Mluvil Aaron Russo v roce 2007 právě o tomhle? Začíná globální čistka populace?

24.01.2020

V roce 2007 v rozhovoru pro Alexe Jonese sdělil režisér Aaron Russo několik dost znepokojujících informací. Válka s "terorismem" a snížení světové populace 49:50 min....

Jane Burgermeister je rakouská vědecká novinářka, která podala trestní oznámení u Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) proti Světové zdravotnické organizaci (WHO), OSN (OSN), vládě USA a několika dalším organizacím Agentury veřejného zdraví , jako je FDA , jakož i několik lékařských a farmaceutických laboratoří, které jsou pověřeny vytvářením falešných pandemií chřipky pro pozdější hromadné podávání nebezpečných vakcín.  Stížnost obviňuje tyto organizace a jejich zástupce z páchání několika závažných trestných činů v souvislosti s bioterorismem s pokusem o genocidu, hromadnou vraždu, donucení ústavních orgánů, velezradou.  Byla to právě česká laboratoř, která ve vakcínách firmy Baxter aktivní virus ptačí chřipky. Ve své době to byl poměrně značný skandál. Znepokojovat by mělo člověka hlavně to, jak je poměrně jednoduché akcelerovat virus pomocí očkování proti němu... Pokud jste viděli film Invaze z roku 2007, jistě si vzpomenete na vakcinaci obyvatelstva...

Jak lze vakcíny použít ke snížení světové populace?

Pokud vakcíny mají snížit světovou populaci, musely by být akceptovány většinou populace. 

Jinak by redukce populace nebyla velmi účinná. 

Pokud vakcíny mají být použity pro redukci populace, existují jen tři způsoby jak toho dosáhnout:

1) Mohou zabíjet lidi pomalu způsobem, který je nepozorovatelný, například během 10 - 30 roků urychlením degenerativních onemocnění.

2) Mohou snížit plodnost, a proto výrazně snížit porodnost na celém světě, a tím snížit světovou populaci po několik následných generací. Tato "měkká" metoda se může zdát více přijatelná pro vědce, kteří si přejí pokles světové populace, a nechtějí zdravotně poškozovat lidi. Je již prokázáno, že vakcíny mohou podporovat potraty. (https://www.naturalnews.com/027512_vaccines_miscarriage.html).

3) Mohou zvýšit úmrtnost na budoucí pandemie. Teoreticky by rozšířené očkování vedlo k záměrnému uvolnění vysoce virulentní chřipky s vysokou úmrtností. Tato "biologická zbraň" by mohla zabít miliony lidí, jejichž imunitní systémy by byly oslabeny předchozím očkováním.

To je známý vedlejší účinek některých vakcín. 

Možná ne náhodou, Gates naléval stovky milionů dolarů do očkovacích programů. 

Jeden takový program zkoumá vývoj vakcín, které by se mohly použít bez injekcí. Co je zajímavé, jeho nadace také investovala miliony do sterilizačních technologií. 

Snížením porodnosti (prostřednictvím technologií sterilizace) a průnik vakcíny do celé světové populace (pomocí nano-vakcín), by jeho zmíněný cíl snížit světovou populaci o 10 až 15 procent mohl dosáhnout během několika málo let.

Kdy budeme mít skutečně nezávislé hodnocení očkovacích látek?


Pokud chceme vážně prozkoumat bezpečnost vakcín, budeme potřebovat nezávislé přezkoumání důkazů. 

To je ale něco, co výrobci očkovacích látek odmítli zatím udělat.

Zdroj: naturalnews.com

Q.S.