Ve Švýcarsku protestují tisíce lidí proti novým 5G sítím. Úřady ignorují testy bezpečnosti.

12.02.2020

Frank Clegg, někdejší prezident společnosti Microsoft v Kanadě, zveřejnil tajné video týkající se zdraví a obav ohledně bezpečnosti 5G a bezdrátových technologií.

Video si můžete prohlédnout zde. 

Hlavním ponaučením z jeho videa je, že existuje spousta zdravotních obav ohledně bezdrátového záření, zejména ve vztahu k 5G, a že tento druh technologie se pojí s celou řadou onemocnění. 

Přesto se zavádí bez jakýchkoli testů bezpečnosti.

Jeho slova vyjadřují odkaz tisíců vědců, kteří uveřejnili četné studie nejen o 5G, ale také o záření elektromagnetických polí obecně.

Uvedené studie mluví o tom, jak nadměrné záření z našich počítačů, mobilních telefonů, stožárů pro mobilní telefony a Wifi signály vytváří znepokojující zdravotní epidemii po celém světě.

Úřady ignorují testy bezpečnosti

Řekli byste si, že při počtu více než 10 000 studií na toto téma vypracovaných renomovanými vědci by průmysl a naše vládní úřady na ochranu zdraví měly provést nějaké bezpečnostní testy ještě před zavedením technologie do praxe.

Bohužel tomu tak není, ony je neprovedly.

Při tolika dostupných vědeckých poznatcích je již zcela jasné, že kdyby udělaly jakékoli testy bezpečnosti, tuto technologii by v žádném případě nemohly spustit.

Přišly by totiž o obrovské zisky, a právě to je důvod, proč se nic nedozvíme o negativních zdravotních důsledcích tohoto druhu technologie.

Rádi bychom čtenáře upozornili na nedávno vydanou zprávu "5G: Velké riziko pro zdraví EU, USA a celého světa! Znepokojující důkazy o osmi různých závažných poškozeních způsobených expozicí elektromagnetickými polím a mechanismus, který je způsobuje" od Dr. Martina Palla, PhD. a emeritního profesora biochemie a základů lékařské vědy na Washingtonské univerzitě, ve které říká tohle:

"Instalovat desítky milionů 5G antén bez jediného testu biologické bezpečnosti je určitě ten nejhloupější nápad v dějinách lidstva."

Chcete-li se dozvědět více informací o 5G technologii a zdravotních obavách ohledně tohoto druhu elektromagnetického záření, skvělým místem, kde začít, je Environmental Health Trust.

Švýcarsko

Co se děje ve Švýcarsku, by se mohlo dít i globálně - zřejmě se něco takového i chystá. 

Obyvatelé Švýcarska jsou nyní oficiálně vystaveni novým 5G sítím.

V důsledku toho vyšly do ulic tisíce lidí.

Yahoo News uvádějí:

"Protestující lidé s transparenty se sešli před budovou švýcarského parlamentu s výzvou k zastavení instalace dalších antén kompatibilních s 5G."

"Skutečnost, že do ulic vyšlo tolik lidí, je silným znamením proti nekontrolovanému zavádění 5G," řekla Tamlin Schiblerová-Ulmannová, spolupředsedkyně skupiny Frequencia, která shromáždění zorganizovala.

Kritici ve Švýcarsku argumentují, že elektromagnetické záření, které emituje nový systém, představuje ve srovnání s předchozími generacemi mobilních technologií bezprecedentní rizika pro zdraví a životní prostředí.

Petice na internetu pomohly přesvědčit několik švýcarských kantonů - jako Ženeva, Vaude, Fribourg a Neuchatel - aby instalaci antén předběžně odložily.

Za obezřetný přístup k nové technologii se vyslovila i Federace švýcarských lékařů (FMH).

Podle organizace Lékaři za bezpečné technologie byla ve Švýcarsku hlášena již první poškození v důsledku 5G.

Paul Bischoff, novinář a ochránce lidských práv, nedávno shromáždil údaje týkající se politických příspěvků odvětví telekomunikací na ovlivňování politických linií, z nichž má toto odvětví prospěch.

Poskytovatelé internetu v USA utratili za lobování od roku 1998 více než 1,2 miliardy dolarů a dosud nejsilnější byl rok 2018, kdy bylo vynaloženo více než 80 milionů dolarů.

Vědci ze společnosti Comparitech shromáždili a analyzovali výdaje na lobbing 51 poskytovatelů internetových služeb získaných na základě zákona o volném přístupu k informacím z databáze Senátu USA sahající až do roku 1998.

Nejdůležitější zjištění uvedené analýzy jsou:

1. Rok 2018 byl při výdajích 80 milionů dolarů pro lobbisty z řady poskytovatelů internetových služeb dosud nejsilnějším rokem.

2. Mezi společnosti, které na lobbing vynaložily nejvíce peněz, patří AT & T, Verizon a Comcast, které na něj od roku 1998 vynaložily 341, 265 a 200 milionů dolarů v tomto pořadí.

3. Od roku 2011 roční výdaj na lobbing u žádného z poskytovatelů internetových služeb neklesl pod 72 milionů dolarů.

4. Nejvyšší částku za všechny roky ze všech poskytovatelů vynaložila v roce 1999 společnost AT & T, a to téměř 23 milionů dolarů. Do velké míry šla na vrub akvizice Ameritech Corp společností AT & T a spojení v konečném důsledku vedlo k vytvoření největší telekomunikační firmy v USA.

5. Celkové výdaje od roku 2016 do roku 2019 by měly překročit výdaje na lobbing v období let 2012-2015, které představovaly celkem 295 milionů dolarů.

6. Mnoho z nejvyšších výdajů daného roku šlo na vrub lobbování ve prospěch spojení a převzetí firem jednotlivými poskytovateli internetových služeb.

7. Poskytovatelé internetových služeb utratili od roku 1198 za lobbing 1,2 miliardy dolarů.

Je očividné, že technologie 5G není bezpečná. 

Potvrzuje to několik dalších našich článků na toto téma, ve kterých můžete najít podrobnější informace. Články najdete ZDE.

Ponaučení a co můžete dělat

Mnozí z nás jsme se již začali účastnit protestů a probíhá mnoho kroků k zastavení 5G. Jsou zakazovány produkty a služby a slibné je i množství povědomí, které se vytvořilo za posledních pět let.

Lidé si začínají tento problém uvědomovat a s tím přicházejí činy, jak je vidět na příkladech uvedených v tomto článku.

Před deseti lety o těchto problémech svět mlčel. Dnes službám a produktům stěžujeme dosahovat zisků a schvalovací procesy se staly přísnějšími. Rozhodně se hýbeme kupředu.

Takže, co můžete dělat vy?

Mohli byste si koupit nějaké oblečení a ložní prádlo chránící před elektromagnetickými poli, nebo si dokonce vymalovat byt ochranným nátěrem proti EMF.

Můžete ze zásuvky vytáhnout síťovou šňůru, když nepoužíváte počítač, vypnout si mobilní telefon a před spaním odpojit všechna vaše elektronická zařízení.

Mohli byste mít kabelové internetové připojení, které je ve skutečnosti mnohem rychlejší než jakékoli bezdrátové. Můžete vést zdravý životní styl a využívat techniky na léčení mysli a těla.

Ještě před několika lety zůstávaly kroky vlády a korporací nepovšimnuty. 

Nyní jim všechno nepochybně stěžujeme. 

A tak s tím nepřestávejme.

Zdroj: collective-evolution.com