Kritický pohled na tzv. alternativní weby v souvislosti s pandemií COVID-19

11.03.2020

Selhání alternativy v případě COVID-19:

Zvědavec a Zvědavec

Vlastenecké noviny a Vlastenecké noviny

Protiproud

Non serviam

Skrytá pravda

Věřte, že to nedělám rád, ale způsobem jakým o průšvihu, který se na nás valí, referovala tato média     a za který by se možná nemusel stydět ani Pirk a Hrušínský s Hřebejkem....


Adekvátně a kvalitně referovala tato alternativní média:

České nezávislé zpravodajství

AE NEWS

Nová republika

Kechlibar

Tady byly poskytovány informace, které vycházely z dlouhodobé reálné prognózy vývoje a zkušeností s průběhem onemocnění v Asii... Jednoduše - nezlehčovaly a nebagatelizovaly.

O mainstreamových médiích včetně těch "veřejnoprávních" je škoda mluvit. Zesměšňování lidí za včasné zásobování a přípravu, nákup prostředků atd... 


Tohle je opravdová "lahůdka"...

Prostě naprostá žumpa, která obrátila zpravodajství o 180 stupňů takřka ze dne na den až po plné katastrofě v Itálii a po přiznání Merkelové, že to odskáče asi 58 mil. obyvatel Německa....

Tak asi tolik. Pro mě osobně velké zklamání...

Velký dík všem zodpovědným lidem na sociálních sítích, kteří se do rad, varování a pomoci pustili na vlastní pěst po zjištění katastrofální neinformovanosti a nepřipravenosti. Jim patří největší dík za to, že mnoho lidí stihlo reagovat a připravit se. Nebudu je jmenovat, nerad bych na někoho zapomněl....

Nepochybně tím zabránili nejhoršímu! Alespoň na počátku.


Q.S.


P.S.

Na ČT24 právě tlumočili prohlášení Merkel. 

Ve zkratce - Žádná významná protiepidemická omezení dělat nebude. 

Počítá, že se nakazí zhruba 60 - 70 % populace. 

Přeje zdravotníkům, aby se se vším dobře vypořádali.

Vzhledem k tomu, že dosud není známo, jaké bude mít nemoc následky, tak ona ty lidi v podstatě obětuje. Jednou bude v historii zapsaná pod pojmem "krvavá Merkel" ... a to zdaleka nejen kvůli tomuto rozhodnutí.

Teď snad už konečně mnohým spadnou klapky z očí. Čína 80 tisíc nakažených, Německo 58 milion a je jim to jedno. 

I Vietnam dává Západní Evropě na prdel. 

Zahrabat tu toxickou jámu.

Zdroj

"Lidé, usilující o vládu nad jediným světovým státem, to jsou neomalthusiánci, kteří nepotřebují na Zemi 6 miliard lidí. Jim stačí 2 až 2,5 miliardy, ten zbytek je odsouzen k likvidaci jakýmkoli způsobem. S největší pravděpodobností nikoli atomovou válkou, protože oni nepotřebují ničit materiální hodnoty, oni potřebují odstranit lidi. 

Zbraně budoucí války, to jsou zbraně biologické, chemické, genetické a tento typ zbraní. 

A samozřejmě to nejúčinnější, to znamená psychotechnická manipulace - viz. televize, rozhlas, tisk, monopolizované v celém světě jednou skupinou lidí, která tím, co zveřejňuje a publikuje, manipuluje s lidmi. 

Lidé nemají už žádný přístup ke skutečným událostem, nestudují, nečtou, dívají se na obrázky, které samozřejmě okamžitě zapomenou. 

Je to vymývání mozků, vytváření blbů, kteří nejsou schopni se orientovat nejen v politické, ale ani ve své životní zkušenosti. ...

Faktem je, že v případě, že by došlo ke konfliktu, a ono je pravděpodobné, že jestliže se nepodaří Bruselu do pěti let Evropu sjednotit, tak vyvolají občanské války, které budou tak široké, že zasáhnou celou Evropu. 

Dříve, než se použije těch strategických zbraní, to znamená bakteriologických. 

Ty se používají stále, ale jenom na zkoušku. To můžete pozorovat, že nějaká posádka dostane najednou zápal mozkových blan a nikdo neví, odkud to přišlo. Nějaká školka, nebo dětská škola prostě najednou tam je chřipka nebo něco. 

Ty vojenské laboratoře vyvinuly pro tento účel obrovské množství virů. 

To všechno, stejně jako AIDS, jsou strategické zbraně, to nejsou choroby. 

Jistě jste viděli, že se v Indii najednou objevil mor, objevila se tuberkulóza, která se nedá léčit současnými léčebnými prostředky a léky, přestože svět zvládl tuto chorobu už před padesáti nebo osmdesáti lety, mor dokonce už před sto lety. 

Přesto se to tady objevuje a ty viry jsou odolné proti těm způsobům léčby, které vedly k likvidaci těchto chorob. 

Takže: ty zkoušky se tady provádějí spíše kvůli lokalizaci, protože použití těch zbraní je těžko sledovatelné, i když je někdo užije v nějakém větším rozměru, tak lze těžko vysledovat, jaké následky to může mít v prostoru, který nemá být zasažen. 

Proto se dělají tyto zkoušky. 

Proto třeba padesát dětí, nebo sto vojáků, nebo nějaká ubikace dělníků ochoří chorobou, se kterou si skoro nikdo neví rady."

Z přednášky Miroslava Dolejšího v Praze roku 1998