Španělsko: Demonstrace 120 tisíc "žen" 8.3. přes varování úřadů. Prý že “Sexismus zabíjí víc, než koronavirus”.

15.03.2020

Španělsko označilo za hlavní zdroj nákazy koronaviru feministickou demonstraci, které se před týdnem zúčastnilo ve španělském hlavním městě Madridu přes varování 120 tisíc žen. Španělsko dnes hlásí 197 obětí koronaviru a přes šest tisíc nakažených.

Účastnice nesly transparenty s hesly jako například "Sexismus zabíjí víc než koronavirus" a transparenty s obrázky vagín. Demonstrace žen se konaly v několika městech.

Děsivé záběry z feministické demonstrace ve stínu koronaviru. Hesla jako "Svět musí ovládat ženy!" "Sexismus zabíjí víc, než koronavirus!" 

Milion chvilek a první nakažení

V České republice nastala obdobná situace 1. března, kdy hnutí Milion Chvilek uspořádalo se před Pražským hradem a na Staroměstském náměstí demonstraci proti jmenování Křečka ombudsmanem.

Demonstrace Milion chvilek se konaly v době, kdy ministr zdravotnictví ohlásil první tři nakažené

Demonstrace začala v době, kdy ministr zdravotnictví Vojtěch oznámil první tři případy nakažení koronavirem v České republice. 

Nakažené hlásila v Evropě Francie již 24. ledna 2020, Německo od 27. ledna. 

V tu dobu už hlásila Čína stovky mrtvých.

Portál Arfa.cz již před demonstrací Milionu chvilek upozorňoval, že jde o zdraví nebezpečnou akci a může jít o potenciální ohnisko nákazy.

Na demonstraci Milionu chvilek bylo 1. března přes 5 tisíc lidí. Údaje, kolik lidí se tam nakazilo koronavirem při provolávání hesel, nejsou známy. Nyní jsou ČR hlášeny 231 nakažených.

Angažované ženy jako ohnisko koronaviru

Španělsko je po Itálii druhou nejvíce postiženou zemí korinavirem v Evropě a čelí nejrychleji se šířící nákazě na kontinentu. Má více obětí než Německo a Francie.

Feministická akce, nenávistně zaměřená proti mužům, se konala při příležitosti Mezinárodního dne žen se v neděli 8. března. Přes varování, že je to v době rostoucí koronavirové epidemie nezodpovědné, se feministické demonstrace zúčastnilo několik žen z vládních stran.

Demonstrace žen v Madridu: Nenávistné transparenty proti mužům

Dnes oznámila nakažení koronavirem manželka španělského socialistického premiéra paní Begoňa Gómezová, která se také zúčastnila demonstrace.

Nakazily své partnery

Minulý týden byl koronavirus diagnostikován u španělská ministryně pro rovnoprávnost Ireně Monterové, která byla také na demonstraci. Poté nakazila svého partnera, místopředsedu vlády Pabla Iglesiase. Oba jsou v karanténě.

Nakažená je i španělská ministryně pro regionální záležitosti Carolina Dariasová, která byla také na demonstraci.

Dnes je tak Španělsko i díky podpoře feministické demonstrace z řad "žen u vesla" jedním z největších ohnisek koronavirové nákazy v Evropě.


Zdroj


Q.S.

Slet 120 000 čarodějnic v Madridu v době vrcholného ohrožení zdraví celé populace je výmluvnou a symbolickou ukázkou toho, kam až se západní svět dostal. 

Aktivismus, genderismus, homosexualismus,kult sebezničení, ztráta pudu sebezáchovy, vykořeněnost, ztráta soudnosti v elementárních věcech....

Manipulováním s nejmladší populací se tyto destruktivní prvky dostaly i k nám.

Nedělejme si iluze.

Kam toto vábení temnoty vede ilustruje dnešní zpráva: 

"Španělsko ohlásilo téměř 2000 nových případů nákazy koronavirem a stovku úmrtí za posledních 24 hodin. Oznámilo to španělské ministerstvo zdravotnictví. "....

Už ani islámským teroristům se do Evropy nechce, pravděpodobně mají víc rozumu než feministky /což není nic nového/:

"Držte se dál od země epidemie," vyzývá Islámský stát své stoupence v oběžníku al-Naba. Tím je patrně myšlen starý kontinent. To ale není všechno. Islámský stát má radu i pro džihádisty, kteří se v Evropě nezdržují a ani se do ní nechystají.

Pravděpodobně je teď Merkelová, Soros a Leyenová s Rozumkem a Šojdrovou budou muset nahánět v Afghanistánu, Pakistánu, Bnagladéši, Somálsku, Nigerii a Iráku se sítěmi a uspávacími šipkami. Aby tedy byly splněny spravedlivé kvóty, pardon, přerozdělení a sdílená solidarita.

Paní Merkelová si sdílenou solidaritu představuje jako zabavení zaplacené zásilky zdravotnického materiálu pro Českou  republiku, Slovensko, Polsko a Rakousko....

A tak zatímco Moravec se v ČT třese nenávistí k vládě jak špatně se připravila, tak v německých skladech drží milióny roušek, které tady chybí....

O tom však ani slovo...