Dokument určený těm, kteří přesně neví co to jsou "fake news" a jak vznikají. "Koncentrační tábor" Trnopolje, který nikdy neexistoval...

17.09.2019

Q.S.

Dokument, který v současné ČT určitě neuvidíte....

Od roku 1992 mainstreamová média používají falešná videa a fotografie, aby ospravedlnila intervence Spojených států a aliance NATO v Iráku, Jugoslávii, Sýrii, Libyi a na Ukrajině. 

Podíl masmédií na zabíjení a utrpení lidí, falšování historie a rozdmýchávání konfliktů je neoddiskutovatelný.

Metoda vyvolání souhlasu s agresí pomocí falešných obvinění je všeobecně známá. Všichni, kdo se na tom podílí budou dříve či později pohnáni k zodpovědnosti a budou konfrontováni se svým podílem na všech hrůzách, které pomáhali "stvořit". O to víc budou ze strachu před odpovědností zoufale lhát a vydávat pravdu za lež. 

Je v pořádku vyrobit z člověka, který v mládí prodělal TBC oběť vyhladovění v "koncentračním táboře", sestříhat záběry a z pletiva k ohrazení stavebního materiálu nafilmovat plot "koncentráku"?

Spojte záběry, ořežte nohy, aby nebylo vidět trakař a chovatelské pletivo a nakonec přidejte strážní věže, které tam nikdy nestály a máte "důkaz" a domnělého zločince, kterého můžete začít démonizovat. Svědky třeba náhodou zastřelíte při rybaření se synem a  bombardování může začít...

"To se ví"...

Posuďte sami...