Pravda ohledně corona viru?

11.03.2020

Q.S.

Děsivé je slabé slovo... Slabším povahám to nedoporučuji!

Upřímně doufám, že je to jinak.

V první chvíli jsem si řekl, že jde o průhlednou protičínskou propagandu z hongkongské dílny. 

To se vyloučit nedá, ale o to nejde. Jde o to, aby se člověk dokázal těmi protichůdnými informacemi proklestit a nějak si poskládal tu mozaiku sám. Protože ta je složena z jednotlivých kamínků a nakonec buď na své místo v pravý čas zapadne, nebo nezapadne. To vnímavý člověk pozná. Ale jestli chceme vidět tyhle události v reálných obrysech, neměli bychom si vybírat jen to co je nám příjemné a co chceme slyšet. Faktem je, že někteří lidé připraveni nejsou a jejich organismus pravděpodobně věci se kterými se bude nucen setkat nedokáže vstřebat. Proto je na zvážení každého kolik si myslí, že těch informací unese.

Tohle čtené vyprávění bych sem asi vůbec nedal, kdybych si nevzpomněl na zprávy z Wu Chanu o hromadném pálení těl a o koncentracích SO2... I to může být dezinformace . Jistě. Nicméně není od věci tam někde v šuplíku to mít uloženo a třeba si někdy vzpomenout...

Mimochodem si o čínském režimu, vládě a pozadí jejich úspěchu nedělám /na rozdíl od jiných/ žádné iluze. Je to brutální režim NWO oproštěný od nánosů liberalismu, lidských práv a individualizmu. Je to obří mraveniště, kde udřít člověka v zájmu "vyššího dobra" není žádný problém. Tím nenaznačuji, že je to tady až tak lepší, ne, jen jsou zde uplatněny jiné metody a prostředky. Nicméně ta parta, která tomu globálně šéfuje je z jednoho těsta. Není ani čínská, ani americká, ani ruská, ani evropská. Tam nahoře nic takového neexistuje. Tam jsou hranice namalovány úplně jinde a jinak. Pravda je taková, že světové elity ruku v ruce vedou boj s vlastním obyvatelstvem, s lidstvem.

Nejde a nikdy nešlo o peníze. Jde o moc. O kontrolu. Teď 1% řeší 7 miliard a co s nimi do budoucna.

Jistě jste slyšeli o "zlaté miliardě", nebo 500 milionech z guidestonských kamenů

Množství lidí, kteří zde na Zemi momentálně pobývají také není výsledkem náhody, stejně jako není náhodný samotný podíl lidstva na svém osudu. Ale to je spíš na jinou diskusi, kterou nebudu otevírat, protože sem přicházejí lidé s různým světonázorem. A upřímně - bylo by k něčemu dobré zahlcovat je dalšími informacemi?

Není největším učitelem této doby samo PROŽÍVÁNÍ? Jistě jste si všimli, že můžete lidem říkat co chcete a nebudou vás poslouchat. Co je dnes rozhovor dvou, tří lidí..... Dva, tři monology.

Nevěřte ničemu a vše zkoumejte s odstupem, nadhledem a selským rozumem. Každý den se totiž na člověka valí kalná voda obsahující vše. Většina z toho jsou nesmysly a účelové informace, které mají člověka lapit do sítě, uzavřít do zamčeného pokoje, kde mu lze na zeď promítat cokoli. Jako v kině... To znamená držet ho co nejdál od Skutečnosti.

Nebo je to jinak?