey nedávno napsal: "Poslední sčítání obyvatel prokázalo, že bílých Američanů mladších 15 let je už v populaci méně než polovina.

A ubývá jich v populaci nejen procentuelně. V letech 2010 až 2017 počet amerických dětí bílé pleti poklesl o 2,2 milionu. A bílá populace Ameriky poklesla z 80 procent v roce 1980 na 60 procent v roce 2018.

Současný průměrný věk Američanů evropského původu je 43,6 roku, průměrný věk hispánců je 29,5 roku a průměrný věk tzv. multikulturních občanů je 20,7 roku. A v průběhu posledních sedmi letech více Američanů evropského původu zemřelo, než se jich narodilo.


A tak se člověku dere na jazyk otázka, píše Frey. Dostane se i bílé americké menšině jednou dobrodiní pozitivní diskriminace?"

P.C. Roberts

Vybral a přeložil lubomír Man

Zdroj: google -P.C.Roberts - The End of White America is now assured