Vítejte v NWO - zatím v Číně!

02.02.2020

Konspirování k NWO a koronaviru: 

Věříte na náhody? Já ne. Prezident Puin téměř o 2 měsíce dříve vyhlásí zprávu o stavu federace a oznámí opatření k posílení státní suverenity RF formou tsunami. O přibližně týden později se objeví informace o nové virové nákaze SARS 2.0 v centrálním městě Číny, kde je umístěna jedna z nejlepších BIO laboratoří na světě a kde ve středověku vypukla morová epidemie. Je Nový rok v Číně a většina občanů jede do svých domovů k rodinám.

Od loňského léta se hovoří o nutnosti změny finančního systému na planetě Zemi, tuto operaci zahájil 1.8.2019 FED prvním zvýšením sazeb, ale důsledně se odkládá kvůli nedokončenému Brexitu.

31.1. KONEČNĚ probíhá Brexit.

V ten samý den končí i financování federální vlády SS.

Čínská burza je uzavřena minimálně do 10.2.2020.

Ve světě běží propaganda o nakaženém zboží z Číny.

Čína zvažuje z důvodu nákazy zrušení hotovosti.

Ve Wuchanu je pár týdnů před epidemií spuštěna 5G síť.

Vojenští experti hovoří o možnosti, že koronavirus je biologická zbraň vykazující sekvence DNA z viru HIV a též o tom, že se jedná o BIO zbraň 2. generace, která je rasově selektivní.

Peníze až na 1. místě.

Toto jsou počáteční kulisy. 

Nyní již můžeme začít plně konspirovat.

Čína je novým centrem koncentrace řízení podle plánu GP, je v ní státní kapitalismus pod vedením autoritářské komunistické strany, má početnou a dobře vyzbrojenou armádu, potřebuje získat prestiž a upevnit řízení společnosti.

V očekávání krachu USA a US dolaru Čína kvůli pandemii zastavuje distribuci zboží neboť prodávat své cenné zboží za US dolar, který bude mít do týdne hodnotu desetiny současné může jen blázen. 

Totéž platí o cenných papírech a derivátech. 

Omezení pohybu obyvatel, kontrola nad obyvateli pomocí dronů s kamerami a tlampači a vydávání příkazů lidem přes drony. 

Kremace lidí bez jakékoli kontroly.

GP vždy řeší několik úkolů zároveň. 

A co tedy řeší teď?

  1. Řešení světového finančního kolapsu a posílení svého nového centra koncentrace řízení říše Podnebesí, zavedení celosvětového kvantového finančního systému.
  2. Zavedení režimu NWO zkratkou ve svém novém centru koncentrace řízení, za pomoci již existujícího systému společenských kreditů, zrušení hotovosti a následné čipizace lidí pod nějakou záminkou (třeba vakcinace), ustavení elektronického celonárodního koncentráku sledovaného drony a likvidaci nepohodlné opozice při utajených kremacích.


Vítejte v NWO - zatím v Číně!


Zdroj