Noviny se musely omluvit za své tvrzení na titulní straně, že lidé vypískali Okamuru při oslavě 17. listopadu na Národní třídě. Proč? Protože tam vůbec nebyl. Drobnost...

21.11.2019

Mladá fronta DNES o něm uváděla nepravdivé informace přímo na titulní straně, omluva však byla vydána až na třetí stránce. Okamura se zamyslel, proč o tom média mlčí.

Podle zákona by se omluva měla nacházet přesně na stejném místě, kde se objevila falešná zpráva. MF DNES se však rozhodla jinak.

"Ti novináři jsou ale fakt srabi! Na lhaní mají titulní stranu, ale na omluvu už jen někde vevnitř, aby se to dozvědělo co nejméně lidí. A jak můžeme věřit tomu, co píše MF Dnes, když bez skrupulí lžou na titulní straně? A kdyby se můj právník ihned neohradil, tak lež ani nepřiznají!" napsal Okamura.

Noviny se musely omluvit za své tvrzení, že lidé vypískali Okamuru při oslavě 17. listopadu na Národní třídě. "Byl jsem na jiných dvou připomínkových aktech, kde bylo hodně lidí, ale nikdo mě nevypískal a ani na mě nikdo nic nepokřikoval. Tady vidíte lži 'elitních' novinářů v přímém přenosu..."

"A dle očekávání, sluníčkářská média, která tak ráda sledují fake news, mlčí. Kde je Newsroom ČT24? Kde je 168 hodin nebo Reportéři ČT? Kde jsou Hlídací pes nebo Seznamzprávy? Ruka ruku myje," poukázal politik.

"Tady vidíte, že nelze věřit českým médiím. Co je tedy pravda a co lež z toho, co nám novináři servírují? O mně a o SPD lžou neustále..."

Zdroj