„Úlomky“ grafenu se přenášejí z „očkovaných“ na neočkované osoby, které ničí jejich červené krvinky a způsobují krevní sraženiny také u neočkovaných.

18.02.2024

O takzvaném "vylučování" grafenu z očkovaných na neočkované se hovoří poměrně hojně a fakt, že nejde pouze o "konspirační teorii," potvrdily i před časem odtajněné dokumenty Pfizeru, které měly být drženy v tajnosti ještě dalších 75 let.

Ovšem o tomto uvolňování grafenu z očkovaných na neočkované se zmínil i nejeden odborník.

Dr. Philippe van Welbergen ve své nejnovější sadě vzorků krve odebraných od "očkovaných" i neočkovaných lidí prokázal, že grafen vstřikovaný lidem se organizuje a roste do větších vláken a struktur, získává magnetické vlastnosti nebo elektrický náboj.

Vlákna vykazují náznaky složitějších struktur s pruhováním.

Ukázal také, že "úlomky" grafenu se přenášejí z "očkovaných" na neočkované osoby, které ničí jejich červené krvinky a způsobují krevní sraženiny také u neočkovaných.

Dr. Philippe van Welbergen (dále jen "Dr. Philippe"), lékařský ředitel biomedicínských klinik, byl jedním z prvních, kdo varoval veřejnost před škodami způsobenými lidské krvi injekcemi Covid tím, že zveřejnil snímky vzorků krve z minulého roku pod mikroskopem. .

Začátkem července 2021 měl Dr. Philippe rozhovor na jihoafrickém komunitním kanálu Loving Life TV. 

Vysvětlil, že když si jeho pacientky začaly stěžovat na chronickou únavu, závratě, problémy s pamětí, někdy dokonce ochrnutí a pozdní nástup silné menstruace (ženy nad 60 let), odebral vzorky krve.

Jejich krev měla neobvyklé trubkovité struktury, některé částice se rozsvítily a mnoho poškozených buněk. 

Bylo vidět jen málo zdravých buněk. 

Ještě před třemi měsíci tyto útvary v krvi nikdy neviděl. 

Nyní víme, že tyto trubicovité struktury jsou grafen.

Od té doby je Dr. Philippe pravidelným hostem na Loving Life TV: ohlašoval zavedení experimentálních injekcí Covid; poskytoval aktualizace o rostoucím poškození krve způsobeném experimentálními injekcemi Covid v průběhu času; a poskytoval aktuální informace o "Covidové" situaci ve Spojeném království a Jižní Africe.

Dr. Philippe se nedávno znovu vrátil do Loving Life TV, aby zveřejnil snímky svých nejnovějších diapozitivů vzorků krve. 

 Živý přenos byl zdlouhavý, takže ho Loving Life TV rozdělila na dvě části.

První část je diskuse včetně odpovědí na dotazy publika.

Ve druhé části Dr. Philippe představuje snímky svých nejnovějších krevních preparátů a vysvětluje, co snímky ukazují. 

Diskutuje o téměř 100 krevních sklíčcích od "očkovaných" i neočkovaných pacientů. 

Jeho diapozitivy ukazují, že pacienti bez vakcíny byli "infikováni" očkovacími toxiny vylučováním.

Níže je krátký klip z druhé části:

Níže je obrázek typických zdravých červených krvinek, jak je vidět pod mikroskopem, jak by měla krev vypadat. 

Není na něm žádná koagulace ani cizí předměty.

Na dalším obrázku je krev osoby, které byla injekčně podána experimentální droga Covid. 

Krev se sráží, zdeformované červené krvinky se shlukují dohromady. 

Buňka obklopená na obrázku je zdravá červená krvinka, jedna z mála na obrázku nacházející se hned vedle grafenových vláken.

Můžete vidět velikost grafenových vláken ve vztahu k velikosti červené krvinky. 

Vlákna této velikosti budou blokovat kapiláry. 

Můžete také vidět, že vlákna grafenu jsou dutá a obsahují červené krvinky.

Několik týdnů před natočením níže uvedeného videa si Dr. Philippe začal všímat efektu magnetické nebo elektrické polarity na různých stranách grafenových vláken.

Na obrázku níže jsou napravo od vlákna buňky koagulovány a na levé straně je to, co vypadá jako mezera ve tvaru obráceného písmene "C".

Dr. Philippe říká, že toto "chování" nebylo dříve pozorováno, ale nyní je najednou vidět téměř v každém vzorku.

"Je to známka toho, že tyto věci se změnily, jejich reakce s okolními krvinkami se změnila… a já nevím, co to spustilo," řekl.

Na obrázku níže je vzorek krve tříletého dítěte bez vakcíny. 

Ukazuje kousky nebo "střepy" grafenu, které "jsou výsledkem vylučování.

Jinými slovy, grafen byl přenesen z "očkovaných" rodičů na jejich neočkované dítě.

Níže je obrázek vzorku krve od osmiletého neočkovaného dítěte, jehož krev byla kontaminována a zničena přenosem grafenu od lidí kolem něj, kteří dostali injekci Covid. 

Pravá paže a pravá noha dítěte jsou v podstatě ochrnuté, dítě není schopno zvednout pravou ruku a stehno nefunguje správně.

Prezentace Dr. Philippea je skutečně děsivá – měli by se na ni dívat obzvláště ti, kteří prohlašují, že injekce Covid jsou "bezpečné" a trvají na tom, aby si je lidé píchali. 

Covidové injekce jsou zbraněmi genocidy a to, že lidé, kteří je navrhli, stále chodí na svobodě, je neuvěřitelné.

Prezentaci můžete buď zhlédnout níže nebo na Loving Life TV ZDE .


Q.S.

"Nejspíš není náhoda, že vynálezce PCR testů Kary Mullis zemřel v létě 2019, tedy dříve, než mohl do plandemie jakkoli zasáhnout. On sám totiž používání testů k účelům, ke kterým nakonec skutečně byly využity, nedoporučoval.

Ovšem již roky před vypuknutím plandemie zemřelo za záhadných okolností i mnoho dalších odborníků, špičkových mikrobiologů. Bylo to v době, kdy již musely být přípravy v plném proudu – jen pár let před prasečí chřipkou.

Jeden z nich, profesor Wiley, prováděl biologický výzkum, který byl částečně financován americkým ministerstvem obrany a zdravotnickým institutem NIH.

Byl odborníkem na imunitní odpověď na infekci a krátce před smrtí provedl výzkum různých virů, včetně HIV, eboly, herpesu a chřipky.

Tělo profesora Wileyho bylo vytaženo z řeky Mississippi měsíc po jeho zmizení.

Za podezřelých okolností zemřeli i další významní biologové. Byli to vědci, kteří se specializovali na infekční nemoci a nemoci, jako je antrax a AIDS, a na sekvenování DNA.

S přibývajícím počtem obětí se objevila souvislost s výzkumem zbraní.

Například v letech 2001 až 2005 zemřelo až 40 významných mikrobiologů. Někteří z nich byli nalezeni v kufru auta, zatímco jiní narazili autem do stromu. Později se ukázalo, že jejich brzdové hadičky byly přeříznuty.

Všichni tito mikrobiologové pracovali pro vládu nebo vládní dodavatele na projektech souvisejících s bioterorismem nebo pandemií chřipky.

Podle Dr. Davida Martina byly Covidové plány vytvořeny před 56 lety."