Tohle je preferovaná kultura současnou českou politickou elitou... Mají to české “elity” zvláštní vkus pro umění, že?

08.11.2019

Pražský magistrát vedený Hřibem z Pirátů v koalici s TOP 09 a Praha sobě opětovně finančně podpořil aktivity LGBT++P lobby. Tentokrát se jedná o Queer film festival Mezipatra, který proběhne v Praze a následně v Brně. 

V létě poslal Hřib a jeho parta 100 tis.Kč na duhový průvod Prague pride (rok před tím Babišovo neziskovkářka Krnáčová dokonce poslala 200 tis Kč).

To je preferovaná kultura současnou českou politickou elitou, převzato ze stránky queer festivalu.

Když byl před časem primátor Hřib dotázán, proč nepodporuje MHMP také normální rodiny, vytřel všem zrak. Podle Hřiba je prý normální rodina již podporována dost a žádnou pomoc nepotřebuje!

Masivní reklamní kampan na premiových reklamních plochách. Kdo pak to platí?

Dalším sponzorem finančním sponzorem je Ministerstvo kultury České Republiky - prostřednictvím Státního fondu kinematografie. I zde je historie podpory LGBT++P kultury především za ministra Hermanna z KDU-ČSL, který proslul bojem o medaili pro svého židovské strýčka a podivným a notně předraženým nákup vepřína v Letech. Zjevně se nic nezměnilo ani pod vedením neomarxistické ČSSD.

Existuje perverze, kterou by současné vedené radnice hlavního města nepodporovalo?

Mezi mediálními partnery pak nemůže chybět veřejnoprávní ČT a ČRo a bakalovský Respekt. Nepřekvapí podpora švédské ambasády a francouzského institutu.

Mají to české "elity" zvláštní vkus pro umění, že? Vypadá to, že v jejich pojetí, čím perverznější, tím lepší.


Zdroj

Q.S.

Taková "neškodná" zábava, viďte? Údajně kultura...

Obávám se, že opravdu neexistuje perverze, kterou by současná satanistická "elita" nebyla ochotna podporovat a propagovat. Kladete si otázku "Proč to vlastně dělají?"

Odpověď na ni je přitom zásadní. Jen nepropadněte pokušení přijmout jejich odpověď, že je v tom humanismus a nutnost pomáhat...

Není! Desetitisíce nemocných dětí by mohly vyprávět, proč marně čekají na pomoc, proč se na ně sbírají víčka a před markety se prodávají odznáčky a samolepky...

Mohli by vyprávět i umrzlí bezdomovci, vlastně už nemohli...

A to je jen špička ledovce.

Jak to napsal pan profesor Velenovský: "Nesamostatného, mělkého člověka v jakémkoli povolání poznáte po jeho oděvu dle nejnovější módy upraveném a stále mluvícího o modernosti a pokroku." ....