Tyto útoky už ani nelze maskovat oblíbenou výmluvou, že útočník byl duševně nemocný...

11.10.2019

VIDEO: Tyto záběry pusťte Hamáčkovi, mouřenín v Manchesteru po zadržení policií! Mačetou pobodal a pořezal 5 hostů kavárny Starbucks a řval na ně, že všechny rozseká jako nevěřící psy! Český ministr vnitra obvinil Tomia Okamuru ze lži, přitom ale ministr sám lže, až se mu od huby kouří! Novela azylového zákona má nečekanou dohru, její předkladatel tvrdí úplně něco jiného, než se v ní ve skutečnosti nachází a o čem vlastně je! Ještě, že se toho mistr Karel Gott nedožil, protože tohle už překračuje všechny meze!

V islamizované Velké Británii dnes proběhlo další multikulturní obohacení. Černoch z Afriky vtrhl v Manchesteru v nákupním centru Arndale do místní kavárny Starbucks [1], v ruce držel 30 centimetrů dlouhý nůž podobný malé mačetě a vrhl se na místní hosty a začal je bodat do břicha s výkřiky, že jsou nevěřící psi a pohani, že pohrdají Alláhem, a že skončí všichni v pekle, kam je právě všechny pošle. Těžce zranil 5 lidí, z nichž 4 jsou v ohrožení života. Zbývající hosté restaurace popadli židle a stoličky a útočníkovi se ubránili. Ten ovšem byl neodbytný a chtěl práci dokončit. Díky tomu policie získala čas a zadržela pachatele přímo na místě, odvlekli ho potom ven z podniku a protože se vzpouzel, museli ho navíc zpacifikovat taserem.

Místo činu v restauraci.

Britská levicová média okamžitě začala cenzurovat a rozmazávat na uniklém videu svědka obličej pachatele, ale bulvární The Sun uveřejnil video v necenzurované podobě a na záběrech je jasně vidět v jednom okamžiku, že jde o černocha, úplně černého, takže oblast rovníkové Afriky, možná Zair, Niger, Kongo, Benin a podobná místa původu těchto migrantů. Tyto útoky už ani nelze maskovat oblíbenou výmluvou, že útočník byl duševně nemocný, což v poslední době už veřejnost na západě neakceptuje a nevěří tomu, zejména poté, co těchto útoků přibývá a lidem dochází, že tito migranti představují invazní bojovníky, kteří mají zlikvidovat místní bílé evropské obyvatelstvo. A proč je toto video tak důležité?

Ministr vnitra vydává novelu ze něco, čím vůbec není. Nejde o nějaké zpřísnění azylů, ale o zavedení institutu strpěné osoby

Protože přesně takhle to bude možná vypadat v Praze a v dalších velkých městech, pokud bude schválena novela azylového zákona, kterou do poslanecké sněmovny předkládá ministr vnitra Jan Hamáček. Jak už jsme v našem článku [2] ve středu upozornili, Hamáčkovo vnitro předkládá novelu, která zohledňuje judikát Evropského soudu z Lucemburku ze dne 14. května 2019, kde soud posuzoval celkem 3 žaloby muslimských a arabských migrantů, kteří žalovali v jednom případě Českou republiku a ve dvou případech Belgii kvůli odebrání azylových statusů pro páchání trestné činnosti. Evropský soud v květnu vynesl přelomový rozsudek, ve kterém konstatuje, že ani pachatel trestného činu nepozbývá nároku na azyl a ochranu. Soud v judikátu doslova uvádí, že členská země EU se nemůže vyvázat z úmluvy o ochraně uprchlíků, a že pokud členská země EU z jakéhokoliv důvodu odejme azylantovi status, potom je tato země i poté následně povinna takovou osobu ochraňovat, nevracet ji do země původu a "strpět" ji na svém území.

Policista střeží před nákupním centrem místo činu.

V reflexi na tento judikát tak musí Česká republika změnit azylový zákon a začlenit do něj institut tzv. Strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. Informaci o tom přinesl jako první server Česká justice a informace vyvolala poprask zejména v SPD, kde Tomio Okamura toto na svém Facebooku odsoudil a napsal k tomu dlouhý text. Jenže, znáte to o té potrefené huse. Okamžitě se totiž ozval Jan Hamáček a začal nejen mlžit a vyvracet, ale de facto vyloženě lhát, protože jeho reakce na Okamurův komentář na Facebooku je naprosto nebetyčná drzost. Ministr Jan Hamáček totiž poslal Tomiovi dopis [3], ve kterém se mu snaží vysvětlit, že navrhovaná novela azylového zákona je ve skutečnosti zpřísněným opatřením proti migrantům a uvádí k tomu doslova příklad:

Takto ministr vnitra Jan Hamáček brání svoji předkládanou novelu zákona. Reakce Tomia Okamury je naprosto negativní a předseda SPD nehodlá ze svých výroků ustupovat, naopak obviňuje ministra Hamáčka, že se z celé novely chce vykroutit a zbavit viny. Česká republika prohrála v Lucemburku u soudu, protože byla jednou z žalovaných stran, jak už jsme podrobněji informovali ve středu. České vládě tak nezbylo nic jiného, než judikát Evropského soudu zapracovat do novely azylového zákona. Problém je v tom, že ministr vnitra Jan Hamáček neumí na rovinu občanům říct, že se jedná o vynucenou novelu po porážce u soudu v Lucemburku, protože je to trapné a nikdo se k tomu nechce hlásit. A tak ministr vnitra vydává novelu za něco, čím vůbec není. Takže si to znovu zopakujeme.

Novela azylového zákona sice zpřísňuje v některých ohledech podmínky pro přiznání plnohodnotného azylu, pokud to takto lze nazvat, ale současně novela implementuje do českého právního řádu nový pojem a institut tzv. strpění, a to právě na základě judikátu Evropského soudu. Tento institut strpění bude fungovat tak, že pokud žadatel o azyl neuspěje s žádostí, anebo naopak o azyl přijde, např. po spáchání trestného činu, tak už nebude možné takového migranta deportovat do země původu, protože migrant bude mít právo požádat o nový registrovaný status na území ČR, konkrétně o status strpěné osoby, resp. strpěnce. Podle judikátu Evropského soudu totiž Ženevské konvence neumožňují deportovat uprchlíka do země původu, kde mu hrozí mučení, trýznění, zranění nebo smrt, a to ani v případě, že se uprchlík v hostitelské zemi dopustí vážných zločinů.

Evropský soud svým judikátem sebral evropským zemím zákonný rámec na deportace migrantů, bez ohledu na to, jak brutální trestné činy v hostitelských zemích spáchají

Evropský soud neupírá členským státům právo na odebrání nebo nepřiznání azylu problémovým migrantům, ale zakazuje jim tyto migranty deportovat a vyhošťovat ze svých území per se, tedy bez ohledu na místo, kam by mohli být vyhoštěni, jestli do sousední země EU, nebo do země původu někde v Africe. Je to de facto judikát na způsob Chytré horákyně, státům EU zůstává právo na rozhodování o azylech, ale už nemají právo deportovat osoby, které se na území těchto států nachází a nějakým způsobem se tam dostali. Takže ve výsledku se jedná o pěkné chucpe, protože na jedné straně politici budou tvrdit, že azylové podmínky se zpřísňují v ČR, což je pravda, ale na straně druhé budou politici mlčet o tom, že když ten migrant na ten zpřísněný azyl nedosáhne, nebo o něj přijde, tak že zůstane na území ČR jako "strpěná osoba" a pokud vás zajímá, v čem se ten status bude lišit od plnohodnotného azylu, tak to vám řeknu ze zkušeností tady z Německa.

Místo je uzavřené policií ze všech stran.

Institut strpění platí v Německu už od ledna 2016 a je udělován migrantům, u kterých se nepodařilo zjistit zemi původu, anebo identitu migranta. Oba dva údaje jsou přitom nezbytné pro udělení a posouzení azylů. Jenže, migrantů bez známého původu je tady tolik, že politicky nebylo průchodné je deportovat, takže byl vymyšlen status strpění. Ten funguje tak, že se liší v jiné rezidenční kartě. Strpěnec má stejná práva jako azylant, je na něho dokonce pohlíženo jako na osobu více ohroženou, protože osoba přišla o všechno, nemá doklady, nemá příbuzné, je tedy považována za osobu, které nelze azyl přiznat z formálních důvodů, a proto status strpění je v některých případech žetonem pro vyšší příspěvky sociální pomoci, a to zejména ve chvíli, kdy migrant uvede, že utíkal z válečné zóny a ztratil kontakt s rodinou. Německá vláda potom může přiznat zvláštní příspěvek hmotné nouze na přiznání vyšších příspěvků pro strpěnce a neziskovou organizaci, která strpěnce obvykle zastupuje.

"Strpěnec" je nový krycí název pro "azylanta bez azylu"

Je naprosto nepochybné, že status strpěnce bude pro migranty mnohem dostupnějším řešením než azyl, protože na rozdíl od azylu je právo na strpění nyní chráněno judikátem Evropského soudu pro lidská práva. A to je velký kalibr a instrument, o který se mohou migranti nově opírat a argumentovat jím. Bez ohledu na to, co černý Afričan provede, jestli mačetou poseká hosty v kavárně jako dnes v Manchesteru, tak podle květnového judikátu Evropského soudu nemůže být tento útočník deportován do země původu, protože soud v Lucemburku to jednou provždy zakázal a potvrdil, že uprchlík neztrácí nárok na ochranu a azyl ani po spáchání trestného činu. Takže, výsledkem je proces, který v mé nové knize nazývám jako "Behaviorální genocida vlastního druhu".

Záchranáři v nákupním centru.

Pokud by v Česku žádal o azyl cizinec, který spáchal loupež, a přesto by měl jinak nárok na azyl, nově by mu nebyl udělen," píše v dopisu a dodává, že se vždy domníval, že poslanci SPD nesouhlasí s tím, aby zločinci dostávali azyl.

V překladu to znamená, že jde o genocidu, kdy naše vlastní rasa svým chováním si navozuje a způsobuje svoji vlastní genocidu, svými vlastními zákony, svými vlastními judikáty, svými vlastními politiky. Lucemburský soud není složen z Arabů, ani z černochů, jsou to evropští a bílí soudci. Proč přijímají judikáty proti bílé civilizaci? Protože tito soudci byli dosazeni do svých pozic Domem Sion. Genocida bílého muže a jeho civilizace je sionistickým procesem globalizace a hlavním modelem a vzorem je model Panevropy podle vize Richarda Coudenhove Kalergiho. Ukažte proto panu ministrovi video v tomto článku, ať se na toho mouřenína na zemi dobře podívá. Jednoho dno totiž někdo takový jako on může bodat nožem do břicha i lidi blízké panu ministrovi. Jenže, to už bude pozdě, až afričtí "strpěnci" budou řádit v českých a moravských kavárnách.


Zdroj