Dúfate, že ďalším obmedzením vašich ľudských práv a slobôd to už nebude pokračovať? Nesnívajte!

09.03.2021

V Rakúsku sú skoro všetky obchody otvorené, takže sa neničí ekonomika, hlavne strednej triedy, v takej miere ako na Slovensku. Nie je povinné dobrovoľno-vydieračské plošné testovanie, ani očkovanie - zatiaľ, rúšky vonku skoro nikto nenosí, iba tí najväčší strachopudi, čo podľahli tej propagande.

Zomierajú azda na uliciach obyvatelia Rakúska vo väčšej miere než u nás, majú teda horšie výsledky postihnutých na koronu než na Slovensku? 

Nie? 

A vám to nehovorí nič?

A predsa! 

Rakúšania protestujú skoro každý týždeň - v tisícoch, desaťtisícoch. 

Asi najväčší protestný pochod Viedňou od začiatku tohto Korona-podvodu - v sobotu 6.3.2021:


A na Slovensku? 

Zhrbení otroci, porobené stádo, sem-tam niekto slobodne vyžarujúci, proste hrozný pohľad. 

Je mi z toho veľmi smutno. 

Toto ste dovolili?

Ja som si myslel, že pochádzam z národa, kde "nad Tatrou sa blýska a hromy divo bijú", resp. že pochádzam z Chalúpkovho národa Mor ho! 

Alebo to nechápem preto, lebo som po mame pol Maďar, a Maďari sa predsa len dokázali v mnohom vzoprieť aj voči vedeniu EU? 

Majú inú vládu? 

Pronárodnú?

A čo vám na Slovensku bránilo, aby ste aj vy mali pronárodnú vládu a svojho vlastenca v prezidentskom paláci? 

Vy sami, slovenskí otroci, ste si navine! 

Žiadny psychopat, či Soros-Bárbie, žiadna oligarchia, či neo-nacisti, ale jedine len vy, obyvatelia Slovenska, vy ste sa zle rozhodli, a teraz vari chcete dobré dôsledky? 

Takto si myslíte, že funguje Vesmír?

Nebedákajte, ale čo najskôr naprávajte to, čo ste sami pokazili! 

Budíček, Slovač!

Rúška, testovanie, vakcinácia, domáce väzenie, ...? 

Kde si myslíte, že toto skončí? 

Dúfate, že ďalším obmedzením vašich ľudských práv a slobôd to už nebude pokračovať? 

Nesnívajte!

WHO popiera samú seba, pred rokom stačilo si dať na ksicht hocičo, len aby bacily neprešli do vás, teraz už je treba nosiť respirátory, pred rokom boli najlepšie PCR testy, teraz samotná WHO prehlasuje, že sú nespoľahlivé pri presnej diagnostike korony, pred pár mesiacmi bolo očkovanie cestou k slobode (však pani z pezinskej skládky a jej podobní?), dnes už aj z WHO oznamujú, že súčasné vakcíny zrejme nebudú účinné pri nových mutáciách vírusu, atď, atď.

Dnes vás oblbnú a nasľubujú, aká sloboda vás čaká, aby to už o krátku dobu neplatilo, lebo sa im znovu a znovu podarilo okolo vašich krkov nasadiť ďalšiu radu otrockých reťazí, a vy čo? 

Prestávate veriť všetkému, čo už vôbec nefunguje, ani právo, ani starostlivosť o zdravie, ani vzdelávanie, ani sloboda pohybu, ani medziľudské vzťahy. 

Nič už pomaly na Slovensku nefunguje.

Jediné, čo spoľahlivo funguje bez prerušenia: 

POMALÉ ALE ČORAZ RAZANTNEJŠIE OBMEDZOVANIE A RUŠENIE VAŠICH ZÁKLADNÝCH ĽUDSKÝCH SLOBÔD A PRÁV.

Gratulujem.

Velký Schengen! 

Voľné cestovanie a jednotná mena. 

Ja som už roky tušil a verejne prehlasoval, že je to iba pasca pre národy strednej a východnej Európy.

Ani sa nečudujem. 

Odrazu mám zakázané vstúpiť do svojho rodného mesta, do Bratislavy, lebo som odmietol "Nacistický Kovidový Koncentračný Tábor", odmietam rúška, testovanie ako nejaká pokusná zver, odmietam akékoľvek očkovanie.

Čo mi ale nikto z týchto novodobých Hitlerov kdekoľvek na Zemi nemôže zakázať a ani zobrať, je Dar, ktorý som dostal od Boha, ako aj vy všetci - Slobodná Vola v našom každodennom rozhodnutí.

Každý z nás sme denno-denne častokrát na rázcestí:

Buď ideš dolu do priepasti tmy ako poslušný otrok, alebo kráčaš hrdo so vztýčenou hlavou ako slobodný víťaz nahor ku Svetlu. 

Slobodný vnútorne...

Každý deň to môžeš ešte zmeniť, ale času je málo a čoskoro príde Deň, kedy už Tvoje prosby o pomoc nebudú vyslyšané, budeš musieť prežívať už iba Dosledky svojich predchádzajúcich rozhodnutí, a tak sa neodvratne a dokonale naplnia slová dávneho zasľúbenia: 

Vaše skutky idú za vami.

Ja sa staviam na stranu víťazstva, na stranu Svetla a Dobra, a preto odmitam súčasnú korona-totalitu án-blok, radšej stratím život pozemský ako Život Večný...


Jozef Potúček, 7.marec 2021


Symbolický obraz lidstva
Symbolický obraz lidstva

Q.S.

Tož asi tak.

Co udělali lidem, co udělali s lidmi, co si lidé nechali udělat....:

https://vidmax.com/video/202734-it-s-come-to-this-woman-sprays-liquid-sanitizer-into-the-air-in-front-of-her-wherever-she-walks