Všechny hrůzné předpovědi se ukázaly být totálně mimo mísu a některé z těch ledovců dnes ještě rostou. Ale nevadí uhlík stejně zaplatíte...

10.01.2020

Národní ledovcový park v Montaně byl nucen odstranit cedulky ve znění, "tyto ledovce do roku 2020 roztají," neboť tento katastrofický scénář alarmistů se nenaplnil.

Některé z těch cedulí odstranili už loni, protože bylo jasné, že tato předpověď pokrokové vědy se zase nenaplní.

Teď se ještě odstraní zbytek oněch cedulí s obsahem, o němž pochybovat je popíráním vědy.

Mluvčí Ledovcového národního parku Gina Kurzmen "řekla MTN News, že tu sice nějaké tání je, ale daleko složitější, než jak bylo předpovězeno. 

Park kvůli tomu musí všechny cedule aktualizovat odstraněním těch, co tvrdí, že ledovce se do roku 2020 roztají," hlásí 8KPAX.

Koncem 90. let a po roce 2000 bylo pokrokovým vědcům nezvratně jasné, že člověkem způsobené globální oteplování vyvolá roztání těchto ledovců, což povede i k rychlému nárůstu hladiny moří, které zaplaví pobřežní města a obce.

Všechny ty hrůzné předpovědi se ukázaly být totálně mimo mísu a některé z těch ledovců dnes ještě rostou.

V červnu NASA hlásila, že ledovec Jakobshavn v západním Grónsku tloustne a "už tři roky za sebou mohutně narůstá."

Ovšem předpovědi ledovců nejsou vůbec jedinými předpověďmi alarmistů globálního oteplování, se kterými jsou úplně vedle.

Na konci 70. let klimatičtí experti prohlásili, že přichází nová doba ledová. K ničemu takovému nedošlo.

Paul Erlich, který dělal šéf-vědeckého poradce ještě prezidentu Obamovi, předpověděl, že do roku 1980 stovky milionů pomřou hlady kvůli poklesům úrody.

Předpověď z roku 2004 uváděla, že do roku 2020 začne evropská města zaplavovat moře a v Británii vypukne sibiřské klima.

Podle varování soudného dne od Al Gora měla být Arktida v létě úplně bez ledu do roku 2013, což se samozřejmě nestalo. Takže když nám ti pokrokoví "experti" tak lžou, že je sériově chytáme na hruškách, tak bychom je třeba mohli už přestat poslouchat.

by Tyler Durden


Zdroj