„Scenarios for the Future of Technology and International Development“

06.02.2024

Během let 2020, 2021 média a "zdravotní úřady" neúnavně produkovaly příběhy vzbuzující strach o údajné "pandemii Covid 19", přičemž tvořily hrůzostrašné scénáře, kterými masám vsugerovávali naprostou nutnost dát se očkovat nečistými mRNA vakcínami, přičemž ignorovali a cenzurovali stovky a možná tisíce renomovaných expertů, jejichž tvrzení o koroně a vakcínách se lišila od oficiálních prosystémových verzí.

Vzhledem k tomu, že jsme prý měli co do činění s "pandemií století", kterou nikdo nemohl předvídat, dalo by se očekávat, že mezi odborníky bude živá diskuse o tom, jak co nejlépe zvládnout krizi. 

Novináři mohli vyzpovídat co nejvíce odborníků, aby získali co nejjasnější obraz o nové zdravotní výzvě ao tom, jak ji řešit. 

Účinné léčby se měly propagovat, slavit a křičet o nich ze střech. 

Ale přesně to se nestalo.

Opatření v oblasti veřejného zdraví – prakticky totožná ve většině zemí – zavedla Světová zdravotnická organizace prostřednictvím stínových byrokratických hierarchií, které si agresivně nárokovaly monopol na vědu a pravdu.

Všechny kritické diskuse byly zastaveny a stovky odborníků byly agresivně umlčeny.

Bylo identifikováno dokonce několik účinných léčebných postupů, jako je ivermektin a hydroxychlorochin, ale propagátoři korona očkování (jako v Německu ministr Lauterbach a kancléř Scholz) odmítali uvést jakoukoli zmínku o těchto látkách.

Lékaři a pacienti byli důrazně odrazováni od používání takových prostředků a v některých zemích byl HCQ náhle stažena z trhu. 

V Austrálii se předepisování HCQ dokonce stalo trestným činem. 

Namísto toho úřady agresivně prosazovaly narychlo vyvinuté, netestované, experimentální vakcíny, a to vše proti nemoci, která byla smrtelná jen pro 0,004% populace (i podle nafouknutých statistik amerického CDC).

Během několika měsíců po "pandemii" se neudržitelnost oficiálních stanovisek stala natolik zjevnou, že u velké části populace ztratily důvěryhodnost. 

Ale místo toho, aby změnily kurz, úřady se jen hlouběji zapletly do svých vlastních rozporů a staly se stále agresivnějšími se stále přísnějšími opatřeními a média zvýšila propagandu "strachu" do odporných rozměrů.

Situace se stala přímo neskutečnou:

Jak mohou zdánlivě inteligentní, vzdělaní lidé tak tvrdohlavě lpět na příběhu, který je tak zjevně vadný?  

Proč média celé měsíce neúnavně podněcují strach a hysterii z viru mírné chřipky? 

Kromě amerických a britských médií byly i zprávy médií v Chorvatsku, Španělsku, Francii, Itálii, Slovensku, Česku,…..

– všude stejné a všechno o Covide bylo neustále spojováno s nepřetržitým strašením a výzvami k dodržování hloupých a nesmyslných "opatření".

Zbláznili se všichni na světě? 

Pokud to nebyla věda a logika, která podporovala opatření v oblasti veřejného zdraví, co to potom bylo?

Všechno to ale nakonec vysvětluje kuriózní případ půjček MMF nabídnutých pro Bělorusko.

V roce 2020 běloruský prezident Alexander Lukašenko odmítl úvěr 940 milionů dolarů od Mezinárodního měnového fondu.

Odmítl to, protože MMF podmínil půjčku tím, že Bělorusko zavede přísnou politiku blokování a opatření v souvislosti s Covid 19 a zákaz vycházení. 

Bylo to opravdu zvláštní, že MMF nabídne zemi půjčku a zároveň jí uloží podmínky, které vážně ovlivňují schopnost země půjčku splácet.

Zdá se, že několik dalších zemí obdrželo podobné nabídky od MMF a/nebo Světové banky, ale jen díky Lukašenkovu prohlášení jsme se dozvěděli o podmínkách spojených s těmito nabídkami. 

Je příznačné, že Lukašenko při několika příležitostech zmínil, že vyjednavači MMF chtěli, aby Bělorusko jednalo "jako Itálie".

Ostatní země a vlády, které přijaly finanční prostředky, mohly tiše souhlasit s podmínkami, ale "zapomněli" to říci nám ostatním.

V dubnu 2020 požádalo MMF o finanční pomoc 85 zemí. 

Většina světových vlád, které byly hluboce zadlužené as vážně poškozenými ekonomikami, potřebovala půjčky a vydaly se tak napospas diktátu moci peněz. 

Aby si zajistily zdroje, které potřebují, museli souhlasit s odstavením své ekonomiky, omezením pohybu svého obyvatelstva, vytvořením struktur pro sledování kontaktů podobných Stasi a zavřením škol.

Dalším důkazem, že agendu Covidu prosazují bankéři, byl komentář v New York Times od Neela Kashkariho, prezidenta Federální rezervní banky v Minneapolisu, ve kterém vyzval vládu, aby zavedla přísná opatření, jako práce z domu "pro všechny kromě nezbytných pracovníků"

Kashkari tvrdil, že blokády by měly být co nejkomplexnější a nejpřísnější a měly by být implementovány agresivně "využitím testovací a sledovací kapacity, kterou jsme vybudovali".

Stopy tohoto perverzního systému lze nalézt již i v dokumentu "Scenarios for the Future of Technology and International Development" , který vydala Rockefellerova nadace v roce 2010. 

Na straně 18, pod nadpisem "Zamknout krok", dokument prozíravě a možná vizionářsky "popisuje" naši současnou realitu jako "Svět od shora dolů vládní kontroly a autoritářského vedení s omezenými inovacemi musí naložit s rostoucím odporem občanů."….

Tento scénář vypadá jako "pandemie, která čekala roky, aby zaútočila na svět ve prospěch mocných……..

Už Napoleon Bonaparte věděl něco až příliš dobře, když prohlásil:

"Pokud nějaká vláda závisí na bankéřích, tak oni, a ne představitelé vlády, kontrolují situaci."


Zdroj