Kanibalismus jako řešení změny klimatu

13.09.2023

Profesor Magnus Soderland, profesor na Stockholmské ekonomické škole ve Švédsku, nedávno v televizi tvrdil, že lidstvo se musí "probudit" ohledně konceptu kanibalismu jako řešení "změny klimatu".

Kanibalismus jako řešení změny klimatu

Lidské maso, tvrdí Soderland, je mnohem "udržitelnější" než maso a mléčné výrobky ze zvířat, pokud jde o uspokojování nutričních potřeb člověka – zejména pokud se normální jídlo v budoucnu stane vzácnějším kvůli "globálnímu oteplování".

Podle Soderlanda "diskuse" o pojídání lidského masa pomůže destigmatizovat tuto myšlenku. 

Věří, že široká veřejnost může a měla by být "přivedena" ke kanibalismu – nebo k tomu, co označuje jako "správná rozhodnutí" týkající se stravování.

Lidské maso je prý absolutně nejlepší a zdravé

Když se ho na nedávném Gastro Summitu ptali, zda by se osobně rozhodl jíst lidské maso, Soderland řekl, že je tomu otevřený. 

Tvrdil také, že asi 10 % jeho publika je přístupná vyzkoušení lidského masa.

"Cítím se trochu váhavý, ale abych nepůsobil příliš konzervativně… musím říct… že bych byl ochoten to alespoň ochutnat," řekl švédské TV4.

Popová zpěvačka Katy Perryová už rovnou říká, že lidské maso je prý "absolutně nejlepší" a je "super zdravé a dobré".

Soderland během diskusního panelu na téma "Umíte si představit, že jíte lidské maso?" také velebil stále populárnější globalistickou agendu pojídání brouků. 

Tvrdil, že lidé se musí naučit jíst hmyz namísto zvířecího masa (lidského se to samozřejmě netýká, člověk přece není zvíře) a vyjmenoval mnoho důvodů, proč zvolit.

Upečte své domácí mazlíčky

Soderland také navrhuje, aby lidé svá mrtvá domácí zvířata raději naporcovali a upekli, než aby je pohřbili do země nebo zpopelnili – opět samozřejmě kvůli údajnému globálnímu oteplování.

Zmíněná pophvězda Katy Perryová (zcela podle metody popsané Overtonem) se při té příležitosti také vyjádřila, že kanibalismus je prý pro pokrokové lidstvo cestou vpřed

Nevyjadřuje se k tomu poprvé. 

Nedávno uvedla, že lidské maso "je nejlepší maso", a že kanibalismus kvůli předsudkům "získal špatnou reputaci".

"Kanibalismus je mnohem populárnější, než byste si mysleli," tvrdí Perryová a dodává, že "spousta lidí v Hollywoodu vám řekne, že lidské maso je to nejlepší, absolutně nejlepší maso na světě."

Není to přitom tak dávno, co zprávy o tom, že mnohé celebrity show-byznysu a americké politiky provozují kanibalismus (vedle temných satanistických praktik) byly označovány za typické "konspirační teorie", dezinformace a nactiutrhačné "fake news"

Hle, už to neplatí. 

Lze to říci s jistotou, protože do této flagrantní propagace ohavností a zla se zapojil už i The New York Times, hlavní americký "pokrokový deník", z něhož neustále citují i česká režimní média – veřejnoprávní ČT na místě čelném (pozn. PP).

Pryč s pokryteckou křesťanskou morálkou

Je to přímo "klasika": Perryová byla vychována v náboženské rodině, a o to více se angažuje v napadání "zpátečníků", kteří jsou proti kanibalismu. 

Na místě prvním útočí na "zabedněné křesťany" s jejich prý "pokryteckými ctnostmi a morálkou". 

Podle Perryové, která je sama kanibalkou (zajímavé, že ačkoliv je kanibalismus stále ilegální, policii a soudy to nechává chladnými), je prý lidské maso "super zdravé a dobré pro každého".

Ostatně nelze se divit, další Overtonovo okno je pootevřeno již nějaký čas. 

Právě zmíněný "pokrokový" levičácký list The New York Times je otevřeným podporovatelem a propagátorem kanibalismu. 

V posledních letech vydal řadu článků, jejichž cílem je destigmatizovat konzumaci lidského masa, přičemž uvádí, že samozřejmě jako vše (jakákoli myslitelná zvrhlost a deviace) má i legalizace pojídání lidí "svůj čas a místo". 

Zdá se tedy, že ten čas nastal zřejmě nyní.

Nic na tom nemění, že taková odporná propagace zla je zatím těžkou váhou i pro mnohé "progresivisty", čehož důkazem je příval negativních odpovědí, které deník obdržel na Twitteru, jenž je notoricky "progresivní" platformou sociálních médií.

Není pochyb, že kanibalismus začnou "progresivisté" (jak se pěkně neutralisticky říká Páté koloně zániku civilizace) brzy propagovat také u nás. 

Jde přece o nová posvátná dogmata "klimatické změny". 

Jen už se při tom neříká, že žár, který má údajně zničit planetu, není důsledkem bohulibé tvořivé lidské činnosti, ale pramení v plamenech pekelných. 

I s tím se však už přestávají tajit.

Vždyť – kdo rozumný by dnes věřil na dětské pohádky či "konspirační teorie", že?


Ethan Huff


Q.S.

Je dobře, že masky padají.