Horečka Lassa...

02.02.2020

Jen den poté, co jsem napsala tento článek jsem zjistila, jak moc je na něm pravdy. 

Zatímco se totiž celý svět, včetně Evropy zaobírá koronavirem, jehož úmrtnost je menší, než úmrtnost na sezonní chřipku, řádí v Africe, především v Nigérii, Sierra Leone a Libérii horečka Lassa, což je údajně v tuto roční dobu pravidlem. 

Každoročně horečka Lassa zasáhne v západní Africe 100 až 300 tisíc obyvatel.

Co je to krvácivá horečka Lassa? 

Tato nemoc má v 80 procentech mírný až nepozorovatelný průběh. Avšak ve zbylých 20 procentech může postihnout veškeré orgány v těle a tím vede k úmrtí. Epidemie této nemoci se v posledních týdnech (zároveň s epidemií koronaviru v Číně) objevila zejména v Nigérii. 

Horečka Lassa se projevuje horečkou, průjmy, bolestí hlavy, otoky krku nebo obličeje a zvracením.

Vzhledem k tomu, že asi 80% nakažených si své nákazy ani nemusí všimnout, je nasnadě, že mohou takto nakažení libovolně cestovat a nemoc roznášet. 

V Evropě je poměrně početná Nigerijská komunita, ostatně, také pražský Václavák je vyhlášený postávajícími Nigerijci, nabízejícími drogy a prostitutky. 

Nigerijské mafie jsou všude ve světě ty nejhorší a nejbrutálnější, za mnohé případy připomínám třeba ten z Itálie, kde Nigerijci zabili a rozporcovali (a částečně zkonzumovali) mladou Italku.

Připomínám také, že s velkou pravděpodobností tvoří právě Nigerijci , mající v Evropě dostatek svých krajanů, většinové osazenstvo lodí pašeráckých neziskovek, které korzují mezi Libyí a Itálií. 

Nemálo Nigerijců najdeme i ve španělských enklávách na severu Afriky, kde přelézají ploty, někdy při tom útočíce na španělské policisty směsí nehašeného vápna a výkalů.

K tomu je třeba ještě dodat, že část Nigérie je muslimská a najdete tam jak bojovníky ISIS, tak Boko Haram i jiných bojůvek, jejichž hlavním úkolem je vybíjení obyvatel zatím ještě křesťanských vesnic a vypalování domů i kostelů.

Tak jsme si trošku představili typické Nigerijce, vydávající se na cestu do Evropy. 

A teď si představte, že dnes nebo zítra nebo kdykoli během tohoto týdne připlují neidentifikovatelní Afričané bez dokladů do Evropy. 

Mohou být klidně z Nigérie, ale nemusí. 

Mohou být i z jiné země, kde epidemie vypukla, ale nemusí. 

Je to jako ruská ruleta. Buď ano nebo ne. 

Bude je někdo izolovat na lodi neziskovky, se kterou připlují a testovat je na virus horečky Lassa, jejíž epidemie právě na území černé Afriky řádí?

Ne, jistě je nikdo kontrolovat nebude. 

Nedělali to předtím, nebudou to dělat ani nyní. 

Od roku 2015 už se jednalo o statisíce Afričanů a v součtu nějaký ten milion dalších migrantů z asijských zemí jako Sýrie, Afghánistán, Pákistán, Irák, Bangladéš apod.

Všichni přichází bez prohlídek ze zemí, kde jistě nějaké ty epidemie čas od času propuknou.

A teď se na chvíli vraťme k oné výletní lodi, na které byla jedna žena z Macaa, která jevila známky nějaké, zatím neidentifikované nemoci. 

Mohl, ale nemusel by to být koronavirus. 

Kvůli podezření pak nepustili na pevninu nikoho z více, než sedmi tisíc lidí na palubě. 

A předpokládám, že pokud by se někdo podobný vyskytl na další výletní lodi, opět budou zadržováni všichni, kdo se na palubě nachází.

Jak dlouho potrvá, než se některá z mnoha různých afrických nemocí objeví i v Evropě a způsobí zde epidemii? 

Jak je možné, že se kontrolují ti, kdo cestují z oblasti zasažené epidemií koronaviru, zatímco ti, kdo přijíždějí ze zemí, kde propukla epidemie krvácivé horečky Lassa, jsou záměrně přiváženi od Libyjských břehů do Evropy, kde je na palubě v přístavu nikdo nezadržuje?


Nemyslíte, že by masová migrace z Afriky mohla být ideální biologickou zbraní??


Zdroj

Q.S.

Nerozumím takovému hazardování s lidskými životy.

Leda by to byla součást širšího plánu...

Ale to už je konspirace, že...?!

Stejně jako ty lodě plné "žen a dětí"...