O násilí....

09.12.2019

Ve starých komentářích jsem našel: "Násilí dlouhodobě nic nevyřeší." - Právě, že to vypadá, že násilí vyřeší skoro všechno.

Stačí si někdy pustit dokumenty o přírodě. Všechno se tam řeší a vyřeší násilím. Kdo pro koho bude k jídlu. S kým si zašukáte. Kdo je šéfem tlupy. Čí je to území.

To, že jsme společenská zvířata žijící ve skupinách a schopni verbální komunikace, to nám dává i jiné možnosti, které mohou být výhodnější, ale násilí tam je vždy připraveno v pozadí. - Ani ty hyeny se neservou se lvama, když jsou síly vyrovnané.

Policisté nosí u pasu pistoli, aby vás mohli zastřelit. Státy mají armády, aby si mohli navzájem zabíjet občany, mají soudy a vězení, aby tam násilím zkorigovali ty svoje. Lidé dlouhodobě chodí na nejrůznější bojové sporty, aby se připravili na násilné konflikty a vyhráli je komplexnějším, promyšlenějším a nacvičeným násilím. Nejpopulárnější sporty jako fotbal a hokej jsou stylizované násilí, co se občas přelije do skutečného.

Křehké, sladké, milé dívenky si vybírají hrozivé chlapáky a přes slovní proklamace o nenásilí, je odměňují sexem za násilí v jejich zájmu (a pak fňukají, že taky jednu slíznou). Jiné mají ponožtičky s obrázkem kopání do ležícího bělocha. Jiné se angažují v neziskovkách. Radostně se těší až ti špatní vychcípají. Řekněte romantické, pravdoláskařské dívence, že ten hlavní frajer z Pelíšku byl synem estébáků, cudně zvaných diplomati, a pokud ji dojde, že to je velice pravděpodobné, bude vás za to nenávidět, že jste ji pokazil snění. Když to čvachtá ve vagíně, jde morálka stranou a revoluční násilí pranic nevadí.

Malé děti spolu navzajem bojují a volají na sebe své rodiče. Historky o násilí mnichů v Tibetu jsou jak z hororu. Dokonce totálně nenásilní amišové, kteří se odmítají dovolávat justice jakožto státního násilí, jsou chráněni lidmi, kteří ty žaloby podávají za ně.

Nejrozvinutější země světa jsou násilné USA vzniklé na násilně dobytém území a stále někde válčící, co chvíli plnící vysílací čas nějakou tou školní střílečkou a s ghetama, kde násilí vládne. Čína, která se svým násilím za kulturní revoluce boduje vysoko na hitparádách násilných zemí. Japonsko a Německo, které se předvedly za poslední světové války, Francie a Británie s jejich koloniema a násilnejma ghetama.

Násilím Caesar dobyl Galii. Násilím se římská šlechta zbavila populárního Caesara. Násilím se římské šlechtě vnutil Octavianus, pobil všechny rivaly a nastal mír. Nenásilí hlásající křesťanství nastoupilo svou vládu po vítězné bitvě císaře Konstantina a útočilo na pohany kde mohlo. Tisíciletá egyptská civilizace skončila násilným útokem křesťanů (dokonce je znám její poslední zápis). K nám přišlo křesťanství násilně z Německa (věrozvěsti byli jen politická klička, jak krátkodobě odolávat německému tlaku). Řím stál na armádě a otroctví, bavil se hrama v cirku. Španělské, Portugalské, Francouské a Britské Impérium byly vybudovány násilím. My jsme se dostali pod Rakousko díky násilí. Nacismus stál na násilí. Komunismus stál na násilí. Demokracie stojí na násilí.

První republika vznikla za pomoci násilí prováděného legiemi. Ghándí fungoval jako team s násilným Nehrůem (byť jistě sehraně) a násilí obracel veřejně proti sobě. Politická Sinn Féin fungovala jako veřejná tvář násilné IRA. Sametová revoluce se jednoznačně přihlásila k násilí z padesátejch let, které potvrdila (a nenapravila) a dodnes sice verbálně odsuzuje, ale zato v realitě hájí v podobě špinavých dohod. Mandela byl uvězněn za terorismus, přes jeho pečlivě budovaný mediální image stejně využíval mediálně podprahové násilí svých stoupenců a jeho manželka byla sadistická vražedkyně. Po pádu appartheidu začalo antibělošské násilí, kterí vyhnalo ze země milióny lidí a bylo prvotním důvodem vzniku appartheidu). Násilně se zatočilo s Manningem i Assangem. Násilím se trestá Tommy Robinson za hlasití upozorňování na pakistánské násilí na běloškách.

Naše krajina je poseta hrady, které byly ochranou proti násilí a postavené za násilně vybrané peníze. Třicetiletou válku přežili ti násilní, co zabíjeli, ti vystrašení, co utekli - nepřežili ji optimisté věřící v lidské dobro a prd z toho měli, že nakonec přišla únava z boje.
Rudá armáda vyhnala nacisty jen díky násilí. Britské bombardéry sypaly na německá města pumovnice násilí. Jugoslávii zničilo humanitární násilí. Politické neziskovky sem dostávají imigranty jen a jen násilím (zkuste se jim postavit do cesty). Boj proti rasimu je také postaven na násilí proti bělochům, protože vás zavřou do vězení, aby vás tam zpracovali (barevní) spoluvězni. Pravda a láska i dnes v ulicích vítězí násilím a vzít si dítě na kladení věnců nově znamená ho vzít do války, jak nám oznamují naši demoblokisté.

Násilí vidíme denně v TV ve zprávách, násilí vidíme ve sportu, násilí je v hororech, detektivkách i komediích, v pořadech pro děti.

Bible je plná násilí, o koránu ani nemluvě.

Problémy s Mrázkem vyřešila jedna kulka. Problémy s Dubčekem jedna šikovná nehoda. Problémy s Musollinim lynch. Problémy s Hitlerem sebevražda (ze strachu z lynche). Problémy s ostatními nacisty popravy. Problémy s Kennedym pár kulek. Problémy s Oswaldem kulka. Problémy s Rubym kulka. Problémy s Lady Dianou šikovná nehoda. Problémy s Rasputinem kulka, jed a voda. Problémy s Kennedyho bratrem kulka. Problémy s Kennedyho synem nehoda. Problémy s Janem Masarykem pád z okna. Problémy s Ficem smrt Kučiaka. Problémy s Theo van Goghem vražda.

Sám o sobě bezcenný nácíček Minář z Letné může být snadno zavražděn a zářící šipky povedou k Babišovi nebo na hrad, jako to bylo s Litviněnkem či Skřípalovejma, jejichž cena byla, že ukázali na Moskvu a mohlo se začít řvát.

Problémy s přebytečnými pacienty v LDN vyřeší šikovně otevřené okno a následný zápal plic. Problémy se Stalinem vyřešil infarkt bez ošetření. Problémy s jakousi vzpurnou holandskou poslankyní vyřešilo znásilnění čtyřmi marokánci a její následná sebevražda. Problémy s leckterým bezdomovcem vyřeší mráz. Problémy s voliči Zemana vyřeší jejich vychcípání. Problémy AfD řeší násilná komanda Antify.

Násilí komunistické straně vyřešilo výborně problém se zlými kapitalisty, dnešní kapitalisté jsou často z komunistických rodů. Násilí v PTP výborně vyřešilo problém se syny kapitalistů. Násilí vyřešilo problém s církvemi. Násilí vyřešilo problémy se Skautem i se Sokolem. Násilí vyřešilo problémy s Horákovou. Násilí vyřešilo problémy se vzpurnými zemědělci. Násilí vyřešilo problémy s navrátivšími se piloty, co nezvládli dost rychle uprchnout. Násilí vyřešilo problémy s agenty chodci a s odhalenými cizími agenty. Nejeden dnešní kovaný demokrat vděčí komunistickému násilí z padesátých let za svůj dnešní blahobyt. (Poznáte je podle toho, že řvou, že děti nemohou za své rodiče). Problém s Chartou komunisty vyřešen nebyl, protože z jednoho či druhého nevysvětleného důvodu se k násilí VYJÍMEČNĚ nesáhlo.

Jen díky násilí se židé usadili v Izraeli, dnes stejně jako v biblických dobách. Díky násilí mají Izraelci Palestince pod kontrolou a ti jsou ještě naživu zase díky násilí.

Násilný islám postupoval nenásilnou Indií jak nůž máslem a nezastavilo ho nenásilí, ale vznik násilné větve budhismu, vznik násilného sikhismu, příchod násilných Evropanů s převahou ve zbraních. Město Váránasí, prý starší než čas, je ve své existujíí verzi ve skutečnosti někde ze 17 století, protože to původní staré zcela zničili řádící muslimové.

Kdo si vygoogluje Clinton Body Count, zjistí, co problémů násilí vyřešilo Clintonům. Stejně tak násilí řešilo problémy Al Caponemu s justicí i konkurencí a Musollinimu s Mafií. Násilí vyřešilo Stalinův problém s Trockým. Násilí skvěle řeší problémy muslimů a černochů s bělochy v západní Evropě, to bělošské nenásilí neřeší nic.


Násilí spoustu věcí vyřeší dlouhodobě, často definitivně a hlásání opaku je čirá lež/fantasmagorie/romantika.

Čím rychleji si to kdo uvědomí, tím větší má šanci, že ten vyřešenej problém nebude on.

Hlásat nenásilí můžete, pokud máte po ruce připravený násilí, jako tichou hrozbu a možnost řvát do světa svoji nenásilnou verzi, kdežto ostatním se (násilím) brání veřejně i jen promluvit.

Pokud násilí po ruce nemáte, tak koukejte kudy utečete nebo vás ochraňuj váš imaginární bůh (=náhodou budete mezi těma, co to přežijou), kdo nevěří, ať se jde poptat mrtvých z Bataclanu, Babiho Jaru, Beslanu nebo třeba z návštěvy divize Das Reich v Oranienburgu nebo ať se jde projít po no-go zónách, popřípadě, ať se tam rovnou nastěhuje.

Naše "sametová" "revoluce" byla sametová jen proto, že "lid" neměl zbraně vůbec a režim ano a první mašínovský útok by vyvolal utužení systému (tedy pokud ještě věříme oficiální verzi revoluce.) nebo proto (pokud na oficiální verzi "revoluce" už nevěříme), že milicionáři, zmateni a zrazeni ze všech stran, by proti StB, KGB a Rudé armádě neměli šanci a vypadalo by to fakt blbě, kdyby nám tu komunistický režim svrhávala zcela otevřeně zrovna Rudá armáda a naše a sovětské tajné služby (k velkému údivu cinkajících na náměstích i když některé by to netrklo ani tak).

Porovnávat se s Rumunama se můžeme jak chceme, ale průměrnej Čech a průměrnej Rumun měli na průběh revoluce pramalej vliv.

Cauceska svrhávali jeho vlastní nejbližší podřízení a útok na jejich tajnou sluzbu byl veden proto, že tam "revolucionáři" nenašli ty správný zrádce, což bych řekl, že je Rumunům spíš k dobru a nám k tíži, protože u nás se našli zrádci všude. - Nevím moc, jak je na tom Rumunsko teď, není o něm slyšet, ale zjevně tam nemaj ekonomickej úspěch jako v Číně a hůř než za Caucesca se tam podle všeho taky nemaj - takže naše násilná i jejich nenásilná cesta vyřešily problém úplně stejně blbě.

Jo, zapomněl jsem. Problém s Jakešovým vnukem nebyl žádnej, ale šikanovat ho byla prostě taková zábava pro učitele (hodných svých předchůdců let padesátých) i spolužáky, že si ji nedokázali odřeknout (nějak jsem úplně zapoměl na zábavní stránku násilí, známého to prostředku k zahnání nudy.). Určitě jsou dodnes spokojený, že nakonec spáchal sebevraždu. Najednou to s tím "Děti nemohou za své rodiče" nebylo tak horký. - Cože mě to jen přijde ta rychlá a definitivní likvidace Cauceska jaksi o fous morálnější než k sebevraždě vedoucí šikana mladýho Jakeše? Dělám někde chybu? Starej Caucesku doopravdy za něco v Rumunsku osobně mohl (ti jeho "soudci" mu v tom určitě pomáhali a věděli to nejlíp ze všech), ale jednou zastřelen, situace viny se převrátila, Caucescovi příznivci se mohli dát do vyčítání a jeho nepřátelé/poskoci měli pocity viny - tím to bylo jedna jedna a nastala tam jakási rovnováha viny. (Ukazujeme na ně přece až odsud: Tfuj vy vrazi rumunští tfuj, my jsme tak lepší. Ti nejlepší z nás si vedle vás ani nesednou. Třeste se.)

Sotva je Rumunsko zaostalý, protože zastřelili Caucesca a pár desítek/stovek/tisíc tajnejch, když USA jen kvetou (ehm), přestože zastřelili Kennedyho a znehodovali pár desítek svědků a po desetiletích i jeho syna.

Já proti nenásilí nic nemám, jak mě by se líbilo, kdyby to fungovalo, jenže koukaje kolem sebe to podle mně nějak nefunguje a nefunguje. Rád se přijdu přesvědčit o opaku. Řekněte mi, až budete nenásilně zastavovat afro-islámskou invazi a odesílat je domů, vyhánět zrádce z politiky, státního i EU aparátu.
Napravovat léta tunelování, dostávat od moci a koryt komunistické/kmotrovské famílie a nahrazovat je schopnějšími a morálnějšími.
Vyhánět exekutory i šlechtu, očišťovat justici. Odnaučovat ČT lhát a krást. Až budete z Havlů tahat zpět ukradené peníze.
Až budete z církví tahat ukradené peníze. Obnovovat náš průmysl i zemědělství (pozor, západu se to líbit nebude) a samozřejmě křísit staré i čerstvé mrtvoly (jinak byste nechali násilí vyhrát). Nebo třeba uklidníte starostu Řeporyjí.
Udělám si mísu popcornu a budu se zápalem studovat, jak to děláte.

Jen si myslím, že se nedočkám a bude to jako vždycky.

Vlastně ještě horší. Stačí se podívat, jak to řeší na západě s násilnejma muslimama. - Nijak. Lidi u moci jsou jak na fetu, někteří brání vrahy svých vlastních dětí před nenávistí/nesouhlasem a ostatní, zastrašení, násilí ustupují a ustupují, aby pak šli kopat do těch slabších, co si ještě provokativně troufnou remcat. Násilí vítězí. Velké, malé i podprahové.

Gordon Ramsey zrovna v TV řve na své blbosti dělající kuchtíky: "Vytáhněte si tu hlavu z prdele, vy blbci!" Je to starej hulvát. - Mohl by jim to dát na vědomí jemněji, něco jako teta z mateřské školky: "Miláčku, jestli ještě praštíš tady Marušku lopatičkou, až jí poteče krev, tak ti znova řeknu, že to nemáš dělat" jen aplikovaný na kuchyni.


Zdroj

Q.S.

Přiznávám, že jsem byl v pokušení ten převzatý a značně syrový text podrobit výrazové cenzuře...

Ale co už.... Volil bych jiné výrazy, ale nenapsal jsem to, tak to nechám na autorovi...