Evropská média mlčí a jsou prakticky zticha, přestože Izrael provedl válečný zločin a vybombardoval uprchlický tábor

12.02.2024

Izraelská armáda se dopustila válečného zločinu, něco takového dosud v civilizovaném světě nebylo k vidění. 

Zatímco v americkém Kongresu se senátoři a kongresmani dohadují, jestli schválit nebo neschválit další balík peněz pro Ukrajinu, Taiwan a Izrael, tak mezitím izraelská armáda a letectvo zahájilo v noci z neděle na pondělí závěrečnou etapu vyhlazování Palestinců v Gaze s cílem jejich vyhnání do Egypta. 

V malé oblasti hraničního města Rafáh na jihu Gazy na hranicích s Egyptem je v této chvíli nashromážděno přes 1 milion palestinských uprchlíků ve vybudovaných stanových táborech.

A právě na tato stanová města byl v noci proveden letecký útok. 

Izraelská armáda k útoku použila stíhačky a na stanový tábor shodila několik 500-liberních bomb. 

Díky tomu, že na místě úderu je písčitá půda, bomby zajely hluboko do písku a po explozi pozabíjely "jen" 67 uprchlíků, ale číslo neustále roste. 

Z místa úderu uniklo neuvěřitelné video, které zachycuje obrovský stanový tábor a uprostřed vybombardovanou plochu s několika krátery na místech, kde předtím stály stany.

Podle informací dopadly bomby nejen na tábor, ale jedna srovnala se zemí i vedlejší komplex, který sloužil jako nemocnice, ošetřovna a sklad humanitární pomoci. 

Video zachycuje válečný zločin, kterého se dopustil sionistický režim Benjamina Netanyahua a arabské země volají po uvalení zničujících sankcí na Izrael a zahájení vyšetřování u Mezinárodního trestního soudu. 

Evropská média mlčí a jsou prakticky zticha, přestože Izrael provedl válečný zločin a vybombardoval uprchlický tábor, což se dosud nestalo ani ve válce na Ukrajině. 

Nereaguje ani vláda Petra Fialy, mlčí tiskový odbor Úřadu vlády. 

Nemají noty, neví jak reagovat. 

Sionistický režim se cítí nedotknutelný, protože kontroluje Chazariát v Bruselu. 

Není dovoleno kritizovat Izrael, co provádí v Gaze za zvěrstva! 

Kdyby Ruská armáda provedla totéž na Ukrajině, že by vybombardovala uprchlický tábor s Ukrajinci, dovedete si představit ten řev a nekonečné přenosy v televizích evropských stanic. 

Když ale toto provede izraelská armáda, je ticho po pěšině. 

Letecké údery zničily mešitu Al-Huda v táboře Yibna, dále zničily mešitu Al-Rahma v táboře Shabura a 14 obytných domů v několika oblastech v Rafáhu.

Podle turecké agentury Anadolu zahynulo při náletech přes 100 lidí a záchranáři vytahují ze sutin další oběti

V samotných stanových táborech se stále oběti počítají, protože tlaková exploze bomb rozházela těla uprchlíků do okolní zástavby a těla jsou nacházena na střechách okolních budov, které nálet a exploze přečkaly. 

Je logické, že když bomby spadnou mezi plátěné stany, tak tlaková vlna udělá zkrátka masakr, s tím se počítá a číslo obětí určitě ještě poroste.

Nemusíme mít v oblibě Palestince, ale pokud dovolíme etnické vyhlazování v Gaze, které předvádí Izrael, zítra se to může týkat nás samotných v Evropě, nehledě na obrovskou migrační vlnu Palestinců do Evropy, která bude hrozit, pokud Izrael nebude zastaven a podaří se mu Palestince dohnat k útěku do Egypta. 

Nesmíme zavírat oči nad vyhlazováním Palestinců v Gaze, protože je jasné, co tím izraelský zrůdný režim sleduje. 

To bombardování uprchlických táborů v Rafáhu bylo vzkazem Palestincům, aby se zvedli a začali přelézat plot do Egypta a tím se vydali do exilu a definitivně opustili své pozemky v Gaze, se kterými má sionistický Izrael již uveřejněné plány. 

Gaza je přímořský prostor s lukrativními pozemky, kde mají vyrůst izraelské turistické resorty, nákupní centra a samozřejmě luxusní stavební pozemky pro izraelské osadníky. 

Palestinci v prosinci odsoudili návrh izraelského developera, který se specializuje na výstavbu nelegálních osad, na výstavbu domů pro židovské kolonisty na pláži nad rozbombardovanými ruinami Gazy. 

"Dům na pláži není sen," stojí v inzerátu zveřejněném izraelskou společností Harey Zahav – nechvalně známou výstavbou osad na nezákonně okupovaném Západním břehu Jordánu – který vzbudil mezinárodní pozornost po konferenci o praktické přípravě osídlení Gazy, jež se konala už v prosinci v Tel Avivu. 

Reklama zobrazuje umělecké ztvárnění luxusních domů překryté skutečnou fotografií čtvrti Gazy zničené izraelskými útoky, které od začátku října zabily téměř 20 000 lidí a vyhnaly z domovů více než 85% z 2,3 milionu obyvatel bojujícího pásma. 

Izraelská vláda sice financuje osadnické organizace, ale návrh Harey Zahav podle všeho není oficiálně podporován státem, protože vláda se k tomu nesmí přiznat, ohrozilo by to finanční pomoc Izraeli od USA. 

Kritici však upozornili, že izraelský ministr pro zpravodajské služby Gila Gamliel vypracoval plán na násilné vyhnání obyvatel Gazy na Sinajský poloostrov v Egyptě.

A že samostatný návrh pravicového think tanku Misgav Institute for National Security & Sionist Strategy prohlásil, že "v současné době existuje jedinečná a vzácná příležitost evakuovat celé pásmo Gazy". 

Takové plány byly srovnávány s etnickou čistkou Nakba, při níž bylo z Palestiny během vzniku moderního státu Izrael v roce 1948 smrtelným násilím a nuceným vysídlením vyhnáno více než 750 000 Palestinců.

"Izraelská realitní firma již vydělává na genocidě a chrlí plány na výstavbu izraelských domů v Gaze na půdě srovnané se zemí bombami," uvedla v prosinci na sociálních sítích aktivistka Sarah Wilkinsonová z neziskovky Jewish Voice for Peace

Není žádným překvapením, že Izrael nesleduje nic jiného, než je anexe Gazy, protože všechna obsazená místa v Gaze jsou srovnávána se zemí. 

Izraelská armáda po vyhnání obyvatel srovnává všechny budovy se zemí a nikdo se neodvažuje ptát, proč to armáda dělá.

Demoliční čety a buldozery následují hned po bojových jednotkách IDF, které prostor začistí a demoliční čety s buldozery přijíždí hned za nimi, s odstupem 30 minut až jedné hodiny. 

Malé domky bourají radlicemi opancéřovaných buldozerů, zatímco velké budovy dostávají na starosti pyrotechnici, kteří budovy pomocí dynamitu odpálí.

Trosky potom okamžitě odklízejí kontraktorské izraelské firmy, které po odvozu sutin pozemek zarovnávají buldozery do roviny jako parcely připravené k nabídkám realitním makléřům a developerům nelegálních osad, tedy jako je developer Harey Zahav. 

Saúdská Arábie již vydala společně s Jordánskem komuniké vyzývající k okamžitému mimořádnému zasedání RB OSN kvůli izraelské genocidě a bombardování uprchlických táborů v Rafáhu

Bombardování stanových táborů v Rafáhu s palestinskými vyhnanci z jejich domovů v Gaze je typickým scénářem etnického začišťování nového životního prostoru pro obyvatele okupační mocnosti. 

Tedy úplně to samé, co prováděla německá armáda na území Sovětského svazu během operace Barbarossa. Postup byl úplně stejný. 

Wehrmacht vyháněl Sovětskou armádu. 

Za wehrmachtem postupovaly oddíly SS, které srovnávaly vesnice a města se zemí, a to s cílem etnického začištění, aby se do těch vesnic už nemohli původní obyvatelé vrátit, aby nebylo kam se vrátit.

Uvolněné pozemky po vítězné válce měl nově zřízený Říšský osidlovací úřad, který měl spadat shodou okolnosti pod Reinharda Heydricha, přerozdělovat německým vojákům a německým občanům v rámci budování evropského superstátu nazvaného Germania

Tento útvar se měl rozkládat od kanálu La Manche až k pohoří Uralu v tzv. 1. poválečné fázi. 

Druhá fáze, plánovaná na dobu 10 let po válce, měla obsadit prostor SSSR za Uralem. 

Je prozaické, že sionistický stát Izrael používá na vyhlazování Palestinců a jejich vyhánění z Gazy úplně stejnou metodiku jako Wehrmacht a SS. 

Za armádou postupují demoliční jednotky, které chystají pozemky pro nové majitele po válce. 

Taková je realita v Gaze. 

Taková je pravda o sionistickém státu Izrael!


Zdroj


Q.S.

O čem se nemluví v televizi, neexistuje...

Vybudovat blahobyt a "bezpečí" na horách mrtvol asi také nebude fungovat.

Srovnání s hitlerovskými nacisty je, žel, adekvátní.