Praha a jednotlivé pražské části jsou dnes zásadní oporou skupiny lidi, kteří si říkají občanská společnosti, jindy slušní lidé, jindy liberální demokraté.

22.02.2020

Jejich oficiální politikou je patřit za Západ, podporovat pokrokářskou agendu a podle všeho koukat na vlastní kapsu. Tedy přesně to, co kritizovali u těch před nimi. 

3 čárky stály Pražany 350 tisíc. Přneste účet z hospody a dostanete je také?!
3 čárky stály Pražany 350 tisíc. Přneste účet z hospody a dostanete je také?!

Pěkný příklad je nové logo městské části Praha 3, kde na radnici vládne koalice TOP 09, Piráti a Zelení. TI z nějakého neznámého důvodu vyhlásili výběrové řízení na nové logo. To byla podle nich hlavní priorita obce. Je nezajímá katastrofální doprava, rostoucí zločinnost tažená převážně nebílými imigranty a jejich zákazníky narkomany. Již od začátku vše vypadalo na to, že je to taková malá domů pro ideologicky spřátelené umělce s následným kickbackem pro zadavatele.

Původní logo Praha 3

Výsledek ale předčil všechny očekávání. Vítěz představil logo, které připomíná účet z putyky, nebo lajny koksu. Za to dostal 350 tisíc bez DPH, odměnu dostaly i další 2 uchazeči. Celkem stála celá sranda 420 tisíc bez DPH a to radnice letos zvýšila daně o 100 procent! To aby měla na kšeftíky s kámoši "umělci" třetí cenové kategorie?

  • 1. místo - Jakub Vaněk Studio
  • 2. místo - Martin Poláček
  • 3. místo - Bros in Trikos

Přitom se jedná o kreativně a vizuálně naprosto ubohé dílo na úrovni žáka 3 třídy ZŠ, který má průměrné známky z kreslení!

Lidová tvořivost ohodnotila tento "umělecký" počin jasně

Ale jak pravil klasik, co je doma, to se počítá.

Změna k lepšímu? Možná tak pro autora díla a jeho bankovní účet....

Není divné, že ta liberální společnost vždy generuje do svého čela lidi s nejhoršími morálními vlastnosti? To platí po celém světě, stejně jako u nás. Možná je čas změnit systém.

Masivní drogová kriminalita páchaná převážně nebílými imigranty radnici ale nezajímá


Nové obyvatelstvo Prahy?


Miloš, Praha 3