Švédská „feministická“ vláda zatkla ženu, která při sebeobraně bodla přistěhovaleckého útočníka, který ji znásilnil, za pokus o vraždu.

10.02.2020
Zatím je to takhle...
Zatím je to takhle...

Od doby, kdy téměř před deseti lety došlo k uvolnění imigračních omezení, převzalo Švédsko vedoucí úlohu při otevírání dveří migrantům v roce 2015. Švédsko proto zaznamenalo některé nežádoucí vedlejší účinky.


Sexuální napadení, loupeže, bombové útoky, výbuchy, násilný zločin, vraždy spojené s gangy atd. se v posledních letech zvýšily. Švédský politicky korektní přístup ke shromažďování údajů o zločinech zanechal povrchní zmatek při zjišťování příčinných faktorů vysvětlujících nárůst trestné činnosti.

Švédská "feministická" vláda zatkla ženu, která při sebeobraně bodla přistěhovaleckého útočníka, který ji znásilnil, za pokus o vraždu. 

Migrantský gang byl osvobozen z toho důvodu, že žena připoutaná na invalidní vozík se mohla tvrději bránit nebo se pokusit uniknout předpokládanému souhlasu.

Dánská 17letá žena byla zatčena za použití pepřového spreje, aby zabránila svému znásilnění přistěhovaleckým útočníkem.

19letý Somálec, migrant, byl ve Švédsku odsouzen na pouhých 75 hodin veřejné služby za brutální znásilnění třináctileté dívky, a to jak vaginálně, tak análně, které jí způsobilo tolik bolesti, že si nemohla dva dny sednout a opakují se u ní noční můry. 

Okresní soud v Mora odsoudil muže k podmíněnému trestu, 75 hodin veřejné služby a nařídil zaplatit dívce náhradu škody ve výši 15.000 švédských korun (1 579 USD).

Bohužel to není poprvé, kdy švédské úřady nedokázaly odsoudit pachatele..

V roce 2016 žena připoutaná na invalidní vozík tvrdila, že byla znásilněna gangem, tak její údajný útočník byl propuštěn, protože podle soudu se se dostatečně tvrdě nebránila nebo se nepokoušela uniknout gestům naznačující souhlas. 


Zdroj


Q.S.

Nelze hovořit o selhání jednotlivců, ale o realizovanou politiku, kde původní obyvatelstvo má být obětováno na oltář globálního ghetta - vlády 1% vyvolených nad zbytkem populace.

Ty rozsudky a nejen ve Švédsku jsou naprosto skandální, nespravedlivé a rasistické.