Trump, Putin i OSN dnes dělají překvapené...

20.10.2019

Plánuje Turecko útok na Evropu?

Ne doslova, ale skoro svět je v plamenech. U ruských hranic už čtyři roky den co den, nonstop padají minometné granáty a jen co trochu oslabily útoky USA na Venezuelu, tak zas začal Hongkong a čert ví na kdy tam má čínský komouš v plánu vystřílet si totalitu.
Londýn zase ne a ne ze sebe vyříznout vřed EU a v Sýrii byli američtí teroristé nahrazeni tureckými. A k tomu všemu se ještě blíží další americký volební loutkový horor. Všude děs a hrůza, jen tady kolem nás, na starém kontinentu, je už nějak dlouho podezřelý klid.


Možná se někomu otázka, zda se Turek chystá na Evropu, připadá přitažená za vlasy. Musím přiznat že mě taky. Ale zase z druhé strany - v době, kdy je za vlasy přitažené téměř vše, tak to tak nějak zapadne. Tak co se nám to stalo? Turci vojensky napadli sousední Sýrii. Není to poprvé, co Turci někoho napadli, ale v dnešní době to působí trochu jinak. Kdysi, když bylo podezření, že někdo hodlá souseda obšťastnit kolonami bojového železa, sledovala se jeho produkce olova, oceli, nákupy zbraní, ceny potravin, počty zaměstnanců ve zbrojovkách a tak podobně, ale stejně takový odhad nebyl na stopro. Dnes je to o poznání snazší. Stačí stočit špionážní satelit správným směrem a minimálně půl roku dopředu je jasné kdo, koho, jakou silou, jakým způsobem přepadne. Ba dokonce i to, kolik invazních žoldáků má špinavý krk. 

Trump, Putin i OSN dnes dělají překvapené, což jak jsme si v prvním odstavci odvodili, je jen naoko. Jeden vyzývá k ukončení, hrozí sankcemi a bleskem stahuje vlastní chrabré ze Syrské země a druhý zase utrousí, že Erdogan dělá chybu. 

Evropu nemá smysl ani zmiňovat - ta teď řeší své homosexuální hodnoty a jak lidem se zdravým rozumem zavřít hubu. 

A OSN? OSN se jako vždy klasicky usnese na obligátním "nonono". ...tedy pokud jim nedají nejbohatší židovské rodiny jiný pokyn. 

Důležitá poznámka k tomu všemu je, že Erdogan je islamistický na(r)cista a tato trojkombinace není zrovna dvakrát pozitivní. 

Když to teda shrnem, tak Turci přepadli sousední stát, svět to věděl dopředu a tak jen formálně zašuměl. Z uvedeného je nad slunce jasnější, že útok na Sýrii má Erdogan předem schválený nebo je tímto úkolem dokonce pověřen, což lze pokládat dokonce za mnohem pravděpodobnější. Tečka. 

Odložme na chvíli Erdogana a trošku couvnem. 

Vezměme nyní pro změnu invazi na Evropu. Ta probíhá už pátým rokem, Brusel, Berlín i Paříž ji otevřeně podporují a celá akce přesunu černochů do Evropy je zaplacena židovskými bankovními domy. Samozřejmě nepřímo, přes ziskové organizace. První vlna islámského útoku proběhla v roce 2015 šokem po statisících a v dalších letech už "jen" denně a nenápadně přikapává po stovkách útočníků. Samozřejmě teď už bez přítomnosti médií, takže to vypadá, že se nic neděje. 

Pochopitelně by v této souvislosti bylo chybou zapomenout na islámskou invazi v 70-tých letech, kdy si státy jako třeba Německo, Francie a Rakousko stěžovali na nedostatek pracovní síly. V toto období tito západní idioti přitáhli arabský základ zamoření Evropy, čímž bylo vytvořeno podhoubí pro současný stav. 

Když si shrneme poslední dva odstavce, tak papaláši celého světa (rozuměj židovské bankovní domy a jim podřízení politici) se již po mnoho desetiletí snaží naplnit Evropu (mimo území Ruska) islámským morem. Tečka. 

Teď couvněme ještě víc a vraťme se o nějakých 80 let zpět. 

Všichni víme, že než na(r)cista Hitler začal ničit Sovětský svaz, tak si nejdříve pouklízel kolem sebe. Nechal si darovat Československo, sfouknul Polsko, asimiloval Rakousko a pozametal ve Francii. Bylo to pochopitelné. 

Kdyby to neudělal, mohlo by ho něco nepříjemně vyrušit během dobývání Sovětského svazu. Možná se také hodí na okraj připomenout, že Hitler by nikdy nebyl Hitlerem bez podpory židovských bankovních domů. To jen pro pořádek, aby se na to nezapomnělo.

A nyní zpět do současnosti. Zpět k Erdoganovi. Erdogan není Bůh. Možná by jím rád byl, možná se tak schválně tváří, ale není ani Mohamed 2.0. 

Erdogan je jen slouha, plnící příkazy. Nebo myslí si snad někdo, že by nebyl do týdne odpraven, kdyby neposlouchal? Na případné námitníky tady máme tři kouzelná písmena: J.F.K. 

Možná by někoho mohlo napadnout, že Erdogan do Sýrie poslal své vojáky umírat, aby se skrz ni probojoval do Izraele a smetl ten umělý státeček vyvolených do moře. Islamisté přeci k smrti nenávidí židy, no ne? Jasně, že ne! Je to samozřejmě nebetyčná blbost. Islámská nenávist k židům je jen póza (protože nenávidět židy se musí, jinak by nefungovalo zaklínadlo holokaustu) a naopak i Erdogan je musí poslouchat. Útok na Izrael ho nenapadne ani při nejtěžším průjmu. A kdyby se tak náhodou omylem stalo, tak tu koalici, která by vymazala Turecko z mapy vesmíru si nepředstavujete ani v těch nejdivočejších snech. Takže ne, Turek se nehrne na jih. Ani si kupodivu nedělá odraziště k útoku na Evropu, dle Ádova vzoru. Podle všech znaků to vypadá to, že dělá pořádek s Kurdy. 

I je nám to tak dokonce vysvětlováno. Že jen tak trochu uklízí a při tomto úklidu je pochopitelné (pro Brusel, nikoli pro normální lidi), že se tady vyrojí další islámští primitivové, kteří u nás budou vyžadovat sex a peníze. 

Bohužel, pojmy jako "bezpečí" a "práce" neznají, tak o to samozřejmě žádat ani nemohou. Takže Turek uklízí. Jenže to nevypadá hezky a jsme na něj naštvaní, což máme být. A máme být na něj také zlí. To plníme také, takže super. Erdogan neposlouchá Trumpa, neposlouchá Putina. Neposlouchá nikoho a Turci jásají, jaké že má ten jejich vůdce koule. Teda, tak to aspoň opět vypadá. ...ale pokud to ještě nikdo neřekl, tak platí, že základem pořádku je chaos. No je to tak! V pořádku pořádek prostě uděláte i kdyby jste se rozkrájeli. Jenže chaos si můžeme představovat různě. Může být ve formě teroru nebo nakažlivé nemoci nebo krize. A nebo klidně i války nebo dokonce přírodní katastrofy. Souhlasím, že současnou přírodní katastrofu, v podobě Grety Thunbergové sice zvládáme s přehledem, ale to nemusí být vše. Ano, vím, z pohádek jsme vyrostli a hned tak nějakým obyčejným fals flagem nás už neobelstí. 

Ale co tak něco trochu smontovat dohromady? 

Třeba zvýšit teror (média jistě pomohou obyvatelstvo naladit na správnou strunu děsu), do toho krizi a nakonec nějakou tu hrozící válku s Turkem? Ale nebojte. Tak rychle to nepůjde. Zatím jen nemáme rádi Erdogana. To budou nejdříve sankce. Jsou všem sice k smíchu, ale vyhlašovat je umíme brilantně, tak proč se neblýsknout. Potom přijde na řadu válka ekonomická a finanční. Taková malá krize. Vzduch zhoustne tady i v Turecku. Nervozita začne stoupat a možná fakt začneme mít neradi Turky, co sem přišli v tomto i minulém století. A taky Syřany a Afghánce. A vůbec všechny islamisty a všechny černé nájezdníky. Nenávist je sice paragrafem zakázána, ale co když někde v Německu bouchne plná mešita? (Samozřejmě to nebude práce tajných služeb.) Nebo ubytovna plná islámských fandů Erdogana? (To také jistě nebude řízená provokace.) Co na to říkáte? Jak člověk vidí záběry ulic, které jsou plné fanatických islamistů, obouchávající si své duté hlavy o asfalt, tak vyvolat chaos zas tak úplně težké nebude. A krize do toho? To bude, proti stádům běsnících primitivů, úplná sranda. Kór, když islamistický narcista Erdogan bude prohlašovat, že hodlá chránit své Turky v Evropě. Kór, když bude od Černého moře vyzývat všechny věrné, aby se nedali utiskovat nevěřícími. Imámové také v něčem pomohou a ani se nenadějeme, máme to tady - nebude možné to nazvat občanskou válkou, protože přimigrovaná hejna obtížného etnika nelze považovat za občany, ale válka to bude. A kdyby to náhodou nechtělo fungovat, tak opět pomohou média - v německých novinách Turkům naaranžují fotku nějakého zabitého Ilana a Evropanům zase fotku zabitého malého Milana. 

Je to tak snadné. 

Takže když si to nakonec sečteme, tak Turecko na Evropu nezaútočí. Možná spadne pár provokačních granátů na obě strany, pro zvýšení napětí, ale Turek nezaútočí. Jen zažehne válku islamistů proti Evropanům. ...a ten třetí se zase bude smát. 

Opět? Je to možné? 

Dan Niel