Nová doba jen přináší novou verzi 2.0 starého známého schématu, který byl dříve nazýván marxismus-leninismus. Princip a důsledky jsou ovšem stejné.

16.08.2019

Ale podívejme se na věc z té optimističtější stránky - celá V4 je velmi dobře připravena z minula, takže by to mohlo jít do kopru trošku rychleji. Určitě není náhodou jistá podobnost s finálem minulým, kdy za osobu nejpomazanější byl u nás vyzdvižen krejčí Milouš, o kterém se tradovalo, že jej doprovází poznámka "nepouštět na saka". 

Dnes je vzývanou modlou autistické dítě, podle vzhledu bych usoudil na blízkost Downova syndromu. Zpochybnění jejího úsudku nebo myšlenky je ovšem světozrada a těžký ideozločin. 

Milouš se proslavil stupidním proslovem z Hrádku, Gréta zatím úspěšně kontruje vyhozením novinářů ze švýcarského kongresu ...někomu s mozkem pak sice došlo, že bez nich je s propagací a celým humbukem kolem amen, tak je raději pozvali na závěr zpět. Stupidita obou projevů je srovnatelná.

Takže, co máme nyní společného s dobou minulou - vnucování lásky k Sovětskému svazu bylo vystřídáno vnucováním lásky k multi-kulti. 

Lidi s jiným legitimním názorem již neoznačujeme jako imperialistické agenty, nepřátele socialistické myšlenky, zaprodance a ztroskotance, ale nově xenofob, islamofob, člen Putinovy úderky atd. 

Zajímavě se ovšem přistupuje k starším lidem, pamatující minulé praktiky - nově to je skupina zmanipulovaných nevzdělanců, kteří správně nepochopili výhody a myšlenku socialismumultikulturalismu. 

Zastaralé rušičky rozhlasového vysílání moderně nahradily automatické softwarové filtry, místo rádia si dosaďte sociální sítě. 

Z našich daní si už neplatíme cenzory v ouřadě s názvem "Úřad pro tisk a informace", ale nově se to jmenuje "Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám", který vede bývalý pornoherec ... ochotní lidé s morálním kreditem asi došli. 

Trestné činy proti socialistickému zřízení nahradily projevy předsudečné nenávisti. 

Princip ovšem zůstal - kdo nejde s námi, jde proti nám. 

Odlišný názor již nebrzdí, netorpéduje a nepodrývá úspěchy při budování rozvinuté socialistické společnosti, ale korektní mluvou řečeno jen škodlivě rozděluje společnost a brání jejímu multi-kulti rozvinutí. 

Pozitivní taky je, že občané s jiným názorem zatím mohou chodit po chodníku, do kin, používat hromadnou dopravu a nemusí mít našitý žádný viditelný znak na oblečení. Zatím. Taky doba nepřeje novým multi-kulti monstrprocesům, kdy by nepřátelé myšlenky byli fyzicky odstraněni z cesty. I když ... tady si nejsem až tak jistý, zda vlaštovkou není případ člověka v Británii, jehož jméno se nesmí ani napsat. Ono dát odsouzeného vědomě do vězení spolu s gangy jeho nepřátel by jeden mohl považovat za "humánní odstranění" tzv. cizíma rukama.

Mainstream se vrátil k osvědčenému - nesdělovat fakta, ale obšírně a detailně vysvětlovat, jak chápat vybrané momenty. 

Pokud už fakta opravdu nejdou zamést pod koberec, tak se informuje stylem, který mainstreamem milovaného poraženého označí jako druhého a nežádoucího vítěze jako předposledního. Socialistické zpravodajství, přesněji soustavná manipulace, zkreslování, zamlčování, vychovávání a lhaní, místo prostého informování, tedy vymývání mozků agenturou TASS a RUDÝM PRÁVEM bylo vystřídáno tím samým tentokrát od CNN a ČT. 

Roli popichovačů s poukazováním na nekorektní fakta pak převzaly po Hlasu Ameriky alternativní weby.

Společné taky je, že lid tehdá radostně budoval socialismus, ovšem lidi na to s*ali. Dnes lid musí veřejně souhlasit s multi-kulti pomocí a integrací, ale lidi jsou pak konkrétně celkem proti. Jo, taky je společné to, že při prosazování vyššího dobra létají třísky a na paragrafy, které stojí v cestě se moc nehledí. Jak píšu, zatím se nepopravuje, jen mažou a blokují nepohodlné profily. Napsat do životopisu pro většího zaměstnavatele, že nesouhlasíte s multi-kulti agendou je stejně moudré, jako se za bolševika vyznat k náklonnosti k Západu.

Je tady ale občas nějaká ta kuriozita - za bolševika poukázat na nepohodlná fakta získaná ze Západu se samozřejmě neodpouštělo. Kupodivu, ale po změně světových stran, je opět nebezpečné publikovat fakta zdrojem na Západě ... přestože by to dnes měl být náš vzor. Dříve napsat fakt, že Německo je ve dvou světový konfliktech na hlavu poražený národ a Sověti~Rusové mají hlavní podíl na poslední porážce Němců by bylo kvitováno zcela jistě kladně. Ovšem dnes takový učitel dějepisu musí být zmaten, jak lesní včela, nad úkolem, kterak tato pravdivá historická fakta předat žákům, když např. zástupce poraženého Německa se zúčastnil oslav spojenců v Normandii.

Na co se připravit - děti by si měly zase zvykat, že doma a mezi "svými" se může mluvit otevřeněji a upřímněji, než ve škole nebo na veřejnosti, protože jinak to bude mít neblahý vliv na kariéru. 

U dospělých bude taky nutnost oprášit schopnost dvojího myšlení a připravit se na nějakou formu PŠM (Politického Školení Mužstva) - tady bude asi první vlaštovkou připravovaný pořad na ČT, kdy nám tupcům bude vysvětlováno, jak multi-kulti pravdu správně politicky chápat. 

Třeba nám hned v prvním díle vysvětlí, kterak pochopit a chválit hodné, laskavé, demokratické a měkké obušky španělské a francouzské a správně označovat za tuze zlé a nedemokratické ty tvrdé moskevské ... bude to jistě komedie jako za minula.

No, jako dobré bych opravdu viděl, že "víme do čeho jdeme", máme know-how ... na rozdíl od těch totalitou nepolíbených na Západě. 

Doporučuji taky oprášit a modifikovat některá hesla - třeba:

  • S multikulturalismem na věčné časy! ... dovětek "ale ani o vteřinu déle" raději zatím neuvádět.
  • S EU na věčné časy a nikdy jinak!
  • Znásilňováním a obtěžováním žen za lepší multi-kulti zítřky!
  • Poctivou elektromobilizací zachráníš světové klima!

A závěrem nebezpečná hesla na hraně ideo-zločinu:

• Pravda vyplave na povrch, jak olej na hladinu.
• Loajalitu, náklonnost a lásku na bodácích vysedět nelze.

Řečnická otázka nakonec - Neříkali jsme tomu dříve náhodou "totalita"?

P.S. Ještě jsem chtěl napsat vzkaz: Orwell knihu "1984" vydal jako román, nikoliv jako návod!!! ... dementi!

Zdroj