„Všichni to vědí, ale nikdo o tom nechce mluvit.“

21.02.2024

Porodnost ve všech proočkovaných zemích od roku 2021 razantně klesla. A nejde pouze o pokles porodnosti, také vzrostl počet potratů či mrtvě narozených dětí. Opět údajně nic s ničím nesouvisí, případně se hledají zástupné důvody.

Britský poslanec Andrew Bridgen minulý týden hovořil s porodní asistentkou, která mu řekla, že v některých dnech mají "více mrtvých dětí během směny než živých dětí."

To vše je potlačováno, řekl Bridgen v rozhovoru s Malue Montclairreovou, zakladatelkou Dánského hnutí za svobodu.

Porodní asistentka také řekla poslanci, že v nemocnici vidí spoustu zvápenatělých placent, velmi malé děti, spoustu potratů ve třetím trimestru a placenty, které vypadají jako kuřácké plíce.

V tomto směru není jediná, již dříve i další odborníci poukázali na to, že placenty očkovaných žen vykazují abnormality.

Zdůraznila, že to není normální. 

"Všichni to vědí, ale nikdo o tom nechce mluvit."

"Každá společnost, která záměrně obětuje děti, aby ochránila dospělé, je prohnilá až do morku kostí," zdůraznil Bridgen, který to řekl minulý měsíc během svého projevu v britském parlamentu.

"V našem takzvaném rozvinutém a civilizovaném světě nemají životy téměř žádnou cenu," dodal poslanec.

"Musíme teď něco obětovat, abychom dali dětem šanci," řekl. 

"Protože pokud se plány našich vládců uskuteční, nebude žádný život pro příští generaci nebo generaci po ní," varoval Bridgen.

Rozhovor se také týkal nadměrné úmrtnosti, škod způsobených vakcínami, WHO a vládní korupce: