Pokud jde o agresivitu nového koronaviru, že to je současně SARS, MERS, HIV virus a plazmodium způsobující malárii. Pozor, tyto nemoci nevyvolávají v našem těle, ale obdobným způsobem se na naše tělo vážou.

23.03.2020

Je to supervirus, to uvidíme za chviličku. Něco nebývalého, s čím jsme se ještě nesetkali.

Člověk je jednota ducha a těla a takto má smysl k němu přistupovat. 

S tím souzní většina z nás, ale téměř zákonem je to pro lidi, kteří se věnují celostní medicíně... 

Jak tomu ovšem je v případě viru? 

Na názor jsme se zeptali Milana Calábka, zakladatele Univerzity nové doby. Ještě připomenu, že je to muž, který se věnoval etnografii, cestoval, studoval budhismus, meditoval v Nepálu a věnoval se také léčitelství. 

V 70. a 80. letech minulého století spolupracoval s psychoenergetickou laboratoří profesora Františka Kahudy.

Milan Calábek v rozhovoru mimo jiné říká:

  • Čínští vědci zjistili, že nový koronavirus - nebo můžeme říkat SARS 2 - zmutoval do 49 kmenů, které ale při napadení člověka využívají zcela odlišné vstupní brány.
  • Je to supervirus, to uvidíme za chviličku. Je to monstrum. Něco nebývalého, s čím jsme se ještě nesetkali. Všechna ta opatření, která se dělají, všechny ty striktní karantény jsou správné.
  • Mohli bychom říci, pokud jde o agresivitu nového koronaviru, že to je současně SARS, MERS, HIV virus a plazmodium způsobující malárii. Pozor, tyto nemoci nevyvolávají v našem těle, ale obdobným způsobem se na naše tělo vážou - a protože ještě na SARS 1 není vakcína, na MERS není vakcína, na HIV je to komplikované a na malárii také není, takže to bude hodně zapeklité...
  • Na našich stránkách webových stránkách (www.mandala-praha.cz - pozn. redakce) upozorňuji na Andrographis paniculata, právenku latnatou - je to jedna z mnoha možností, ze kterých si mohou lidé vybrat, kdyby si chtěli udělat čaj nebo tinkturu.
  • Neografolid 9 je dvacetkrát účinnější, než celý komplex andrografolidu.
  • Jsou dvě věci: remdesivir se může brát už před tím, jako prevence, i potom a stejně tak antabus, ovšem plus měď. Antabus se bral i na HIV, na rakovinu, vidíte, jak to všechno zapadá. Je to úžasný lék, ale společně s mědí.
  • Terapie u této pandemie je hrozně komplikovaná, protože Covid 19 má čtyři fáze. A první dvě fáze vyžadují úplně odlišnou léčbu, než ty druhé dvě.
  • Čínský výzkum potvrdil, že inkubační doba Covid 19 není 14 dní, ale přesahuje do 24 dnů a zavedli karanténu 24denní, ne 14denní.
  • Čína nad tím do jisté míry zvítězila, do jisté míry. Nikdo nevíme, zda se to vrátí, co se může stát. To tajemství čínského úspěchu je karanténa. A to, co Číňané oznámili, že od 16. února se 87 % všech pacientů léčí prostřednictvím tradiční čínské medicíny jako součásti léčebného protokolu. A stejným způsobem postupuje i Jižní Korea, která má svou vlastní variaci tradiční čínské medicíny a bylin.
  • U těch kmenů je to tak, že ještě 20 dní po tom, co je člověk uzdravený, je ten vir nebezpečný. Buď zmutuje, anebo zaútočí na toho člověka v 15 procentech. A většinou ti lidé, jak víme z Číny, umírají. Ale příklady byly i v Koreji a Japonsku. A zbytek je 20 dní infekčních, i když už se u nich vir v testech neobjeví.


Zdroj


Q.S.

Uznávám, že z toho někdo může mít "depku", ale chceme tu mít pouze lahůdky, jak by si přáli liberálové? 

Ne, vážení, tento svět není rájem a není ani bezpečným místem. 

A ano, je to především kvůli člověku... 

Postavme se tomu čelem a najděme své pravé Já! 

Je nejvyšší čas!