Poručíme větru, dešti a pod prapory svaté Grety a Angely do roku 2050 – ale snad ještě dříve – zlikvidujeme zbytky průmyslu a zemědělství.

20.07.2019

Sláva revoluci!

Němka Uršula Lejnová stanula v čele Lidového komisariátu Svazu evropských socialistických republik (krátce Eurosojuz, EU). Luboš Palata, jeden z hlavních ideologických mudrců pražské Kavárny, to přivítal upřímnými slovy: "Poprvé bude vládnout Evropské unii žena, poprvé Němka a poprvé šlechtična. Ursula von der Leyenová je příslušnicí třídy, kterou lze bez ironie nazvat "evropskou elitou". Definoval tak, v čem spatřovat změnu proti předchozí bolševické revoluci, v níž naopak aristokraty spíše likvidovali. Němci se prostě poučili: proč posílat Lenina se spoustou peněz velkých bankéřů někam do tramtárie, když to můžeme udělat doma.

A protože německá (bruselská) gubernie Česká republika měla vždy dostatek "progresivistů" (dříve tzv. kolaboranti) pro jakýkoliv typ protektorátu, jdeme do toho také naplno: Krajský soud v Hradci Králové prolomil Benešovy dekrety a rozhodl vrátit Karlu des Fours Walderode, respektive jeho vdově zámek a asi 1400 dalších nemovistí. Ocenil tím, že Walderode sloužil za války ve wehrmachtu, když předtím jako člen Sudetoněmecké strany Konrada Henleina požádal o říšskoněmecké občanství.

A knížepán Schwarzenberg v souvislosti s tím rozhodl, že šéfem jeho nejzázračnější (mrtvé, ale mediálně nejviditelnější) politické strany gubernie bude šlechtic ze zámku Dymokury Tomáš Czernin. Na podzim. Až socialistická revoluce zvítězí na výročí 7. (případně 17.) listopadu také v zaostalém Česku. Soudružka von der Lejnová s tím počítá jako s hotovou věcí. Jak na to? Přesně to popsal soudruh Palata v textu o Polsku, v němž nedoceněných aristokratů dosavadního "prezidenta" EU Tuska jsou připraveny mraky: "Poláci budou muset bránit svoji demokracii a svobodu možná i na ulicích, stávkami a pokud to už nepůjde ve svobodných volbách, pak nedej Bože možná dokonce i nějakým polským majdanem."

Brány pokroku dokořán

Uršula Lejnová se s programem dalších revolučních vymožeností v bruselské tyranii - dokonalé kopii sovětského "kotle národů" - přece také netají: Co je možné zničit, bude zničeno. Poručíme větru, dešti a pod prapory svaté Grety a (Mutti) Angely do roku 2050 - ale snad ještě dříve - zlikvidujeme zbytky průmyslu a zemědělství. Po (bílých) lidských příčinách globálního oteplování nezbude ani (uhlíková) stopa. Dokonale je nahradí (jako uhel černí) imigranti z Afriky, jimž ještě více než dokořán otevřeme brány Evropy. A pěkně je rozdělíme tak, aby nikde nechyběli. Samozřejmě vybudujeme také protektorátní armádu, protože není vyloučeno, že zaostalým východňárům se to nebude líbit.

To je málo, chceme víc a dřív! - volají rudí svazáci, kteří si pro odlišení od minulého Sovětského svazu dnes uvazují ke svým slibům zelené pionýrské šátky. Nadchlo to i jejich nejradikálnější odrůdu tažení proti svobodě a kapitalismu - Piráty. A to dokonce natolik, že v bruselském Domě pionýrů a mládeže (tzv. Evropský parlament) se s nimi propojili v jedno. Obnovení marxistického projektu bolševické revoluce v čele s Lejnovou naopak srdnatě podpořili zástupci TOP 09, STAN, KDU-ČSL - a své ano záměrům na likvidaci zbytků České republiky řekli samozřejmě i zástupci ANO. Nebýt hlasů českých kolaborantů, asi by soudružka německá ministryně Bundeswehru neprošla. Jenže kdo tedy? Lepší by už snad mohl být jen šéf NATO Jens Stoltenberg, jenže ten má plné ruce práce s přípravou invaze do Ruska.

To je určitě ten hlavní důvod, proč také Andrej Babiš je s Lejnovou nesmírně spokojen. Ostatně patřil k těm Středoevropanům (Poláci, Maďaři, Slováci), kteří ji francouzskému prezidentu Napoleonu Macronovi pomohli protlačit. Kavárna se jim teď směje, až se za břicho popadá. Jenže oni vědí své: řeči se vedou, voda teče, ale rozhodují tvrdá data. A Lejnová jim slíbila modré z nebe plné tvrdých dat, neboť slibem nezarmoutíš. Avšak vzhledem k tomu, že evropské nebe už zcela zaplnil Mohamed, dostanou své dárečky jen když vykřiknou zaklínadlo Alláhu Akbar! Jako ten "syrský bezdomovec", který je použil proti policii, když se tuhle v Praze vloupal do auta, "protože mu byla zima a chtěl se prospat". U nás přece žádní imigranti nejsou.

Udeř, stará bouře!

Vypadá to všechno dohromady tedy pěkně zoufale. Zestárlí revolucionáři (výše zmíněný Palata je jen drobeček v mohutném houfu šílející Kavárny) naplno plánují revoluci. Ještě o něco zestárlejší vášnivý (teoretický) bolševik Karel Steigerwald to v Reflexu vidí jako hotovou věc:

"Prezident Beneš to (v roce 1948) řekl za všechny: Nevysta­vím národ občanské válce. Jenže to právě měl. (...) Záleží jen na demokratické po­lovině lidí, jestli změna poměrů nenastane. Musejí rozpoutat ne protiústavní revoluci, jak tvrdí prezident, nýbrž opak, obranu demokracie. Možností je dost. De­monstracemi počínaje, stávkami, včetně generální, nekonče. Zábra­ny už si nikdo klást nemusí. (...) Poměry se hrnou do nejdramatičtější situace za třicet let. Prezi­dent ji žene do střetu, jako by chtěl občanskou válku. To je střet nej­tvrdší, dojít by k němu nemuselo. Nelze ale čekat, že Zeman s Babi­šem couvnou. Už jsou patrně za bo­dem, kdy to bylo možné."

Má to soudruh v té své havlistické hlavičce nějak pomíchané: Tak Beneš prý měl v roce 1948 vystavit národ občanské válce. To by bylo správné. Naproti tomu prezident Zeman v roce 2019 žene společnost do střetu, jako by občanskou válku chtěl, ale to je naopak špatně. Ostatně k ní prý ještě ani dojít nemusí (Steigerwald zřejmě zatím nedal povel). Stačí podle něj, když "demokratická polovina" (ti kdo demokraticky zvolili Zemana a Babiše jsou polovina nedemokratická) vyvolá demonstrace, stávky - včetně generální - ale tím nekonče. A čím? Samozřejmě, demokratickým majdanem a la soudruh Palata. Roztřískat to tady na cimprcampr - posvátnými pažemi "demokratické poloviny", která ve volbách polovinou není.

Jako řemen

Tihle zestárlí revolucionáři jsou opravdu k politování. V hlavách jim straší už jen o přání (jež jsou otcem dětinských myšlenek) zhysterizovaných bab. Ve své době měli skoro všichni "modré knížky", aby nemuseli prodělat vojenský výcvik (ono to s těmi pohlavími v některých případech asi fakt není jednoznačné), takže si teď představují svou novou listopadovou bolševickou revoluci jako "občanskou válku beze zbraní". Právě tak, jako si ji (podle nich) představuje soudružka aristokratka Lejnová (Uršula). Stojí za to ještě ocitovat pár řádek z jejího oslavného životopisu podle Palaty:

"Má skvělý původ, skvělé vychování a vzdě­lání, mluví třemi západoevropskými jazyky tak, že byste nepoznali, který z nich je ten skutečně rodný. První pětinu života prožila mimo Německo, v Bruselu, který byl už tehdy srdcem Evropské unie. Dalších několik let strávila za oceánem. A k tomu všemu stihla porodit a vychovat sedm dětí, být dvakrát ministryní spolkové vlády, a kdyby se okol­nosti vyvinuly jen trochu jinak, mohla stih­nout být i spolkovou prezidentkou."

Lepší popis idolu Kavárny si už snad ani nelze představit: Báječná Žena, neboť kromě Bruselu nemá vlast, je rodnou součástí "bruselského lidu", šlechtična jako ten Czernin a Walderode. Němka, kterou nároky Sudeťáků jistě nejen nepřekvapí, ale určitě je vší silou podpoří, protože stejně bude už brzy Evropa jeden "federální" stát. A v něm někdejší přežitek - volby - nahradí mnohem modernější metody demokracie: demonstrace proti výsledkům voleb, stávky - včetně generální - no a když to nepůjde volební cestou (protože manipulace mediálních obrů již nefunguje) a ta "nedemokratická" volební většina je opět přehlasuje, přijde na řadu otevřené násilí, k němuž vyzývají (aniž se o to policie a "jejich" nezávislí státní zástupci sebeméně zajímají), majdany atd. Teprve pak zavládne pořádek. Teprve pak bude demokracie. Jo, jako řemen.

To chce klid

Jenže ono k ničemu takovému nedojde. Povšimněme si: dokud majdany (násilné uchopení moci proti legální vládě zorganizované Západem) skutečně hrozily, Steigerwaldi a Palatové se těm, kdo na jejich možnost upozorňovali, vysmívali jako "konspiračním teoretikům". To bylo v době, kdy americkou ambasádu (včetně té pražské) obývali velvyslanci černého socialisty z Bílého domu. Dnes jsou na jejich místech většinou ti, které vyslal Donald Trump, jenž se o evropské poměry demonstrativně nestará, respektive se jich instinktivně (jako celé Unie) štítí. Proto ho spojené Kavárny všech zemí Západu tak upřímně nenávidí.

Jenže dnešní bolševici v Praze i v Bruselu zapomínají na základní pravidlo "sametových revolucí" - ať už z roku 1948 či 1989: aby se jim povedl státní převrat, museli by mít za zadkem buď silný a odhodlaný Sovětský svaz, nebo stejně silné a odhodlané Spojené státy. Ani jedno, ani druhé dnes k dispozici není. A tak budou už jenom strašit a ukazovat své politickým stářím atrofované bolševické svaly. Jenom se podívejme na ten Steigerwaldův "revoluční inventář" hodný odborového bosse Středuly: Kde by vzal lidi na stávky - dokonce generální (při nichž se zastaví hospodářský chod v celé zemi)?

Stávkovat možná mohou se svatou Grétou a jejími záškoláky pražští herci a zpěváci, za nimiž přijede z různých míst dav jejich obdivovatelů - voličů TOP 09, STAN, či lidovců. To tedy opravdu hospodářství nepoloží. Do práce (té opravdové, kde vznikají materiální hodnoty jako třeba chleba) chodí naopak většinově voliči Babiše a Zemana.

Jinak řečeno - chce to klid. Nechme je snít o revoluci, stávkách - včetně těch generálních (a když to nepomůže, pak "majdanech"). Bez amerických protektorů se nepohne ani myš. Expremiér Petr Nečas by mohl vyprávět. Protože však stále mají k dispozici největší média (ta takzvaně veřejnoprávní na místě prvním) budou mimořádně hlasitě řvát, vyvádět v ulicích - ale tím to havlistické představení "ukázkové demokracie" skončí.

Opečovávejme své zbraně

A Lejnová? Bude ráda, že je ráda. Brusel je po posledních "eurovolbách" v totálním rozkladu. Rozpačité nastolení nevolené velitelky Bundeswehru za šéfku Sboru lidových komisařů to dokládá víc než přesvědčivě. Jistě: rudozelené pirátské houfy mladých i starých bolševiků (komunisté k nim už dávno nepatří) sice německou šlechtičnu poženou k ještě bláznivějším nápadům na zničení zbytků fungujícího hospodářství, než je "bezuhlíková EU do roku 2050". K ještě větším pokusům o otevření bran Evropy Afričanům a Asiatům podle Kalergiho plánu na vytvoření nové "euronegroidní rasy". K ještě většímu rozdělení společnosti v členských státech na "nedemokratickou" polovinu (která bude stále častěji volebně vítězit) a "demokratické totalitáře", kteří budou frustrovaně snít o státních převratech.

To všechno ale pouze urychlí konec dalšího německého pokusu o ovládnutí Evropy (a pak i světa) - tentokrát imperialismem bez tanků. Už jsme však "za Stalingradem". Už je jenom poženeme tam, odkud přišli. Třetí světová, která si dala krycí název "globalismus" je v podstatě rozhodnuta. Což ale samozřejmě vůbec neznamená, že to půjde bez obětí - někdy možná i dramatických. Proto ti, kteří se vojně nevyhnuli, kteří dnes vlastní své soukromé zbraně a vědí, jak s nimi zacházet, by je měli patřičně opečovávat. A cvičit. Den, kdy o svobodě národa a existenci suverénního státu budou - tak jako tolikrát v minulosti - rozhodovat muži hodní toho jména, je možná blíž, než si myslíme.

Krysa globalismu zahnaná do rohu může být totiž nejvíc nebezpečná. Lejnová krysařem ovšem určitě nebude.

Sláva kontrarevoluci bílého muže!


Petr Hájek