Ministerstvo vnitra České republiky předložilo novelu zákona o policii, která by umožnila vést záznamy o politických názorech, náboženství, členství v odborech a dokonce o sexuální orientaci občanů.

11.12.2019

A jaký je argument strážců zákona? 

Podle nich jde o opatření proti riziku možné radikalizace směřující k hrozbě teroristického činu. Vnitro tuto potřebu odůvodňuje jednoduše, a to tím, že takové pravomoci policie zatím nemá a je tedy omezena ustanovením, které jí to umožňuje pouze, je-li to nezbytné pro účely šetření konkrétního trestného činu nebo přestupku.

"Je to brutální zásah do soukromí a svobody občanů. Pan ministr Hamáček, který si zprivatizoval ministerstvo vnitra, chce, aby policie měla větší pravomoc, než by měla mít. Shromažďovat citlivá data o někom, kdo není z ničeho podezřelý, to mi přijde jak novodobá StB. Na každého něco mít. Toto může být kdykoliv zneužito nebo použito, a to při změně politického režimu nebo umlčování nepohodlných osob. Vše je však vždy prezentováno, že jde o bezpečí občana. Ochrana občanů však vypadá jinak, ale ne šmírovaní a šikana," říká poslankyně za SPD Karla Maříková.

Zdroj

Q.S.

Dolaďují se plány, které byly přijaty už dávno? Řekl bych že ano. Když se před několika lety psalo, co způsobí masová migrace a islamizace a vznesla se otázka zda tohle není skutečným cílem politiky jdoucí proti zájmům Evropy a jejích národů, ozýval se ze všech stran křik o konspiracích. Ale čím lze lépe odůvodnit zátarasy, cenzuru, šmírování obyvatel než "ochranou" před nebezpečím, které bylo vytvořeno lokajstvím EU vůči globalistickým plánům na integraci do jednoho superstátu ovládaného ze zákulisí?

Nabízí se otázka, jaký je tedy reálný rozdíl mezi tzv. totalitním režimem a tímto současným bruselským? 30 let?

Samozřejmě zatím ve verzi soft. A co bude dál se shromážděnými údaji? Výběr zaměstnání, studium dětí atd atd...

Vítejte v NWO!