Ten, kto vyrobil vírus, je satanista, no ten, kto vyrobil vakcíny, je 10-krát horší satanista

08.11.2022

Jedným z najviac znepokojujúcich vedľajších účinkov "vakcín" proti Covid-19 sa zdá byť znižovanie ľudskej reprodukcie zabíjaním detí ešte v maternici.

Odkedy sme publikovali článok o klesajúcej pôrodnosti, nové správy ukazujú, že miera mŕtvo narodených detí sa naďalej zvyšuje, keďže plne zaočkované matky v rastúcom počte nedokážu porodiť svoje deti.

Verte tomu alebo nie, no v postvakcinačnej covidovej ére vraj až 28 z 29 zaočkovaných žien, v závislosti od zdroja údajov, zažíva narodenie mŕtvych plodov, pričom táto štatistika pochádza od samotnej spoločnosti Pfizer.

Nemocnica v okrese Fresno v Kalifornii interne rozoslala e-mail, ktorý naznačuje, že počet mŕtvo narodených detí je vysoký, v skutočnosti až o 500% vyšší ​​v porovnaní s obdobím pred masovým očkovaním proti covidu.

Tento e-mail unikol do nezávislých médií, ktoré o ňom informujú, zatiaľ čo korporátne médiá ho ignorujú.

Pokiaľ ide o médiá hlavného prúdu, očkovanie proti covidu je stále to najlepšie a najúžasnejšie, čo môže človek urobiť na ochranu pred koronavírusom. 

V skutočnosti však na tých, ktorí si ich dajú pichnúť, majú vakcíny depopulačný efekt.

(Súvisiace: Začiatkom tohto roka bolo hlásené, že v dôsledku covidových vakcín sa vyskytlo najmenej pol milióna spontánnych potratov.)

Zdravotná sestra hovorí, že počula o dvoch matkách, ktorých bábätkám sa v maternici vytvorili krvné zrazeniny

Pred zavedením covidových vakcín bol výskyt mŕtvo narodených detí pomerne zriedkavý. 

V spomínanej nemocnici sa vyskytli asi len jeden až dva takéto prípady každé tri mesiace.

Teraz sa tam mesačne rodia desiatky mŕtvych detí - čo je extrémny nárast!

Portál The Epoch Times, ktorý ako prvý informoval o tomto odhalení, sa obrátil na hlavnú sestru s otázkou, prečo tieto prípady v uniknutom emaile označuje ako "zosnulí pacienti". 

Odpoveď však doteraz neprišla.

Magazín California Today, ktorá tiež informovala o uniknutom emaile, vytvorila video zostrih, ktorý si môžete pozrieť na webovej stránke RAIR Foundation.

Reakcie ľudí na šokujúce odhalenie ohľadne mŕtvonarodených bábätiek

Portál The Epoch Times má pod videom aj živý chat, v ktorom jedna žena tvrdí, že u nej sa vyskytlo nie jedno, ale dve za sebou mŕtvonarodené deti po tom, čo bola zaočkovaná začiatkom roka 2021.

"Bola som liberálka a verila som svojim lekárom," napísala ďalšia komentujúca. "Som taká rada, že sa o tom začalo hovoriť. Dúfajme, že ostatní budú ušetrení tejto hroznej bolesti."

Iná osoba spomenula dokument "Pod kožou", ktorý pojednáva o problémoch, ktorými trpia ovce, zaočkované mRNA vakcínou proti bruselóze (bakteriálne ochorenie zvierat prenosné aj na človeka). 

Mnohé z oviec uhynuli krátko po tom, čo im bola vpichnutá experimentálna vakcína, vysvetľuje film.

"Som zdravotná sestra a počula som o dvoch matkách, ktorých deti mali krvné zrazeniny už v maternici," napísala ďalšia. 

"Nikdy predtým som o niečom takom nepočula. Je to však len z počutia. Nemám žiadne skutočné dôkazy."

Niekto iný sa spýtal, čo bude potrebné na to, aby si viac ľudí uvedomilo, že tieto "vakcíny" sú nebezpečné a že na základe všetkého, čo o nich teraz vieme, sa nesmú vpichovať do tiel ľudí.

"Herodes urobil to isté počas ním nariadeného masakru nevinných detí," napísal niekto iný s odkazom na slávny biblický príbeh o genocíde všetkých dvojročných a mladších chlapcov v blízkosti Betlehema, kde sa narodil Ježiš Kristus.

"Zopakujem, čo povedal jeden virológ - ten, kto vyrobil vírus, je satanista, no ten, kto vyrobil vakcíny, je 10-krát horší satanista," napísal ďalší človek, pričom sa odvolával na dva rôzne typy hrotových proteínov vo víruse v porovnaní s vakcínami.


Zdroj: www.naturalnews.com/2022-11-06-unborn-babies-dying-mothers-fathers-vaccinated-covid.html