Česká republika byla mezi prvními zeměmi, které se již v roce 2018 přidaly k projektu EU „One Million Genome Project,“ který umožňuje celoevropskou výměnu genomických a dalších zdravotních údajů pro „výzkumné účely.“

04.01.2024

Biologická válka, cílená jen na vybranou populaci, může být ve skutečnosti další světovou válkou. Bez konvenčních zbraní a vojáků na bojištích. K tomu, aby byla tato válka co nejúspěšnější, je třeba znát základní genofond vybraných národů. Myslíte si, že něco podobného se nikdy nemůže stát?

Ve snaze o dosažení plánované depopulace může být využito jakýchkoli zbraní. 

Nicméně právě biologické zbraně zajistí, že majetky zůstanou nedotčeny, zatímco "překážející" populace "zbytečných jedlíků" bude zničena.

Nedávná covidová "plandemie" byla dlouho plánována, první "trénink" přišel v roce 2009 s prasečí chřipkou, aby si elity vyzkoušely, jak svět reaguje bez koordinace globalistů a instruovaných loutek ve vládách a korporátních médiích.

Záhy došlo k "horké" fázi příprav, včetně instalací poslušných loutek do vlád po celém světě. 

Celé plandemii předcházela dlouhá řada simulačních her, na kterých si realizátoři této akce, která nemá v historii lidstva obdoby, vše pečlivě vyzkoušeli.

Ani v novém roce nelze očekávat, že by se simulační hry globalistických elit, s jejichž pomocí usilují o úplnou kontrolu nad celým lidstvem, zastavily. 

Naopak.

Bezprecedentní přístup k lidskému tělu, který byl tlačen kupředu během politicko-mediálně organizované covidové hysterie, bude nadále pokračovat.

Ve Washingtonu se již v letech 1999 a 2000 konaly konference, na nichž se diskutovalo o bioterorismu, moru a vakcínách. 

V roce 2001 se na letecké základně Andrews konala simulační hra "Dark Winter", která pojednávala o lockdownech, nuceném očkování a vyhlášení stanného práva po vypuknutí neštovic.

V roce 2005 následovala simulační hra "Atlantic Storm" se zástupci politiky, médií, armády a farmaceutických společností. 

V roce 2017 spustila Univerzita Johnse Hopkinse, která obecně hraje v podobných akcích vedoucí roli, simulaci "Spars."

Důraz byl kladen na vypuknutí koronaviru, s komunikačními strategiemi pro boj s odpůrci očkování a dalšími donucovacími opatřeními.

V následujícím roce následovala simulační hra "Clade X," která se zaměřila na laboratorně vypěstovaný respirační virus, který při infekci nezpůsobuje žádné příznaky a proti kterému byla přijata nejpřísnější opatření včetně PCR testů a vakcíny vyvinuté v rekordním čase.

O další rok později se v New Yorku konala simulační hra "Event 201" o zoonotickém koronaviru. 

Odpor vůči opatřením vyvinutým za tímto účelem měl být očerňován jako "konspirační teorie".

Takže to, co přišlo v roce 2020, bylo na stole už dlouho. 

Opatření se v žádném případě nezrodila z nutnosti, ale byla intenzivně připravována po celá léta.

Ve výzkumu "gain-of-function", který s největší pravděpodobností vedl k propuknutí viru, jsou přirozené vlastnosti virů manipulovány tak, aby se staly nebezpečnějšími a bylo možné je použít jako biologické zbraně.

To je však třeba všemi prostředky zakrýt, a proto bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby světová veřejnost uvěřila, že koronavirus má přirozený původ. 

Politici, korporace a "filantropové" chtějí úplný přístup k tělu.

V červenci 2022 americký poslanec Jason Crow vyzval své krajany, aby byli opatrnější při sdílení své DNA se soukromými společnostmi, protože by mohla být použita jako biologická zbraň.

Americký Aspen Institute už nějakou dobu diskutuje o personalizovaných biologických zbraních, které zabíjejí pouze konkrétní cíl. 

Vše, co je potřeba, je znalost jejich DNA.

Dochází tedy k vývoji, který z člověka činí nejen zbraň, ale také cíl biologických zbraní války.

Pokud vás napadlo, že tento americký Aspen Institute má něco společného s tím, který sídlí v Praze, pak hádáte správně. 

V USA se nachází vedení celého institutu, ke kterému patří také mnoho českých i slovenských politiků.

Nyní tak možná lépe chápete, čím se zabývají v pozadí. 

Přesto jsou členové Aspenu u našich voličů velmi oblíbeni.

Česká republika byla navíc mezi prvními zeměmi, které se již v roce 2018 přidaly k projektu EU "One Million Genome Project," který umožňuje celoevropskou výměnu genomických a dalších zdravotních údajů pro "výzkumné účely."

Je to jen jeden z mnoha projektů, které otevírají dveře manipulaci s lidskými geny.


Zdroj


Q.S.

"Pro naše dobro a ochranu"