Evropský parlament minulý pátek oficiálně schválil „Evropskou peněženku digitální identity“, čímž položil základy pro čínský systém sociálního kreditu, který trestá vyloučením ze společnosti ty, kteří se rozhodnou nedodržovat vládou stanovená pravidla.

04.03.2024

Globalistický miliardář Bill Gates požaduje, aby i ostatní světové vlády následovaly příkladu Evropské unie a Indie a schválily jeho systém "globálního digitálního ID", který má v sobě zabudované funkce určené k vyloučení lidí z účasti ve společnosti, pokud nebudou dodržovat globalistickou agendu.

Evropský parlament minulý pátek oficiálně schválil "Evropskou peněženku digitální identity", čímž položil základy pro čínský systém sociálního kreditu, který trestá vyloučením ze společnosti ty, kteří se rozhodnou nedodržovat vládou stanovená pravidla.

Jinak všimněte si na úvodním obrázku, kdo stojí za Billem Gatesem. 

Ano, je to slovenský eurokomistář Maroš Šefčovič!

Eva Vlaadingerbroeková na sociální síti X (bývalý Twitter) zveřejnila následující status:

V překladu do češtiny status uvádí:

"Evropský parlament včera oficiálně schválil "Peněženku evropské digitální identity".
Přestože tvrdí, že to bude dobrovolné - podobně jako tvrdili, že očkovací covid pasy budou dobrovolné – tento systém je položením základů pro státní dohled na způsob čínských sociálních kreditů.
Cílem Evropské unie je, aby digitální identifikaci používalo do roku 2030 až 80% obyvatelstva v téměř každé oblasti života – od cestování přes sociální média, přihlašování na internetu, návštěvy lékaře až po veřejnou dopravu.
Vaši digitální peněženku budete potřebovat v podstatě všude."

V rámci příprav na tento nový systém se Řecko stalo prvním státem EU, který minulý týden začal zpřístupňovat občanům digitální identifikační karty.

Globální elita v minulosti vždy popírala, že plánuje zavést digitální identifikaci lidí, přičemž každého, kdo se odvážil odhalit jejich plány, označovala za "konspirační teoretiky", které je třeba na sociálních sítích umlčet a v některých případech je dokonce uvrhnout do vězení.

Dnes však jižzcela odložili masky a otevřeně komunikují své zlověstné plány pro lidstvo.

Technologie digitální identity, která je známá jako eID, poskytne politické elitě v Evropě pravomoc zmrazit bankovní účty lidí, zabránit jim v nákupu letenek, potravin, základních životních potřeb a jakýmkoli smysluplným způsobem se podílet na životě společnosti.

"Digitální identita není jen pas, který budete mít ve svém iPhone ve formě digitálního pasu. 

Zahrnuje téměř vše, co o vás vláda chce vědět," řekla Eva Vlaadingerbroeková.

"Nevýhodou toho je – a doufám, že to lidé začnou vidět – že vás vláda může zablokovat. 

Pokud si budete chtít koupit například burger, na obrazovce pokladny vyběhne červená výstraha, že transakce byla zamítnuta. 

Nebo když si budete chtít koupit jízdenku, případně cokoli jiného, co se vláda rozhodne pro vás znepřístupnit."

"Jsou velmi otevření a upřímní, co se týče jejich cíle," pokračovala Vlaadingerbroeková.

"Měli bychom brát jejich slovo velmi vážně a říct "Ne!"

Měli bychom okamžitě zrušit tyto komunisty, měli bychom jim říct vypadni z mého soukromého života, nenechám tě sledovat, co jím a kam chodím."

Závěr

Globální elita je odhodlána posunout autoritářství na zcela novou úroveň, daleko přesahující všechny pokusy v Hitlerově Německu nebo Maově Číně.

Zlověstné Světové ekonomické fórum (WEF) přišlo v září se sérií článků, které prosazovaly zavedení digitální identity. 

WEF slibuje, že nová "bezhotovostní společnost" a digitální ID budou veřejností vítány, neboť se jedná o "technologii vyžadující nulové technické znalosti".

Opravdu si myslí, že jsme hloupí a že jejich zločiny proti lidskosti jim projdou?


Zdroj


Q.S.

Ano, lidé jsou opravdu hloupí a nevidím vážnější překážku, přes kterou by celá věc neprošla...

Hloupost=duševní lenost, protože tohle musí pochopit každý, kdo jen trochu používá vlastní kritické myšlení.

Ale takových lidí je už velmi málo a rapidně jich ubývá v přímé úměře formátovaní mozků ve školách a médiích.