Ficovi a Orbánovi připravil všechen pražský lid přivítání...

27.02.2024

V Praze, kde žijí vzdělaní, uvědomělí a odpovědní lidé se dostalo premiérům Maďarska a Slovenska zaslouženého přivítání.

Pochopitelně neorganizovaného a spontánního.

Tak takoví krásní lidé v Praze žijí...


Na slovenského premiéra Roberta Fica čekali při příjezdu do Lichtenštejnského paláce v Praze na úterní schůzku Visegrádské skupiny (V4) demonstranti s transparenty odkazujícími na to, že se postavil na stranu ruského prezidenta Vladimira Putina. Když vystoupil z auta, pískali na něj a křičeli "hanba". Poté, co se Fico krátce přivítal s českým premiérem Petrem Fialou (ODS), šel ještě lidem ironicky pokynout.

Na protest proti Ficovi i jeho maďarskému protějšku Viktoru Orbánovi se sešly u Lichtenštejnského paláce desítky lidí. Měli s sebou české a ukrajinské vlajky a vlajky Evropské unie.

Někteří nesli transparenty odkazující na to, že se Fico postavil na stranu ruského prezidenta Vladimira Putina. "Fico, jdi domů, do Ruska" bylo například na jednom z nich. Na Orbána a Fica lidé také pískali a křičeli "hanba".

Ficovi a Orbánovi se dostalo v Praze přivítání. Přívětivé rozhodně nebylo


Q.S.

"Karle, Marie! Fico je v Praze! Rychle, musíme zachránit hodnoty, všeho nechte, odložte pera, zastavte soustruhy, zavřete prodejny, musíme jít!"

A tak šli v jednom šiku.

Jako vždy...


P.S.

Robertovi Ficovi a Viktoru Orbánovi se omlouvám, s tímhle opravdu lid Čech, Moravy a Slezska nemá nic společného.

Aby bylo jasno.