Předsudečná nenávist v praxi

30.07.2019

Eritrejec shodil ve Frankfurtu na nádraží pod vlak matku s dítětem, další žena se mu ubránila! Němci útočníka honili po nádraží s výkřiky "Chyťte ho, chyťte toho negra!" a do příjezdu policie na něm sedělo 5 lidí, aby neutekl! Policie mlčí a začíná se šířit informace, že útočil Islámský stát, který Německu nedávno pohrozil teroristickými útoky! Je to již druhý útok za 9 dní, kdy útočník v Německu shodil oběť pod projíždějící vlak! Německý ministr vnitra ruší dovolenou, bojí se občanských nepokojů!

Ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu dnes došlo k brutálnímu teroristickému útoku [1], který s vysokou pravděpodobností provedl Islámský stát. Německá tajná služba BfV už v květnu předala kancléřce Angele Merkel tajnou zprávu [2] o tom, že Islámský stát se po své porážce v Sýrii v důsledku vstupu Ruské armády do konfliktu v roce 2015 začíná transformovat z polovojenského tělesa do teroristické a skryté organizace, která si buduje své základny zejména v Německu a také ve Francii.

Německá média už v dubnu varovala [3], že do země se vrací němečtí občané z Iráku, kde sloužili v řadách Islámského státu. Již koncem minulého roku varoval The Guardian, že islamisté spustí v Evropě novou vlnu teroristických útoků [4], které budou mít ale jinou formu a jako zbraně nebudou použity střelné zbraně, ale jiné nástroje a způsoby zabíjení. Dnes dopoledne jsme zde ve Frankfurtu na vlakovém nádraží mohli jeden takový útok vidět.

Dopoledne krátce po 10. hodině čekali lidé na vysokorychlostní vlak ICE Sprinter na 7. nástupišti. Podle informací svědků se najednou do čela fronty čekajících pasažérů dostal černoch černý jako uhel, podle svědků většina lidí na místě si myslela, že jde o Nigerijce. Teprve později policie oznámila, že je to občan Eritree. Tento muž čekal, až vlak vjede do stanice a v předstihu před příjezdem vlaku strčil do kolejiště ženu (40) a spolu s ní o několik vteřin později i jejího malého syna (8). Přestože mainstreamová média tady v Německu mají generální zákaz na šíření podrobností, na Facebooku a Twitteru jedou informace od svědků o děsivém průběhu. Pokud máte slabší žaludek, přeskočte následující 2 odstavce a nečtěte je.

Nečíst následující 2 odstavce, pokud nemáte silný žaludek

Útočník podle svědků zaútočil tak, že strčil velkou silou ženu do zad, ta spadla na koleje, ale stihla se postavit na nohy a odskočila od čela vlaku. Ten ji sice zachytil bokem šípového čela, ale protože vlak již ve stanici jel relativně pomalu, žena byla odhozena bokem mimo vlak a podle informací přežila. Útočník však ještě po ní shodil do kolejiště i jejího syna. Žena jej nestihla zvednout z kolejiště a vlak před jejíma očima dítě přejel, tělíčko zůstalo podle svědkyně zaklesnuté a namotané pod podvozkem prvního vozu vlaku.

Podle svých svědeckých slov z toho začala zvracet a nebyla sama. Žena v kolejišti začala hystericky křičet a naříkat, smrt syna viděla na vlastní oči. Útočník se podle svědků pokusil shodit do kolejiště ještě i další ženu, která se ovšem útočníkovi ubránila a nenechala se do kolejiště shodit. Útočník poté začal utíkat a chtěl z nádraží uprchnout. Média mainstreamu přinesla informaci, že dítě zemřelo po převozu do nemocnice, což je ale podle svědků na Twitteru lež a dezinformace, za kterou stojí vnitro Horsta Seehofera. Tělo chlapce bylo totiž namotáno pod podvozkem prvního vozu až do večera.

Hon na nádraží na migranta, z Němců létala slova jako z největších rasistů, jako už Německo dávno nepamatuje

Chytání pachatele na nádraží si zaslouží extra pozornost. Skupina přibližně deseti německých mužů zahodila tašky a bágly na nástupišti a začali útočníka honit a křičeli: "Chyťte ho, chyťte toho negra! Shodil dítě pod vlak! Chyťte ho!" a nakonec ho dostihli ve vestibulu nádraží nedaleko východu ven na Mannheimer Straße. Video svědka z mobilu zachytilo, jak ho Němci povalili na zem a celkem 5 mužů na něm sedělo, aby jim neutekl.

Vyřvával na zemi cosi rodným jazykem. Facebook ovšem video odstranil rychleji, než jsem ho stihl stáhnout a zálohovat, ale předpokládám, že někdo video má a objeví se brzy na internetu. 

Podle způsobu útoku, kdy muž shodil do kolejiště ženu a dítě, a navíc chtěl shodit i další ženu, to jednoznačně ukazuje na teroristický útok sympatizanta Islámského státu a jednalo se o typický útok na měkký cíl (soft target), tedy útok na kafírské (tzn. bílé a bezvěrecké) ženy a děti.

Jedná se přitom již o druhý útok tohoto typu v Německu za posledních 9 dní, protože ve městě Voerde na severu Německa před 9 dny zaútočil kosovský Albánec, který shodil do kolejiště ženu (34) pod vlak a ta přišla o život [5]. Útočník je rovněž ve vazbě a policie mu v krvi prý našla kokain, ovšem na sociálních sítích se uvádí, že i tento útočník útočil jménem Islámského státu, ale Seehoferovo ministerstvo vnitra z něho chce udělat konzumenta drog, aby si německá společnost myslela, že útočil pod vlivem drog a nikoliv jménem Islámského státu. 

Migranti představují v Evropě skrytou armádu, která je připravena vraždit a útočit na měkké cíle, které se nebudou bránit, především na ženy a děti. 

Horst Seehofer kvůli dnešní události ukončil dovolenou a vrací se do Berlína k zasedání bezpečnostní rady státu.

České vnitro má místo islamistů největší obavy z české alternativy, že informuje o událostech a o migraci do ČR pomocí udělování desítek tisíc víz, a to nejen pro Ukrajince, ale i pro černochy a Araby.

V této souvislosti velikou hrozbu představuje současné vedení českého ministerstva vnitra, kde Jan Hamáček podle našeho názoru redakce podceňuje hrozby a bezpečnostní situaci v České republice, která je už nejen tranzitní zemí pro arabské a muslimské migranty, ale dokonce už i cílovou destinací, což naše redakce neustále a pozorně sleduje a zpravodajsky to pokrýváme články o osidlování České republiky arabskými migranty, kteří od ministerstva vnitra dostávají pobytová víza. 

Už zdaleka nejde jen o Teplice a Brno, jako dvě hlavní místa, kde vyrůstají mohutná muslimská a potenciálně i džihádistická ghetta, ale jedná se už i o menší města, kde se objevují arabské rodiny v autech s českými poznávacími značkami.

Ruská armáda zachránila Sýrii před Islámským státem, ale tato organizace, která vznikla jako úderný projekt Johna McCaina a americké CIA v letech 2011 až 2013 v Sýrii, zdaleka není u konce své činnosti a pouze se přesunuje ze Sýrie a z Iráku do Evropy, a to nejen sem do Německa. 

Džihádisté se budou snažit o získání Schengenských víz, především podnikatelských víz, dále studijních, ale i víz za účelem léčby a lázeňství.

Islamisté mají neomezené finanční prostředky a není pro ně problém koupit si kuvajtská, katarská, nebo saúdskoarabská víza a dostanou se do ČR jako podnikatelé a investoři. Lidé jsou v ČR vyděšeni, kolik Arabů a černochů vidí najednou v ČR v nákupních centrech. Tyto procesy je třeba zastavit, okamžitě je třeba ukončit vydávání českých víz Arabům a Afričanům, protože nepřiváží do ČR peníze a dolary, ale přiváží především islám, svoji kulturu a někteří z nich i džihád, který má a bude mít mnoho podob.

Když si ministr vnitra ČR dělá fotky s šéfem islámského centra Alfirdaus, kroutí nad tím hlavou i bezpečnostní experti v Izraeli

Je alarmující, když se český ministr vnitra fotí s Araby místní pražské muslimské obce v islámském centru Alfirdaus [6], tyto fotografie si potom žijí svým vlastním životem [7] na islámských webech teroristů, kteří potom spatřují ministra vnitra jako svoji spojku v ČR, protože tyto fotografie jsou potom šířeny dál do arabského světa a arabského internetu, a jsou interpretovány Araby jinak, než je interpretujeme my jako Češi. Jistě třeba víte, že ortodoxní Židé "Charedim" se odmítají fotit, protože věří, že fotografie krade duši. Je to možná úsměvné, ale je to prostě jiná kultura a jiný mrav.

Jenže stejně tak to platí v islámu, že fotografie vysokého ministra s představitelem muslimské obce je vykládána Araby jinak, než bychom si to vykládali my jako Češi, že o nic nejde, prostě fotka a nic víc. Fotit se s předáky muslimských obcí je ale pro politiky vysoce nebezpečné a ochota ČSSD vycházet Arabům vstříc v ČR je velmi nebezpečná cesta. Dokonce i izraelský Mossad varuje před focením se představiteli muslimských obcí v Evropě, protože takové fotky i v Izraeli jsou považovány za bezpečnostní riziko.

Teroristický útok ve Frankfurtu je tak dalším budíčkem a alarmem i pro Českou republiku, protože džihádisté nepotřebují zbraně, nepotřebují ani nože, nepotřebují ani nákladní auta, stačí jim prostě holé ruce, kterými někoho strčí pod vlak. Vezměte si třeba pražské metro, které představuje jedno z nejnebezpečnějších míst v ČR.

Měkké cíle jsou i v ČR, pražské metro je doslova magnet a nikdo zatím neuvažuje o vybudování plexiskel na nástupištích. Místo toho vnitro řeší alter weby a předsudečnou nenávist...

Zatímco v Japonsku a také v Číně jsou nástupiště v metru oddělena od kolejí plexisklem a dveřmi, které se otevírají až po přistavení a zastavení vlaku, pražské metro nemá nástupiště nijak zabezpečena. Bezpečnostním opatřením je třeba zvětšení odstupu od kolejiště před příjezdem vlaku alespoň na 3 metry od okraje peronu. 

Německé vnitro maže ze sociálních sítí celý dnešní den nejen videa, ale dokonce maže celé účty uživatelů Facebooku a Twitteru. Německé vnitro se tak snaží blokovat předsudečnou nenávist, kterou z německého zákona okopírovalo české vnitro Jana Hamáčka.

Takovýchto útočníků může být v celé Evropě mnoho a sami vidíte, že černí migranti z Afriky nepřináší do Evropy lásku, pravdu, vzdělání a pracovitost, ale pouze tyranii, exploitaci sociálního systému a dokonce terorismus. Přestože žádná migrační vlna už neexistuje v roce 2019, Arabů a černochů v ČR každým rokem záhadně přibývá, a to na základě udělování víz ministerstvem vnitra. 

Je pouze otázkou času, kdy se události z Německa překopírují i do ČR. Tlačte na politiky, aby přestali s rozdáváním víz! Ten Eritrejec tady v Německu má totiž také pobytové vízum, které mu udělil Horst Seehofer a německé vnitro. Je to stejný proces. Autogenocida naší vlastní rasy prosazovaná našimi vlastními politiky. 


Zdroj

Q.S.

Lidé v Německu mohou jen bezmocně zatínat pěsti... Opět se má stát Německo spouštěčem katastrof v Evropě.