Globální a migrační kompakt OSN udělal z migrace a uprchlictví lidské právo, proti tomu armáda nic nemůže a nezmůže.

05.03.2020

V této chvíli by bylo na místě povolat na ochranu řecké hranice armády z členských zemí EU, jenže to má háček. Muselo by se totiž jednat o vojenskou operaci, pod vojenským velením, a muselo by být deklarováno, kdo je nepřítel. 

Po právní stránce by se jen těžko obhajovalo, že EU nasazuje armádu proti migrantům, kteří přece po podpisu Marakéšské deklarace a po podpisu Globálního a Migračního kompaktu mají svoji migraci zakotvenou jako lidské právo.

Proto si dobře všimněte, že Řecko vůbec na obranu své hranice zatím armádu nenasadilo, protože by to bylo v rozporu s podepsanými pakty o migraci a někdo by za to mohl být i stíhán. 

Řekové vidí otřesný případ v Itálii v podobě bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, který ještě minulý rok blokoval vjezd migračním lodím do italských přístavů, a dnes je za to tahán po italských soudech.

Frustrace Řeků se tak projevuje na tom, že pohraniční stráž ví, že jediné, co může udělat, je odstrkat čluny s uprchlíky zpátky do Turecka, pomocí boků lodí, pomocí tyčí, pomocí varovné střelby, ale jinak pomocí ničeho jiného. 

Je to naprosto zoufalý a marný boj, protože když se to nepovede dnes, na tom samém člunu to migranti zkusí zítra, anebo ještě ten samý den a o pár kilometrů na pobřeží jinde.

A mohou to opakovat, dokud se jim to nepovede, protože řecká stráž má zakázáno čluny potápět, protože by policisté byli obviněni ze zabití. 

Drtivá většina arabských a afrických migrantů totiž neumí plavat, takže i v malé hloubce by se utopili. 

Policisté by byli obvinění z hromadného zabití, a pokud by prokurátor byl při chuti, překvalifikoval by to na masovou vraždu, neziskovky by okamžitě hýkaly blahem a současné by žádaly pro policisty tresty nejvyšší.

Matteo Salvini je pro ostatní politiky v Evropě děsivým mementem toho, jak globalisté zatočí s každým, kdo začne bránit migraci

A tak potom vznikají lehce komická, lehce děsivá videa, kde vidíte velké hlídkové lodě kroužit okolo malého nafukovacího člunu, jak mezi nimi kličkuje. 

Na jednu stranu je to legrace, na straně druhé je to faktické přiznání neschopnosti Evropy bránit svůj vlastní životní prostor. 

Společnost v Evropě se mění a vyrůstají noví a mladí lidé, voliči, kterým migrace nevadí. 

Podívejte se v televizi na reklamy. 

Všimli jste si třeba reklamy Adidas, jak tam jsou albíni, černoši, mulati, šampónci, neutrálové a další genderové menšiny, které mají oslovit zákazníky? 

Kdo je novým zákazníkem? 

No, je to přece nový člověk, který právě chodí do školy, anebo nedávno ze školy vyšel. 

Když se podíváte na volby a jejich výsledky, lecos vám musí dojít. 

Někomu dříve, někomu později.

Jiří Kobza z SPD včera pro Parlamentní listy uvedl [2], že pošleme Řecku armádu na pomoc. 

To by bylo sice správné, ale k tomu nedojde, nikdo Řekům nic nepošle. 

Po podpisu obou paktů OSN a po podpisu Marakéše je hotovo a vymalováno s nápadem nasadit proti uprchlíkům armádu se zbraněmi. 

Do toho bylo možné jít v roce 2015, kdy pakty ještě neexistovaly. 

Jenže tehdy nikdo nic neudělal, kromě Maďarska. 

Dnes, když už Řecko situaci nezvládá, je na použití armády pozdě.

Faktická situace došla tak daleko, že politik se bude jen dívat, jak migranti přelézají žiletkové ploty a utíkají do Evropy, anebo jim bude bránit v migraci, a to ani zdaleka nemusí zbraněmi, pouze příkazem k zákazu vplutí, a dočká se trestního stíhání jako Matteo Salvini v Itálii. 

Taková je realita dnes v Evropě, takový je výsledek členství v EU. 

Migranti, kteří prchají v moderním oblečení a s iPhony v kapse, se dožadují vstupu do Evropy a evropské zákony jsou nastaveny tak, aby jim to maximálně ulehčily. 

Podpisy obou kompaktů OSN a Marakéše nebyly nějakým plezírem nebo kratochvílí, že nebylo co dělat. 

Bylo to vymezení evropského právního rámce pro legalizaci a ochranu migrace.

Frontex má na obranu celé Evropy jen 1500 policistů rychlé reakce

Dnes tak vidíme výsledek a Frontex čistě z důvodů vlastních alibi slibuje do 10 dnů poslat do Řecka na pomoc nějaké policisty, a to z celkového dosažitelného pole 1500 policistů rychlé reakce na celou Evropu. 

Nevím, jestli se mám smát nebo plakat, protože každému je snad jasné, že i kdyby Brusel poslal do Řecka celý kontingent Frontexu, tak tu armádu více než 2.6 milionu uprchlíků v Turecku prostě nezastaví. 

A nezastaví je ani hlídkovými loděmi Řeků, ani pendreky policistů, ani zbraněmi, kterými ti policisté mají dovoleno střílet jen do vody, nebo případně do vzduchu.

Kdyby národy měly pud sebezáchovy, zavřely by hranice, zakázaly migraci, vzaly by si své pravomoci z Bruselu zpátky. 

Jenže národy jsou tvořeny generacemi, které se rodí, žijí a umírají. 

A proto zákon času jasně určuje, že jak zaseješ dnes, tak o 20 let později sklidíš. 

My na alternativě a Aeronetu sejeme a konceptuálně gramotný čtenář už chápe, že naše práce je nebezpečná pro globalisty, je terčem útoků, protože oni vidí, že to, co my tady děláme, je konceptuální vzdělávání pro příští generaci.

To je zakázaná činnost ve školách, ve kterých se nesmí mluvit o systémech řízení Kruhů, o kruhu rodiny, životního prostoru a národa. 

Nesmí se mluvit o nejvyšším procesu sionistického řízení, tedy o globalizaci a o jejím nástroji, tedy migraci, na dosažení světovlády skrze migraci a likvidaci bílé rasy, která jako jediná představuje hrozbu pro Dům Sion. 

Všechny ty reklamy na Adidas jsou součástí tohoto procesu. 

Stejně tak proces zbavování se hotovostních peněz a přechod k bezhotovostní společnosti, i když to bude vykreslováno jako hygienické opatření proti přenosům virů, což je paradoxně fakt a pravda, ale každou pravdu a fakt dokáží globalisté zneužít a využít ve svůj prospěch. Je čas sklizně sadu.

Destabilizaci Sýrie a vlna uprchlíků z ní do Evropy je součástí strategického plánu Izraele na permanentní oslabení Sýrie, navždy a natrvalo

Globalisté si napsali zákony a deklarace, globalisté si je prosadili a schválili, a teď podle těch deklarací a zákonů se řídí Evropa a vidíme důsledek procesu, kdy řecký strážník čelí více jak 2 milionům migrantů, a jediné co smí, je strkat migranty pryč tyčí a střílet do vzduchu a do vody. 

Když slyším pana Kobzu mluvit o poslání armády do Řecka proti migrantům, mám zase zvláštní pocit, že politici opravdu rádi říkají věci, které se dobře poslouchají, ale jsou úplně zcestné v odrazu reality. 

Zastavení migrace lze dosáhnout jedině přes 1. prioritu řízení, skrze výchovu nové generace a nových kádrů. 

Ti dnešní kádři totiž na jedné straně vyzývají k vyslání armády proti migrantům na hranice, ale na druhé straně v parlamentu hlasují pro ochranu Izraele. 

Chápete, o co jde?

Je to součást plánu, že Syřané se přemístí do Evropy a Izrael se tak zbaví své největší hrozby na severní hranici, tedy vojensky a ekonomicky silné Sýrie. 

Erdogan tak dělá v Sýrii práci za Izrael, když destabilizuje celou oblast svojí armádou a opravdu nevím, jestli to Erdoganovi dochází, že dělá práci užitečného idiota pro Izrael. 

Kontrolní otázka pro znalé: Co by se stalo, kdyby se Sýrie znovu zalidnila a stabilizovala? 

No přece jako první by znovu vyrostla mocná syrská armáda, největší rival izraelské IDF.

Ale dokud bude v Sýrii chaos, kterým tam tak ochotně importuje Erdogan se svými vojsky, do té doby bude Sýrie bezmocná a terčem rabování kohokoliv, kdo do země vtrhne, ať už to jsou izraelské stíhačky, nebo americké jednotky které na východě okupují syrské ropné vrty, nebo Kurdové, kteří si chtějí z části Sýrie udělat vlastní stát, nebo Turci, kteří v tom pro změnu chtějí Kurdům zabránit.

Turecký prezident si asi neuvědomuje, že v Sýrii pracuje ve prospěch plánů Izraele

Takže migrace Syřanů a uprchlíků do Evropy za lepším, aby se už nikdy nechtěli do Sýrie vrátit, nejvíce vyhovuje Izraeli, který si tím zajistí, že Sýrie se už nikdy nestane mocnou a nikdo z obyvatel se tam nebude chtít z Evropy vrátit. 

A to je ta pravda, komu vyhovuje migrace do Evropy a komu Erdogan hraje roli užitečného idiota. 

A je smutné poslouchat politiky, kteří mluví o armádách ve chvíli, kdy žádné armády už ani nejsou, jsou jenom expediční sbory a ty nechrání hranice v Řecku, ale vytváří invazní postavení v Pobaltí, výcvikové kempy na Ukrajině a základny v Gruzii, a to všechno namířené proti Rusku. 

Ochrana Evropy vyžaduje nejen vychované kádry do vedoucích rolí, jako je třeba Matteo Salvini, ale i voliče, kteří je budou ochotni volit v dostatečné míře, aby vyhrávali volby. 

A víte, že tak to vůbec není.

Voliči volí jinak než pronárodně, protože byli vychováni jinak než pronárodně, protože i své děti vychovávají jinak než pronárodně. 

A tím vzniká začarovaný kruh. 

Proto alternativa musí vychovávat ke konceptuální gramotnosti. 

A čím více se nám to bude dařit, tím většího počtu útoků, dehonestací a diskreditací se náš server a lidé, kteří s námi spolupracují, budou dočkávat. 

Jestli něco globalistické inženýry vyděsí, je to konceptuálně gramotný občan. 

Je to člověk, který myslí v souvislostech. 

A vítězstvím alternativy je potom dítě, potomek, který se nebojí ve třídě říct, že pravda je jinde, než se říká v televizi. 

Vzniká tím však ve společnosti disent a skupina lidí, kterou nebude možné ovládnout globalistickými procesy. 

A to je největší hrozba pro globalisty. 

Proto největší hrozbou pro procesy globalizace nejsou armády a zbraně, ale informace v rukách lidí s národním ukotvením.


Zdroj