V rámci tohoto projektu přijde šest dospělých lidí do školky, kde se s dětmi "mazlí". Jedna z dívenek popsala, že si musela "hrát" s penisem jednoho muže. Neziskovka Original Play působí i v ČR...

02.11.2019

Varování od dvou naších dopisovatelů. I VAŠE dítě může být již dnes v české školce zneužito pedofily! Vše se dá zamaskovat jako vzdělávací hra. Víte co se s VAŠÍM dítětem ve školce či škole děje??! Dodáme jen, že vlastně tady se dá říci, že to je na cestě k využití dětí pro pedofily vydávající se za lektory. Zdá se, že jsme svědky další úrovně strategie neomarxistů a LGBT lobby ...

Martin Gust píše:

"Workshop" trénuje děti v mateřské školce, aby odložily strach a s důvěrou se muchlovaly s cizími dospělými. Podle zúčastněné magistry jsou "děti po hře takové ušlechtilejsí." 

V Německu tuhle roztomilou aktivitu zarazili po šesti podezřeních na nepřípustné osahávání.

A co děláte ve školce vy? https://www.hraprozivot.cz 


  Zdeněk Chytra dodává:

SEXUÁLNĚ ZNEUŽÍVANÉ DĚTI V NĚMECKÝCH A RAKOUSKÝCH ŠKOLKÁCH, KAM SI S NIMI CHODÍ "HRÁT" PEDOFILOVÉ.

 Právě jsem shlédl reportáž o "Original Play" v německých a rakouských evangelických mateřských školkách, při kterých jsou sexuálně zneužívány děti. 

V rámci tohoto projektu přijde šest dospělých lidí do školky, kde se s dětmi "mazlí". Jedna z dívenek popsala, že si musela "hrát" s penisem jednoho muže. 

Neziskovka Original Play působí i v ČR. To jsou ty genderové sociální experimenty, které nařizuje i Istanbulská úmluva. 

Zde je web v češtině propagující tuto aktivitu využívanou pedofily! 

https://originalplay.eu 

Q.S.

Jako rodič malého dítěte bych si rozhodně nepřál, aby ho osahávali cizí lidé v rámci jakéhokoli projektu, také bych si nepřál, aby mému dítěti vymývali mozek LGBT propagandou a podobně.

Vždyť je to nejen srovnatelné, ale mnohem horší než za bolševiků po roce 1917...