Pokrytectví poslanců nezná mezí. Novela je vlastizrádný pamflet, kterým bude ukotvena do ČR skrytá a maskovaná migrace.

16.10.2019

Sněmovna smetla ze stolu jakékoliv diskuse o Hamáčkově novele azylového zákona, kterým se do právního řadu zavede institut strpěných migrantů na území České republiky! Hnutí ANO se komplet zdrželo, ale ČSSD bojuje za novelu jako lev! Migrace bude, ať se nám to líbí nebo ne! Když neprošly kvóty na přerozdělování migrantů, tak se budou místo běženců přijímat strpěnci! Pokrytectví poslanců nezná mezí, o novele zákona se bavit nechtějí, ale určitě ji nakonec schválí!

Poslanecká sněmovna včera v úterý opět předvedla další epizodu ze série vlastizrádných postojů. Poslankyně za hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková totiž během procedurálního jednání se snažila na pořad projednávání poslanecké sněmovny příští středu zařadit rozpravu a jednání o novele azylového zákona, jehož předkladatelem je ministerstvo vnitra a resortní šéf Jan Hamáček.

Jak už naše redakce dopředu upozornila [1], chystaná novela azylového zákona implementuje do českého právního řádu zcela nový pojem "strpěná osoba" a tento krok je prý reakcí na rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva v Lucemburku, který 14. května 2019 rozhodl svým verdiktem ve věci žalob 3 azylantů z Belgie a České republiky, že uprchlíci ze 3. zemí mají nárok na azyl i v případě, že se v hostitelské zemi dopustí trestných činů. V takovém případě soud doporučuje, aby jednotlivé členské země takové azylanty "strpěly" na svých územích i poté, co podle místních zákonů přijdou o azyl, anebo jim azyl ani není přiznán.

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková z Trikolóry proto navrhla procedurální změnu a usnesení, kterým se na příští středu svolá jednání k této předkládané novele a současně vyzvala sněmovnu k usnesení, že poslanecká sněmovna vyzývá vládu, aby předkládanou novelu ministerstvo vnitra stáhlo a vůbec neprojednávalo. A o tomto návrhu se začalo hlasovat. A tak na 35. schůzi PS PČR proběhlo hlasování č. 12 o návrhu usnesené poslankyně z Trikolóry a výsledek hlasování [2] je šokující, protože takový alibismus jste ještě v životě neviděli, dámy a pánové. Tohle je taková facka a porce alibismu, který naprosto nemá obdoby. Návrh samozřejmě nebyl přijat, to už asi tušíte. Pro návrh usnesení hlasovala SPD jednotně a moc díky za to, protože byla jako jediná, pokud nepočítáme právě nezařazené poslance. Jenže, když se podíváme na ostatní partaje, tak je to naprostý šok a alibismus.

Hamáčkova výbušná novela azylového zákona má ve sněmovně stigma a prokletí, nikdo se k ní nechce vyjadřovat

Hnutí ANO se s výjimkou 3 poslanců zdrželo hlasování. Vládní strana prostě odmítla podpořit novelu z dílny svého koaličního partnera, ale nenašla ani odvahu hlasovat proti partnerovi. A tak se celé Hnutí ANO zdrželo, až na ty 3 výjimky. Zdržela se kompletně celá ODS, kromě 2 poslanců. Zdrželi se Piráti, kromě 4 poslanců. Zdrželi se všichni poslanci za STAN. Nikdo nechce mít nic společného s Hamáčkovou sebevražednou novelou azylového zákona, protože všichni poslanci vědí, že kdokoliv zvedne ruku pro tuto novelu v blízké budoucnosti, ponese si nálepku vlastizrádce a vítače migrantů pod rouškou strpěnců.

Všichni se tak bojí této nálepky, že dokonce i Miroslav Kalousek se zdržel hlasování, stejně tak Helena Langšádlová. Ostatní hlasovali pro návrh, což je překvapivé, ale ne pro mně, protože TOP09 balancuje pod hranicí volitelnosti a nemůže si znepřátelit až tolik voličů. To samé platí pro Lidovce, kteří hlasovali pro návrh. Ani jim nic jiného nezbývá a bojí se být spojováni s Hamáčkovou novelou. Co je však tragédie, tak je KSČM, kde se zdrželo 8 poslanců strany, zatímco pro návrh hlasovalo jen 7 poslanců. A největší pecka je ČSSD. Celkem 6 poslanců proti návrhu, 3 se zdrželi, zbytek pro jistotu se omluvil, anebo se ani nepřihlásili k hlasování. V čele se samotným Janem Hamáčkem.

Česká republika se stane po přijetí novely azylového zákona cílovou migrační zemí, jenom nepůjde o migranty, ale o strpěnce

Sněmovna tak nebude tuto novelo příští středu projednávat a ani nedojde k jejímu stažení, zatím, ale postoj poslanecké sněmovny je naprosto jasný. Všichni vědí, že se jedná o výbušnou novelu, se kterou ČR ztratí suverenitu o rozhodování o cizincích na svém území. Jakmile novela projde, tisíce migrantů začnou žádat v příštích letech o vydání potvrzení o strpění. Dosud bylo možné migranty blokovat politicky a skrze azylové řízení. Poté, co Angela Merkel počátkem léta pronesla onu větu, že v Praze se snaží vyklouznout ze závazku Globálního paktu přijímáním ukrajinských dělníků, kteří ale nejsou uprchlíci, a to se prý nepočítá, tak se zdá, že žaloba podaná k soudu v Lucemburku byla možná účelové zorganizovaná.

Každý den loví neziskové lodě ve Středozemním moři stovky nových strpěnců.

Evropský soud tak vynesl judikát a protektorátní Česká republika musí judikát implementovat do svého právního řádu. Všichni vědí, že i když ČR zpřísní novelou azylový režim, tak o to více bude v Česku žádostí o strpění ze strany uprchlíků. Jak už jsme uvedli v našem článku zde, judikát Evropského soudu de facto znemožnil vyhostit cizince z členských zemí EU, čímž byla narušena ústavní suverenita ČR. Dokonce ani trestný čin cizince už nebude důvodem pro vyhoštění, protože podle Evropského soudu je to proti lidským právům, protože azylant a běženec nepozbývá ochrany uprchlíka ani po spáchání trestného činu nebo zločinu.

ČSSD už nemá se sociální demokracií nic společného, stala ze zní neoliberálně marxistická strana razící pro-migrační agendu

Celou agendu této novely má na starosti ČSSD a ta skupina lidí okolo Jana Hamáčka, Tomáše Petříčka, Jany Maláčové a Miroslava Pocheho, kteří razí v ČSSD tento brutální pro-migrační liberalismus, který je doslova a do písmene okopírovaný od německé soc-dem SPD, která razí přesně tuto agendu, tzn. přijímání migrantů pod různými názvy a přezdívkami, jednou jsou to běženci, potom migranti, potom azylanti, potom strpěnci, jindy zase lidé v nouzi, lidé prchající před válkou, lidé prchající před klimatickými změnami. Těch důvodů má německá SPD tolik, že už si z toho Němci dělají legraci. Jenže k smíchu to není, protože to samé teď v ČR dělá Hamáček a jeho ČSSD. A oni se diví, proč v průzkumech balancují na hraně volitelnosti do parlamentu. No proboha, kdo by volil stranu s takovou protinárodní agendou? Tak to už rovnou může ČR přistoupit na kvóty a přerozdělování migrantů, ne? V tom přece není rozdíl?

Nechceme migranty, ale do novely azylového zákona zasuneme strpěnce.

Evropská unie řekne, že tady máte 5 000 strpěnců, právě připlavali z Libye po moři. Objeví se na českém letišti, nebo je vysypají z vlaku a je vymalováno. Česká republika není izolovanou zemí a přesunout na české území migranty, to prostě není problém. Turecký prezident Erdogan hrozí, že každou chvíli otevře stavidla migrace a pustí do Evropy miliony migrantů z utečeneckých táborů. Ve chvíli, kdy v ČR bude platit tato novela azylového zákona, tak bude vymalováno.

Evropský soud svým judikátem narušil suverenitu České republiky. Namísto odvety proti EU přichází Hamáček s implementací strpěnců do českého právního řádu

Policie zadrží několik stovek běženců a oni požádají o azyly. Nedostanou je, ale vzápětí požádají a status strpění, ale ten jim odmítnut být nemůže, protože na tento status je podle judikátu Evropského soudu ten nejvyšší nárok, jaký může být, tedy nárok z titulu ochrany lidských práv a práv uprchlíků.

Evropský soud narušil ústavní suverenitu ČR. A česká vláda mlčí a poslušně přijímá institut strpěnců.

Ta novela je vlastizrádný pamflet, kterým bude ukotvena do ČR skrytá a maskovaná migrace. A ministr vnitra Jan Hamáček potom bude říkat, že v ČR je pouze 12 migrantů a nikdo víc. Zato strpěnců budou za pár let mraky. Proto nikdo k té novele nechce dávat své jméno, ale hlasovat proti ní také moci nebudou. Protektorátní realita sezení na dvou židlích, které se pod tou tíhou liberálních zadků rozjíždějí do stran a od sebe. Je jenom otázkou času, kdy ty zadky přijdou o své židle a svá křesla. Jenže, až se tak stane, už může být pro národ pozdě. Ten alibismus sněmovny totiž mluví za vše.


Zdroj