Švédský sluníčkářský stát chrání imigrantské násilníky, vrahy a džihádisty, ale ty, kteří se chtějí bránit v lepším případě nechrání, v horším případě je přímo pronásleduje.

14.08.2019

Vážně neuvěřitelné. Švédský novinář Joakim Lamotte, který upozorňuje na kriminalitu imigrantů a jemuž za to vyhrožují smrtí, se pomoci švédské sluníčkářské policie nedočká, ačkoli policii předal informace o pachatelích. Švédský sluníčkářský stát chrání imigrantské násilníky, vrahy a džihádisty, ale ty, kteří se chtějí bránit v lepším případě nechrání, v horším případě je přímo pronásleduje. Musíme se bránit, abychom neskončili v multikulturním rozkladu jako Švédsko.

"Ty malý parchante, zastřelím tě do hlavy, vím, kde žiješ v Götebergu, spálím tvůj dům s tvými dcerami, tvoje dcera je nejhorší děvka . Znásilním ji, jen až uvidím tu rasistickou děvku, až příště zveřejníš něco o přistěhovalcích, spálím tvou dceru zaživa." Tuto zprávu obdržel ve špatně psané švédštině, s gramatickými chybami na svém messengeru na facebooku.

Lamotte při návštěvách měst a míst ve Švédsku hovoří s obyvateli o kriminálním vývoji v jejich komunitách. Nechává lidi, s nimiž hovořil, mluvit otevřeně a bez cenzury. Trestné činy, nejistota, násilí gangů a náboženský extremismus jsou problémy, které se lidí podle zpráv nejvíce týkají.

Lamotte podal na policii řadu zpráv o hrozbách proti němu - ale všechny byly odloženy, přestože existují důkazy, kontaktní informace a jména útočníků. Nyní Lamotte žádá veřejnost, aby se s ním podělila o nejnovější hrozbu. "Teď potřebuji vaši pomoc," píše. "Osobě, která to napsala, je 22 let a žije ve Stockholmu. Předal jsem policii jeho číslo a adresu sociálního zabezpečení, ale nemám naději, že to povede k jeho zatčení. Myslím si to kvůli všem zprávám, které jsem dal na policii a které byly odloženy," napsal na facebook.

Švédský sluníčkářský stát chrání imigrantské násilníky, vrahy a džihádisty, ale ty, kteří se chtějí bránit v lepším případě nechrání, v horším případě je přímo pronásleduje. Musíme se bránit, abychom neskončili v multikulturním rozkladu jako Švédsko.


Zdroj