Do Evropy se vrací nacistické postoje, figury, projevy, názory a především požadavky!

To už není náhoda! Hnědé kalhoty, hnědá košile, přes to roláček a česká Greta je na světě! Babiš pořád neodstoupil? How dare you! Do Evropy se vrací nacistické postoje, figury, projevy, názory a především požadavky! Údajně 300,000 účastníků demonstrace na Letné slyšelo od Milionu chvilek požadavek, že Andrej Babiš se má nejpozději na Silvestra zbavit Agrofertu a ministryně spravedlnosti, jinak má prý odstoupit! Pokud tak neučiní, budou další demonstrace! Ve volbách by Chvilkaři dostali 6% hlasů a měli by podobný počet mandátů jako TOP09, ani o křeslo navíc! Takže, o čem se tady vlastně kdo chce bavit?
Nezisková organizace Milion chvilek uspořádala včera dne 16. listopadu 2019 již druhou velkou demonstraci v Praze pod názvem "Letná 2" a podle informací českých médií, policie a telefonních operátorů se účast pohybovala okolo čísla 300,000 lidí, přičemž policie uvádí číslo zhruba o 50 tisíc nižší [1]. To tedy ukazuje, že účast byla na rozdíl od první demonstrace na počátku léta vyšší, ovšem nijak dramaticky na to, jaká mediální masáž proti Andreji Babišovi probíhala a v podstatě i nadále probíhá.
Mikuláš Minář přednesl účastníkům demonstrace požadavky na Andreje Babiše, které prý musí splnit do 31. prosince 2019.
Nejpozději do Silvestra musí prodat Agrofert a rovněž navíc odvolat ministryni Marii Benešovou z funkce ministryně spravedlnosti, v opačném případě má Babiš na svoji funkci premiéra rezignovat. Pokud neudělá ani jedno, ani druhé, potom budou příští rok demonstrace proti premiérovi nadále pokračovat.

Mikuláš Minář dne 16. listopadu 2019 na Letné během proslovu u mikrofonu.
Milion chvilek tajně doufá, že to Andrej Babiš nezabalí, protože tím by skončil i smysl na další provoz "výdělečné" neziskovky, která de facto Mikuláši Minářovi nahrazuje trvalé zaměstnání a rovněž startovací bázi pro rozjezd politické kariéry. Kdyby premiér rezignoval a bylo by dosaženo cíle, Milion chvilek by mohl skončit a Mikuláš Minář by se mohl vrátit ke studiu a k normálnímu neveřejnému životu.
Obávám se, že sláva a popularita Mikuláši Minářovi a jeho kolegovi Benjaminu Rollovi vyhovuje mnohem více než život obyčejných studentů s mizerným příjmem a finanční závislostí na rodičích. Neziskovka je prostě business a málokdo si všiml signálů a symbolů, o kterým jako první informoval náš Aeronet již v době první demonstrace na Letné.
Těmi signály mám na myslí naprosto nepřehlédnutelný outfit Mikuláše Mináře.
Český Mikuláš se stal kopií švédské Grety, a navíc to oblečení...
V našem článku z června tohoto roku jsme reagovali na email jedné z našich čtenářek, která nám napsala dotaz, jestli nevíme, proč ten mladík z té neziskovky nosí stejné kalhoty a košili jako měli Freikorps, členové NSDAP a zejména členové Henleinovy Sudetoněmecké strany.
Právě naše čtenářka si všimla takového detailu, že Mikuláš Minář nosí košili a kalhoty v tradiční žluto-hnědé pískové barvě, která se používala na barvení textilií a látek pro uniformy NSDAP v nacistickém Německu.
Jenže i samotný rolák na Mikuláši Minářovi skrývá jeden vzkaz a odkaz. No, zkuste hádat... za tip a skvělý postřeh děkujeme našemu čtenáři z komentářové sekce.

Václav Havel v roláku... ta podoba s Minářovým rolákem asi nebude čistě náhodná...
Naprosto jsem byl přesvědčen, že Mikuláš Minář se poučí a nebude již na sebe takto upozorňovat, ale to jsem se zmýlil. Věřte nebo ne, ale Mikuláš Minář včera na Letné měl na sobě ten samý outfit jako v červnu, hnědé kalhoty, hnědá košile a protože byla zima, měl přes košili natažený rolák. Zatímco v červnu byla tato uniforma jenom dekorací, tak včera již měla naprosto zjevný účel, aby podtrhla nacistickou rétoriku a požadavky na pódiu.
Totéž zaznívalo od Henleina ve 30. letech, když kladl ultimáta z ulice Benešové vládě v uniformě stejné barvy.
Nová světová vlna "Greténismu" zasáhla tvrdě už i Česko a plakát inspirovaný Josephem Goebbelsem a jeho slavným citátem
Transparenty proti Marii Benešové a Andreji Babišovi.
Ten proti Marii Benešové je inspirovaný nacistickým plakátem z roku 1943, viz. informace níže v článku.
Možná si říkáte, že se jedná o úlet, ale ujišťuji vás, že to rozhodně tak není, je to součást plánu se širším realizačním rámcem v celé Evropě.
Je to model Gretenismu.
Švédská aktivistka Greta Thunberg, která by měla být ve škole a učit se, jezdí po světě a nadává politikům, že nic nedělají na ochranu klimatu a tudíž ona kvůli nim prý přišla o své dětství!
How dare you! Tento výkřik, který v překladu znamená "Jak se opovažujete!" a jenž zaujal světová média nedávno na Valném shromáždění OSN v New Yorku, je v podstatě volně parafrázován další školákem, resp. studentem, který rovněž jako Greta přerušil studium a vrhl se do neziskové činnosti a veřejného aktivismu.
Transparent proti Marii Benešové inspirovaný nacistickým plakátem z roku 1943, který používala Česká obec fašistická a rovněž Česká liga proti bolševismu

Detail a popis nacistického plakátu z roku 1943.
Rozdíl mez Gretou a Mikulášem je pouze v genderové rovině a ve věku, protože Mikuláš Minář je o 10 let starší.
Ovšem nástroje prosazování přímé demokracie z ulice jsou stejné.
Stejně jako demonstrace Fridays for future za změnu klimatu, tak stejně tak i demonstrace Milionu chvilek jsou nástroji přímé pouliční demokracie, která ale nemá s demokracií nic společného, je to totiž klasické davové řízení, které se používá během revolucí a státních převratů.
A hnědá košile a kalhoty, ani ultimáta znějící z pódia, nebyly jedinou připomínkou nacismu včera na Letné.

Kancelář České ligy proti Bolševismu v Praze, fotografie z roku 1943.
Jak nás do redakce upozornil pan Petr Cvalín z KSČM, demonstranti na Letné zašli ještě dál. Na výše zobrazeném plakátu je Marie Benešová zobrazena s drápy místo nehtů, jak uchvacuje Pražský hrad. Tento plakát je inspirovaný nacistickým plakátem z roku 1943, který nechala vytisknout Česká obec fašistická a velmi často jej používala Česká liga proti bolševismu.
Demokratičtí demonstranti, kteří mají plné huby demokracie, mávají nad hlavami transparenty okopírovanými z dob Protektorátu. To je opravdu skvělá vizitka všech těch demokratů.
Chvilkaři by ve volbách získali jen 6% hlasů za předpokladu, že by nikdo u účastníků letenské demonstrace nevolil TOP 09, Hnutí STAN nebo jiné současné strany
A nikdo nesmí být na pochybách, že to opravdu myslí vážně.
Ve chvíli, kdy statisícové davy na Letné předkládají ultimáta demokraticky zvoleným představitelům státu, v tom okamžiku se jedná o proces davového řízení s cílem provedení státního převratu.
Podpora Milionu chvilek v české společnosti je malá, zcela limitní a omezuje se pouze na voličskou základnu okrajových politických stran jako je TOP 09 nebo Hnutí STAN.
Tomu odpovídá i počet demonstrantů. Pokud by Milion chvilek založil politické hnutí a všichni účastnící na Letné by hlasovali pro toto hnutí, potom by ve volbách získali 6% mandátů v poslanecké sněmovně a měli by tolik křesel, co dnes má TOP 09. Jenže, tahle volební aritmetika má jeden zásadní háček.

Umělecká fronta a Mikuláš Minář v jejich čele, hnědé kalhoty, hnědá košile a rolák.
Drtivá většina účastníků demonstrací na Letné už volí TOP 09, Hnutí STAN a podobné strany s odkazem politiky Václava Havla, takže by voliči buď museli tyto strany opustit a volit Milion chvilek, anebo by si to rozmysleli a Milion chvilek by se prostě do sněmovny nedostal.
Proto oni vědí moc dobře, že místo snahy o založení politického hnutí, které by nemělo šanci na úspěch, je lepší založit neziskovku, která se bude snažit měnit politické procesy z ulice a z jednotlivých náměstí, tedy v rámci tzv. Direct Democracy, tedy přímé demokracie, o které hovořil George Soros už před časem pro The New York Times.
Podle Sóroše spočívá myšlenka "otevřené společnosti" v demokracii, která se rodí na ulici jako proces přímé demokracie.
Podle jeho myšlenky otevřené společnosti (Open Society) spočívá svoboda v tom, že lidé by si měli o chodu státu rozhodovat sami, z ulice, za pomoci neziskových organizací, které lidem pomůžou prosazovat jejich hlas z ulice.
Proto mně doslova děsí, že podobné procesy má ve svém volebním programu i SPD, která prosazuje přímou demokracii a hlasování pomocí referend z ulice a vůbec asi netuší, že to je cesta do náruče pekel, protože ulice hlasuje proti národním zájmům, ne pro národní zájmy.
Stačí se podívat, kolik lidí do ulic umí dostat Milion chvilek, a kolik jich tam dostane SPD nebo jiná strana.
To porovnání potom pro politické partaje dopadá katastrofálně.

Pohled z pódia sobotní demonstrace na Letné.
A přesně proto si globalisté tak oblíbili přímou demokracii z ulice, kdy děti a mládežníci před sebou ženou davy a statisíce lidí do demonstrací, kde požadují takové neuvěřitelné věci, které se normálně nepožadují na základě nadávek "How dare you!" a ani na základě silvestrovských ultimát, ale pouze na základě voleb ve volebních místnostech.
Jenže ty volby nedopadají pro globalisty úplně tak, jak by si představovali.
Volby mají jednu zásadní nevýhodu a trhlinu pro globalisty, že totiž zvolené politické strany nemohou jít tvrdě a brutálně proti vlastnímu obyvatelstvu, aniž by se nevzbouřilo.
Demokratické volby jsou hlavní překážkou v budování globalizace, proto je vyvíjena snaha přenášet procesy řízení z parlamentů do ulic a na náměstí
Vlády musí dělat globalistické změny pomalu, pomocí salámové metody, pozvolného utahování šroubů, ale jde to velmi pomalu a globalistům dochází trpělivost, protože procesy řízení je potřeba urychlit a demokracie je zkostnatělá, protože zahrnuje do procesů řízení faktor národních zájmů a politických stran.
Proto přímá demokracie z ulice, která ve skutečnosti nemá s demokracií nic společného, je novým systémem řízení, který nás postupně čeká.
Zánik států spolu ponese i zániky politických stran a tradičních demokratických znaků jako jsou volby.

Umělecká fronta na pódiu, Martha Issová s projevem.
Všimněte si, že prosazování davového řízení z ulice nevyžaduje demokratická volební kvóra.
Mnoho lidí na alternativě pořád nechápe, že globalisté už na demokracii si dávno nehrají a chtějí ji nahradit přímou demokracií z ulice, kde davy lidí budou řízeny ze zahraničí sponzorovanými neziskovkami a profesionálními revolucionáři s mladičkými a lehce manipulovatelnými vůdci, nejlépe dětmi a mládežníky.
Dám vám kontrolní otázku, a schválně, jestli si sami na ní správně odpovíte.
Kolik lidí na konci roku 2013 a na počátku roku 2014 hlasovalo na Ukrajině pro změnu režimu?
No, jaká je správná odpověď?
Ano, tušíte správně, nikdo na Ukrajině pro změnu režimu nehlasoval, protože žádné volby tam vůbec nebyly!
Změna režimu nastala "chvilkováním" na Majdanu a střelbou z loveckých pušek do neozbrojených policistů pořádkových sil.
Panečku, demokracie z ulice jako řemen.
Kyjevský Majdan se stal modelovým vzorem, jak se to má dělat, když je potřeba změnit režim a procesy bez voleb
Pokud nevíte, co je to "chvilkování", tak to je proces řízení z ulice předvedený na Majdanu, kdy si skupina lidí o určitém počtu obsadí plochu v hlavním městě, obvykle nějaké náměstí nebo stadion a na "chvilku" se tam nastěhují a požadují pád vlády.
Nikdo z nich nemá mandát od voličů, mandát od občanů, mandát z voleb, nic takového nemají.
Mají jenom "chvilku času", transparenty a později i zbraně, a požadují pád vlády.
A světe, div se, když to trvá delší dobu, všimne si toho Evropská unie, američtí partneři a začnou na legitimní vládu tlačit, aby té skupině, která chvilkuje na náměstí, splnila požadavky.
A když je nesplní, zahrozí EU a USA sankcemi.

Střelec s loveckou puškou na kyjevském Majdanu, leden 2014.
Legitimní vláda je najednou v koncích, je izolována a najednou cítí, že ta skupina samozvanců na tom náměstí, na tom Majdanu, na tom Václaváku, na té Letné, sice nemá podporu občanů jako celku, ale zato má podporu nadnárodních elit a orgánů globalistického řízení z Evropské unie a z USA.
Vláda tak padne ne kvůli "chvilkování" zanedbatelného počtu lidí na nějakém náměstí, ale kvůli tlaku z EU a obecně zvenčí.
A to je proces přímé demokracie z ulice.
Volby již nejsou potřeba na změnu procesů, stačí totiž "chvilkování" a jedno zaplněné náměstí nebo stadion.
Kdo se nepoučí z minulosti, bude nucen si minulost zopakovat
Zaplněný Majdan v Kyjevě je vzorem a předlohou, kdy jedno jediné náměstí dokázalo svrhnout procesy řízení v tak obrovské zemi jako je Ukrajina.
Proto i chvilkování v Praze je vysoce nebezpečným procesem, kdy neziskový sektor stupňuje své požadavky na vládu přímo z ulice, bez účasti ve volbách, mimo demokratické volby, tedy na přímo z ulice stejně, jako jsme viděli na Majdanu, nebo jako vidíme v Hong Kongu, případně minulou neděli v La Pazu v Bolívii.
Hnědé košile, kalhoty a ultimáta tak znovu zní z Prahy a znovu míří na českou vládu z ulice jako kdysi ve 30. letech minulého století.

Letná s demonstranty dne 16. listopadu 2019.
Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen si minulost zopakovat... pane Okamuro, pane Blaško, pane Davide.
Protože i takové usnesení, které označuje za viníka II. sv. války SSSR, je součástí procesu na přepsání historie.
A když se objevují ultimáta a hnědé košile na Letné, někomu by to konečně mělo dojít.
Je to součást procesu popření Sovětského svazu a jeho úlohy na porážce nacismu, protože SSSR je garantem státnosti a hranic Československa po roce 1945.
Bez SSSR by nebylo Československo.
Právě proto v roce 2019 v listopadu najednou znějí z Letné ultimáta, znějí od davu lidí na náměstí, resp. stadionu, znějí z pódia, kde vystupují samozvanci a zaštiťují se bez mandátu a bez voleb celým národem a všemi občany.
A opět vidíme hnědé košile a kalhoty.
Nepoučíš-li se z minulosti, zahyneš, národe český!