Greta Thurneberg mluvila v OSN. Ryzí fašismus. Fašismus nevzdělaných, hloupých, zmanipulovaných a snadno manipulovatelných lidí, kteří nerozumí ničemu z toho, o čem mluví.

25.09.2019

Greta Thurneberg mluvila v OSN. Její řeč už naplno ukazuje totalitní, anti-demokratické, fašistické smýšlení klima-alarmistické sekty. Greta již více méně otevřeně hovořila o tom, jak ji nezajímá, zda lidé, ti obyčejní lidé souhlasí či nesouhlasí s jejími požadavky, že politici jsou povinni prostě udělat, co jim ona, svatá Gréta nařizuje a basta. Protože ona ví nejlépe, co musí všichni na celém světě okamžitě udělat a tak se jim to musí nařídit a donutit je k tomu stůj co stůj. Ryzí fašismus.
Fašismus nevzdělaných, hloupých, zmanipulovaných a snadno manipulovatelných lidí, kteří nerozumí ničemu z toho, o čem mluví.

V OSN všem shromážděným více méně demokraticky zvoleným politikům Gréta, tento švédský maskot zelené mafie, několikrát sdělil, co si to troufají neposlouchat ji a neplnit její příkazy. "How dare you?" zaznělo v jejím hysterickém proslovu snad vícekrát než Sig Heil v průměrném projevu Adolfa H.

"Dozvěděli" jsme se, že snížit emise CO2 na polovinu během příštích deseti let je málo, ona požaduje mnohem více. Jak jsem již psal - takové drastické snížení emisí CO2 lze opravdu zařídit. Poměrně snadno. Vrátíme se na úroveň pravěké společnosti. 

V Evropě přežije zhruba 50 000 lidí, víc pravěká bezemisní ekonomika neuživí. V Grétině rodném Švédsku přežijí jen malé skupiny lovců.

Mimochodem. 

Také jsme se dozvěděli, že dětství jí ukradli nikoli její rodiče a zelená mafie, kteří jí tak dlouho lhali a manipulovali, až u ní vyvolali naprostou psychózu - ale to politici respektující přání a zájmy svých voličů, tedy vlastně drtivá většina lidí na celé planetě jí ukradli dětství.

Také tato nevzdělaná pubertální duševně nemocná dívka označila za naprosto nezralé všechny, kteří nepropadají klima-hysterii jako ona. Pomatená hysterie kombinovaná s naprostým ignoranstvím je zřejmě nové kritérium "zralosti".

Když odhlédneme od fašistického obsahu jejího proslovu, tak Greta Thurneberg předvedla v OSN na Klima-panelu velice zajímavou a dobře nacvičenou hereckou etudu. Jestli se uchází o přijetí na nějakou hereckou školu, podle mne herecký talent má. Dokáže se dokonce i rozbrečet, když si to role žádá. Ještě má problémy s tím naučit se text role zpaměti, ale to i v Hollywoodu může mít čtecí zařízení, aby to nemusela číst pořád z papíru.

Pro větší dramatický efekt může Gréta příště ještě rozvinout svoji hereckou etudu. Mohla by se třeba válet po zemi, škubat si vlasy a trhat oblečení, nesrozumitelně při tom chroptět a jen občas vykřiknout něco jako "CO2 mě zabíjí a vy to dopustíte" "CO2, CO2, umírám!" nebo "Vy a CO2 mě máte na svědomí".

Pak by se zvedla, oprášila si kolena a šla si z plastových obalů sníst bio-eko-sendvič a eko-bio-banán dovežené letecky přes půl zeměkoule.

Můžete se podívat sami na její "proslov" a sami posoudit, zda jde jen o můj dojem, nebo zda již tato zmanipulovaná, svůj-status-celebrity milující narcisistní osoba (https://en.wikipedia.org/wiki/Narcissism , to má mimochodem Gréta další, už asi třetí nebo čtvrtou duševní poruchu do sbírky) opravdu hovoří jako vyděrač, diktátor, agitátor pro totalitu, jako mluvčí "ekologického" fašismu:

Nevím proč, jistě jen náhodou jsem si vzpomněl na jiné video, podobně přesvědčivé jako Grétina scénka:
https://www.liveleak.com/view?t=ecb_1455287776 

https://www.youtube.com/watch?v=FuBb1nn6MRY

Q.S.

Je to také názorná ukázka toho, kam přivedla západní společnost sebenenávist vzniklá z nadprodukce, plýtvání, konzumismu a duchovní lenosti. K sebenenávisti, která se nyní obrací proti celému lidstvu. To ti druzí mají vše zařídit, udělat, uskromnit se a nejlépe vyhynout. Jen aby mohla pokračovat falešná hra na ekologismus s ekologismus uprostřed nabouchaných regálů a povrchního žvanění o všem a o ničem....

A parta globalistů, kterým toto třeštění vyhovuje a kteří se jako obvykle spolupodílejí na další, tentokrát celoplanetární revoluci zmanipulované mládeže /podobně jako na konci 60 let/, hodlá plně využít tuto vybuzenou temnou energii k odstranění nepohodlných politiků a vlád /jež dostatečně nepodporují agendu globální moci/ a zavedení globální daně na všechny planetární ovce k udržení "trvalého rozvoje" jejich moci a blahobytu. 

Finanční elity budou těmi posledními, kdo se uskromní. 

Respektive to nikdy neměly a nemají v plánu. O vlky zde přece nejde....