Podle nové zprávy, ve Švédsku počet dívek s diagnózou genderové dysforie vzrostl za posledních deset let téměř o 1 500%

19.02.2020

Propaganda zvrácenosti přinesla hrozivé výsledky. Podle nové zprávy, ve Švédsku počet dívek s diagnózou genderové dysforie (psychická porucha) vzrostl za posledních deset let téměř o 1 500%.

Největší nárůst - o 1500% - byl zaznamenán u dospívajících ve věku 13-17 let, kteří byli při narození označeni za dívky, ale nárůst byl zaznamenán také u ostatních skupin švédské populace.

Ve stejném období mezi lety 2008 a 2018 se počet registrovaných mužů ve věku 18-24 let s diagnózou genderové dysforie zvýšil o 400%. 

Lékaři bijí na poplach, ale nechápou o co jde. 

Švédská mládež se zbláznila a to masivně. 

A bude jenom hůř.

Nyní Švédsko dostává v plné míře veškeré důsledky těchto experimentů. 

Proto je nutno pochopit obavy Vladimira Putina, že alespoň naše rodina by měla zůstat rodinou, ve které je otec a matka. 

Což celé progresivní lidstvo již odsoudilo jako diskriminaci sexuálních menšin a hrozný útok na svobodu člověka (sarkasmus).

Tak dlouho se chodí s genderovou zvráceností až.....


Zdroj


Q.S.

S vnitřně rozvrácenými lidmi si mocní lehce poradí...

Proč se asi s tímto šílenstvím za posledních několik let doslova roztrhl pytel... Proč je to masově šířeno médii, proč je to povinností politiků se na tom podílet, chtějí-li pokračovat v kariéře...

Je to spuštěno a zacíleno na tvárnou populaci mladých lidí narozených po roce 2000. Potřebují vytvořit dezorientovanou /lidsky, hodnotově/ generaci, která bude vnímavá k indoktrinaci NWO.

Jediný kdo si to dosud neuvědomuje, že se stal obětí a kdo nejvíce ponese následky této agendy, je mladý člověk mezi 12-20 lety. Média se také hodně snaží k rozbití rodinných vazeb a k vyvolávání nenávisti vůči starším lidem /kteří "už aby vymřeli a přestali překážet při budování nového ráje..."/. Dělali to bolševici, dělali to němečtí nacisté a je to tu znovu. A stojí za tím stejné síly jako tehdy...

Následky budou pro generaci mladých lidí /pokud se tomu podvolí/ katastrofické. 

Je mi jich velice líto. Cítím hluboký smutek když čtu co říkají a píšou a jakým směrem se nechají manipulovat....

Nedovedu si představit, že bych takto smýšlel o svých rodičích a prarodičích.......

Národy, které tomu povolí stavidla, jsou odsouzeny ke zničení