Dávno zapomenutá věštba české rodačky německého původu Sibyly Weißové předpovídá nelibý konec pro naše hlavní město.

12.03.2020

Sice jsem avizoval, že obrátím list, ale narazil jsem na tohle: 

Podle ní má během roku 2020 v Praze propuknout smrtící epidemie, která vyhubí veškeré obyvatelstvo.

Na přelomu 16. a 17. století k Sibyle proudily davy uchazečů, kteří měli zájem o předpovídání budoucnosti. Sama Sibyla v Praze dlouhá léta působila, a také jí předpověděla tragický konec, který se nezadržitelně blíží s příchodem nového roku. 

Pražská Sibyla, jak se věštkyni často přezdívalo, správně určila události, které se odehrály dlouhé roky po její smrti. A to včetně první i druhé světové války nebo obnovení české samostatnosti. 

V jednom ze svých mnoha proroctví Sibyla předpověděla i příchod hrůzné epidemie, které se nevyhne žádný z obyvatel Prahy. 

Ta by se měla propuknout v druhé polovině roku 2020 a ponese sebou kromě smrti i velké utrpení pro všechny, kteří budou zasaženi.

Zhoubný virus, který se začne šířit pražskou vodovodní sítí a kanalizací, si má najít cestu do každé domácnosti s tekoucí vodou, stejně tak na všechna veřejná místa. 

Uniknout jisté smrti by se mohlo podařit jedincům, kteří mají vlastní zdroj pitné vody, ani to však nemusí zachránit jejich životy. 

Stačí totiž přijít do bližšího kontaktu s kýmkoliv, kdo je virem nakažen. 

Smrtící nemoc zprvu bude připomínat obyčejnou chřipku, po několika dnech od prvních symptomů však nakažení začnou zvracet vlastní vnitřnosti a zažijí tak pravděpodobně jednu z nejhorších a nejbolestivějších smrtí, které si lze představit. 

Pražanům tedy nezbývá, než doufat, že jinak neomylná věštkyně se tentokrát ve svých předpovědích zmýlila.


Muzivcesku 31.12.2019