Experimenty s přidáváním funkcí vírů jsou jen začátkem.

02.04.2024

Během fází plánování pandemie Covidu-19 se ve Wuhanském virologickém institutu uskutečnil ne jeden, ale hned několik neetických experimentů. Avšak některým z těchto ostudných transhumanistických experimentů se nedostává takové pozornosti, jakou by si zasloužily.

Sběr netopýrů, výzkum přidávání funkcí virům za účelem zvýšení nebezpečnosti, vývoj programů DNA dohledu a vývoj experimentálních genových terapií byly jen začátkem.

Dr. Mathew Maavak si nedávno položil otázku: 

"Pokud byly vakcíny proti Covidu-19 experimentálními genovými terapiemi, jaké další genetické experimenty tam venku bez překážek pokračují?"

Během posledního desetiletí vyvinul Wuhanský virologický institut i různé chiméry, respektive mezidruhové hybridy.

Globalisté používají tento výzkum ke sledování a zneužívání genetiky a biologických procesů lidí a zvířat

Tyto temné síly usilují o super-inteligenci.

Následně chtějí využít této inteligence pro svoji globální dominanci.

Pokusy, které byly naplánovány během skandálu s pandemií Covidu-19, blednou v porovnání s výzvami, které mají přijít jménem pokroku vědy v budoucnosti.

Experimenty s přidáním funkcí virem jsou jen začátkem

Podle Dr. Maavaka typ výzkumu vycházející z Wuhanského virologického institutu zahrnuje zlověstnou snahu o další pokrok v transhumanismu, vývoji mezidruhových hybridů, respektive chimér a získání biologické superinteligence pro kontrolu populace a globální dominanci.

Dr. Maavak píše:

"Chimery vznikají tak, že lidské embryonální kmenové buňky jsou vstříknuty do embryí jiného druhu. 

Cílem je zatím vyvolat růst cílených lidských orgánů."

Toto je oblast vědy (CRISPR), která se původně snažila odstranit vrozené vady, ale nyní se tato věda proměnila na globální závody ve vytváření designérských dětí a supervojáků, doplněných o sledování biologických funkcí a mechanismy genetické kontroly.

S pomocí nanotechnologií, biotechnologií, umělé inteligence a strojních neurálních rozhraní globální síly soutěží o ovládnutí populace a zpeněžení, hodnocení a odměňování každé emoce, chování a myšlenky, přičemž vyvíjejí model poslušných občanů budoucnosti.

Společnost zabývající se sekvenováním genomu se zaměřuje na jednotlivce s vysokým IQ, z nichž chtějí vytvořit nadlidi

Velká společnost zabývající se sekvenováním genomu BGI Shenzhen se právě nachází v procesu získávání a sekvenování DNA Američanů.

BGI Shenzhen má v úmyslu stát se "bio-Googlem", který bude shromažďovat biologické informace z celého světa a učiní je obecně dostupnými a užitečnými. 

Od roku 2012 spolupracuje is Nadací Billa a Melindy Gatesových.

Stephen Hsu, vědecký poradce společnosti BGI Shenzhen, mluvil o získávání "statistické síly" od "výjimečné osoby" – kterou označuje jako někoho s IQ skóre alespoň 160.

"Výjimečná osoba vám dá řádově větší statistickou sílu, než kdybyste vzali náhodné lidi z populace…" řekl.

Tyto korporace vnímají lidi od zboží a zdrojů údajů přes biologické procesy probíhající v nich až po genetiku, kterou představují.

Tyto společnosti zabývající se sekvenováním genomu se snaží identifikovat a izolovat nejinteligentnější lidské genetické vzorky pro optimalizaci a transplantaci genetického materiálu do budoucích generací lidí – to vše v naději, že navrhnou lepší druh člověka, respektive nadčlověka.

Eugenici nasazují genetické testování plodů a tlačí na potraty s cílem vytvořit budoucnost lidstva

Eugenici v současnosti argumentují "prokreativním prospěchem" a tvrdí, že povinností lidstva je rozšiřovat genetické kódy budoucích generací.

Věří, že pokud tak neučiní, dopustí se formy "genetického zanedbávání", která je podobná zneužívání dětí. 

Toto jsou základní systémy víry, které kdysi prosazovali nacisté k vykořenění těch lidí, které považovali za méněcennou rasu.

Podobně se dnes v Číně připravují zákony na vykořenění méněcenných rysů z populace. 

Genetické testování umožňuje "odborníkům" doporučit, aby některé děti byly potraceny.

Čínský zákon o zdravotní péči o matky a kojence z roku 1994 předem vybírá určité plody k ukončení těhotenství v případě, že se u nich zjistí predispozice na některé dědičné nemoci nebo deformace v děloze.

Nebude dlouho trvat a pro provedení potratu budou označovány děti, které mají předběžnou diagnózu s neadekvátním IQ.

Zmapování složité a nepředvídatelné souhry mezi 100 biliony synaptických spojení v lidském mozku nemusí s pomocí umělé inteligence trvat dlouho.

V Číně i v jiných zemích vedl genetický screening dětí in utero (v děloze) k výběru "inteligentnějších" dětí s nejžádanějšími vlastnostmi. 

Pokud se u nich zjistí nějaká nežádoucí vlastnost, matce se doporučí ukončení těhotenství (interrupce).


Lance D. Johnson


Q.S.

Jsou to kroky k přeměně člověka ve stroj, programovatelného a výkonného biorobota, přitom poslušného a ovladatelného.

Jsou to kroky, které lidstvo zbavují lidství.

Kroky jdoucí proti řádu přírody, proti řádu vesmíru, proti Bohu.

Málokdo ví, že tyto manipulace s genomem se děly už před desítkami tisíc let v Atlantidě.