Krakatoa. KLIMATICKÉ ZMĚNY a víra v pohádky.

30.09.2019

V roce 1883 vybouchla sopka Krakatoa (po ní pojmenoval Karel Čapek svou knižní třaskavinu jako Krakatit) a to, pro představu, o síle 13 000x větší, než byl výbuch atomové bomby v Hirošimě (ne, nespletl jsem se v počtu nul). Do ovzduší se dostalo tolik zplodin, že po dobu několika let, byl po celé naší planetě krvavě rudý západ Slunce. Na celé Zemi se objevila v ovzduší kyselina sírová (!!!) a pršel pouze kyselý déšť. A teď pozor: teplota na celé planetě se snížila (nezvýšila, ale snížila) o 1,2 stupně. Ještě před několika lety jste si mohli přečíst, že Krakatoa poškodila naší planetu tak mohutně, že se to lidstvu ještě nepodařilo za celou dobu od vzniku industriálního věku až do dnešních dnů (!!!). Jenže teď už se to říkat nesmí, protože se objevil politický, nikoliv objektivní, termín jménem "Globální Oteplování (GO)". A tak by případný vědec musel říci, že planeta Země si s globální katastrofou jménem Krakatoa poradila sama za 5 let!!! Čtete správně, za 5 let se vše vrátilo k normálu, na celé naší planetě.

Vzpomínáte si na aféru Climategate z roku 2009? 

V tom roce bylo pomocí hackerů zveřejněno několik tisíců e-mailů, které zcela jasně a bez jakýchkoliv pochyb prokázaly, že si "vědci" ohýbají data jak potřebují a jak je jim nejspíš diktováno "shora". "Neotepluje se a nedokážeme vysvětlit proč. 

Je to trapas," napsal klimatolog Trenberth v jednom z e-mailů kdy nedokázal pochopit, že v místech kde se planeta oteplovala se najednou, na velmi dlouho, teploty zastavily - prostě začala jakási nevysvětlitelná pauza. 

Jednou z metod, jak zjistit jaké byly teploty v minulých staletích je odečet z letokruhu stromů (např. v Laponsku) a v uniklých e-mailech se psalo o tzv. Majkově triku, kdy jeden z "vědců" záměrně zatajil, že je naopak vše obráceně - planeta se v určitých cyklech naopak ochlazuje

A jak tato aféra a vyšetřování dopadlo? Okamžitě se objevilo 25 studií, které vše vyvrátili a vyšetřovatelé jen prohlásili, že e-maily byly vytrženy z kontextu, že šlo jen o nevědecké zprávy kolegů atd. Vědci byli pokáráni, že zatajovali řadu skutečností a vše se zametlo pod koberec. Klimatická pauza v oteplování byla vyškrtnuta a tím "přestala existovat".

Dva roky před touto aférou napsal, tehdejší prezident ČR Klaus, ve své knize Modrá, nikoli zelená planeta, že "environmentalismus není ani přírodní a ani společenskou vědou", ale je čistou "ideologickou propagandou, i když se ohání vědeckostí". Ano, "vědeckostí" lidí typu "Majka".

Existuje organizace jménem Mezivládní panel pro změny klimatu (IPCC) při OSN. Jejím prvním šéfem byl jistý R.K. Pachauri, který za svou činnost získal Nobelovu cenu (jako každá loutka, které potřebujete uměle zvýšit společenský kredit, aby jí lidé více věřili a ona mohla kázat co potřebujete) a spolu s ním ji získal i bývalý viceprezident USA, z dob Clintona, Al Gore

Ten řekl toto: "když něco neuděláme během deseti let, nebude možné vyhnout se nevratné zkáze obyvatelnosti planety pro lidskou civilizaci". Legrační je, že to řekl v roce 2006

A zase jiní politici okolo roku 1970 tvrdili, že se blíží nová doba ledová, aby hned několikrát poté řekli zase další, že do pěti, deseti, dvaceti let, dojde ropa, které ale máme "kupodivu" stále dost a dost. 

A proč jsem zmiňoval ty dvě loutky? Protože oba pánové byli, každý v jinou dobu, obviněni ze sexuálního obtěžování. 

Ind Pachauri se musel vzdát funkce ve prospěch Ala Gora a tento amík se z obvinění dostal - slečna si to rozmyslela. Pokud neděláte to, co si vaši chlebodárci přejí, tak jste takto "odstřeleni" a nebo jen varováni, pokud se "vzpamatujete", tak obvinění najednou "zmizí". 

Je to balancování mezi Nobelovkou, tedy vysokým společenským kreditem a naprostým společenským dnem, kdy je z vás najednou během hodiny "sexuální úchyl".

A proč jsem vůbec zmínil organizaci IPCC? Protože tito lidé sbírají informace od všech klimatologů a vědců, vyhodnocují je a pak je na půdě OSN předkládají zbytku světa a to i s případným politickým řešením (v minulosti třeba, že se mají zrušit freony apod.) Posláním IPCC je tedy "poskytovat komplexní vědecké posouzení současných vědeckých, technických a sociálně-ekonomických informací z celého světa o nebezpečí klimatických změn způsobených lidskou činností"

Ono sice není doloženo, že za klimatickými změnami (a dochází k nim vůbec? Co climatgate?) vůbec člověk může a že se nejedná jen o cyklické změny, kterými naše planeta během určitých fází automaticky prochází, ale pánové z IPCC, mají již jasno. 

A tyto osoby tedy vyhodnocují, jestli je výzkum toho či onoho vědeckého týmu v pořádku a nebo ne. Věřte, že to řeší čistě politicky, tedy jaké dostali zadání a nikoliv objektivně. 

Cokoliv co je proti GO zavrhnou a co jej podpoří naopak vyzdvihnou ad absurdum.

V posledních desetiletích každý z nás jistě hned několikrát zaznamenal, že se v určitých cyklech straší tím, že do několika let dojde ropa a bude konec civilizace tak jak ji nyní známe. Slyšeli jste jistě ve škole o D.I. Mendělejevovi a jeho tabulce, že? Ale ne každý ví, že teprve v posledních letech se díky výzkumu rtg spekter a kvantové mechaniky došlo k závěru, že snad vše co kdy tento génius tvrdil o prvcích, roztocích, fyzice a metrologii je pravda. Jen v jediné věci mu zatím vědci oponují a to také ne všichni. 

Zkoumal totiž ropu a zjistil, že vzniká při procesu působení přehřáté páry na karbidy železa, jinými slovy - při "našem" tvrzení, že je ropa fosilní palivo, tedy pochází z dávno mrtvých organismů, by dostal záchvat smíchu. 

Zajímavé je, že moderní výzkumy mu opět dávají za pravdu v tom, že metan a uhlovodík vůbec, v zemi vzniká i na místech, kde prokazatelně, nic fosilního není. Zajímavé, že? 

Když tvrdíme, že VŠE JE JINAK a VE VŠEM NÁM LŽOU, tak možná opravdu ve všem (ne, opravdu nejsem zastáncem placaté země, ale když se jeden vědec v ničem nikdy nemýlil, tak je zde velká pravděpodobnost, že ani v tomto ne). 

Ještě zajímavější je ovšem to, že tento génius nikdy nedostal Nobelovu cenu (nebyl tou loutkou). A víte proč? Protože se o to postaral švédský fyzik a chemik Svante Arrhenius, který ji získal za popsání skleníkového efektu oxidu uhličitého (!!!) a v záznamech z udělovacího výboru je jasný zápis, že návrh na udělení pro Mendělejeva osobně zlikvidoval, protože byli nepřátelé!!

Víte jak se jmenuje jménem otec Grety Thunberg? Také Svante. A víte proč? Protože mu ho dali rodiče po jeho prapradědečkovi právě Svante Arrheniusovi. 

Svět je malý, že? 

Environmentalisté tvrdí, že právě oxid uhličitý, který zkoumal Grétin prapředek, způsobuje to "její" globální oteplování, ale faktem je, že tento prvek naopak a to bez jakýchkoliv řečí, podporuje bujení pozemské vegetace. Před pár týdny přišli čeští vědci (Šíma, Kavka) s tím, že za globální oteplování nemůže CO2, ale naopak nedostatek zeleně. Chytré že? 

Globálním bojem proti CO2 se docílí (na základě české hypotézy) právě toho, že bude méně zeleně a tím pádem k oteplování teprve začne docházet. Tedy pokud to samozřejmě není ještě jinak.

GLOBÁLNÍ POHLED

Hlavně v USA (ale i jinde na Západě) žije 5% obyvatelstva, které spotřebovává 50% světových energetických zdrojů a produkuje 40% světového odpadu a tak je nutné, tyto lidi "zastavit". 

Západ musí snížit svou spotřebu a proto migrace, neomarxistické šílenství, LGBT zvěrstva, gender atd. Vše jsou to nástroje na to, aby Západ padl časem do naprostého primitivizmu a smísením se s nově příchozí rasou, byl dostatečně inteligentní na to, plnit technické požadavky Globálních elit (GE), ale příliš hloupý na jakoukoliv revoltu. 

Strašením s Globálním oteplováním jde "jen" o to, začít ve velkém, celosvětově, centrálně plánovat chod této planety a to z jednoho místa, pod jednou vlajkou, jedinou diktaturou. 

Neskákejme idiotům na lep, nebojme se CO2 a neposlouchejme malé, prokazatelně duševně nemocné slečny, které jsou od mala indoktrinovány neomarxisticky založenými rodiči, kteří se paktují s trockisticko-teroristickou Antifou.

Naše planeta je v dalším cyklu, ve kterém byla již tisíckrát a ti nahoře to dobře vědí, ale GO používají jen jako nástroj Globalizace. 

Proč myslíte, že Putin umístil svou protivzdušnou obranu na Arktidě a Trump chce koupit Grónsko? Protože tam do několika let bude zcela jiné klima a bude to ekologicky země zaslíbená. Ale jinde za to bude větší zima. Ani na jedno, nebude mít mravenec jménem člověk, sebemenší vliv.

Jo a abych nezapomněl, drahý čtenáři, který jsi to dokázal přečíst až sem, zkus si otevřít nějakou knihu z Koncepce společné bezpečnosti (KSB), určitě ti to bude ku prospěchu.


Zdroj