Agenda 2030, přijatá drtivou většinou zemí světa v roce 2015, je průběžně plněna a je dalším potvrzením faktu, který zde opakovaně zdůrazňuji: Ve skutečnosti žádný multipolární svět neexistuje.

16.03.2024

Žádná země se totiž dosud od Agendy 2030 nedistancovala, naopak, většina ji záhy po přijetí implementovala do zákonů signatářských zemí.

Agenda 2030, přijatá v roce 2015, byla u nás implantována v roce 2018. 

Podobné je to i v dalších zemích po celém světě.

Vše je zařízeno tak, aby nikde nemohly převzít moc síly, které nebudou v souladu s touto agendou, v čemž vytrvale pomáhají korporátní média, zmanipulované průzkumy i neinformovanost mas.

Nyní se můžete podívat na video, které vám detailně rozebere všech 17 bodů této zrůdné agendy, jejímž skutečným cílem je předání moci i majetků do rukou velmi malé hrstky elit a zřízení jedné světové vlády, s jednou měnou a jednou bankou.

Přesně tam směřuje politika 95% zemí světa, bez ohledu na to, na jakou stranu politicky patří.

To drtivá většina lidí nechápe a lze zkonstatovat, že oněch 90% spících mas k cestě do tohoto světa svojí nevědomostí pomáhá

Jen tato většina má moc porazit elity a jejich loutky v případě, že pochopí, kam skutečně svět směřuje.

Žádné probuzení mas se však neděje, takže s tím, jak se blíží rok 2030, je stále větší šance, že se podaří plány Agendy 2030 beze zbytku naplnit…


Zdroj


Q.S.

Ano, žádné skutečné probuzení mas se nekoná, spíš naopak...

:-(