Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku

19.08.2019

Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku, jejímiž původci jsou demokratický blok a demonstranti za návrat tunelování již tak zuboženého státu. Právě Milión chvilek pro demokracii dokáže lidi manipulovat a úplně zblbnout.

Uměle vytvořená ústavní krize má za úkol jednoduše odstranit lidi, jimž jde o kvalitní řízení rezortu kultury. Pravicoví původci, kteří se chybně nazývají demokratickým blokem, mohou za slabou a rozkradenou republiku! A tak probíhají útoky na pana prezidenta Miloše Zemana, jemuž demokratický blok hrozí Ústavní žalobou. Tady je jasně vidět, jak je Senát zbytečným pro daňové poplatníky a naši republiku. Proto by bylo nejlépe jej definitivně zrušit, aby se ušetřily peníze státního rozpočtu a rozumně investovaly. Když jsou letní prázdniny pro politiky, tak si vlastně Ústavní krize dala šlofíka, ale jen na chvíli, vždyť ČSSD bohužel přilévá olej do ohně výběrem špatných ministrů. Je pravdou, že místo Ústavní žaloby by se měly řešit problémy občanů naší země, aby byla soběstačná, silná, suverénní, spravedlivá, bezpečná a typická zdravým a kvalitním životním prostředím i životní úrovní obyvatelstva. Ústavní krize má řešení, a to v případě vyskakování ČSSD jedině demisi upadající partaje, jež vůbec neslouží občanům této země. Také vláda odborníků připadá v úvahu jako další varianta, která zodpovědně dovede národ do příštích sněmovních voleb. 


Václav Kovalčík 

Q.S.

Souhlasím s tím, že jde o kauzu vytvořenou na politickou objednávku. Nemyslím si však, že jde pouze o řízení ministerstev nebo levicovost či pravicovost. Jde o mnohem víc.