Globální mafie se nás snaží pomocí mnoha metod a nástrojů držet v intelektuální i duchovní temnotě, ve strachu, v neustálém zmatku, přehlcené nepodstatnými blbostmi a manipuluje nás k vzájemným sporům a válkám.

08.12.2023

V předchozí části jsme se podívali na to, co je to Globální Parazit je a jaké má tahle nadnárodní mafie úmysly. Jeho nejvyšší a finální cíl už jsme si několikrát shrnuli – je to absolutní dominance a vlastnění všeho, včetně plného vlastnictví vašeho těla a duše. Snaha o totální ovládnutí veškeré lidské populace až do posledního vesničana někde na Sibiři je pro ně doslova životní nutností – parazité totiž nejsou schopni samostatného života a ke svému přežití potřebují mít neustálý přísun vhodných hostitelů. Nikdo jim nesmí stát v cestě, ani nějaký maličký človíček bloger nebo čestný soudce, protože oni moc dobře ví, jak slabouncí ve skutečnosti jsou a že pokud by něco hostitele probralo, rozmázne je jak obtížný krvesajný hmyz. K dosažení svého cíle nenápadně používají dvě hlavní metody – manipulaci mysli (v masovém i individuálním měřítku) a infiltraci existujících struktur jako jsou soukromé firmy, státní správa, nadnárodní organizace pro lidská práva atd. (je to jednodušší než tvořit vlastní; parazitický živočich má navíc problém cokoli sám tvořit).

Světová mafie už více jak sto let nabírá na síle, z velké části díky vytvoření Federálního Rezervního Systému, pomocí kterého kontroluje jednu z nejmocnějších zbraní světa – dolar. 

Nenechte se mýlit, dolar je opravdu především zbraň a až potom měnou pro běžné lidi. 

Dolar je/byl světovou rezervní měnou, což v jednoduchosti znamená, že jde o měnu, která se "musí" automaticky používat v mezinárodním obchodě. 

Systém je nastaven tak, že všechny země světa v podstatě musí dolar chránit a dávat mu hodnotu na vlastní úkor, protože pád dolaru by znehodnotil jejich vlastní zásoby vniklé mezinárodním obchodem. 

USA toho samozřejmě zneužívá, tiskne si pro sebe nové dolary jak utržené z řetězu a celá planeta pak v potu a krvi zabraňuje jejich monstrózní inflaci.

Poznámka – Fed je jen "soukromá" neziskovka, nikoli státní úřad! 

Citace z Wikipedie o jeho vzniku:

"Vznikl podepsáním Zákona o federálních rezervách pár dnů před vánočními svátky, 23. prosince 1913, prezidentem Woodrowem Wilsonem. Samotné znění zákona vzešlo z tajného setkání zástupců amerického ministerstva financí a několika vlivných bankéřů té doby v listopadu 1910 na ostrově Jekyll Island v americké Georgii. Hlavní rys zákona bylo získání pověření (z americké ústavy explicitně dané Kongresu) tisknout peníze a poskytovat je americké vládě na úvěr. "

Co proboha považovat za větší konspiraci než to, že se potají sejdou zástupci státu a soukromých bank a společně upečou smlouvu, která skrz peníze zotročí celý stát a všechny lidi v něm? 

Ale "konspirace" samozřejmě neexistují a každý, kdo o nich teoretizuje a mapuje je patří do blázince, ha ha!

Fed je ale jen jedním z mnoha nástrojů, které si Globální Parazit během staletí vytvořil (banky, neziskovky, think tanky…) nebo které někomu ukradl (média, firmy, nadnárodní organizace…). 

Tyhle mocné rodinné klany, spojené společným parazitickým cílem, ve skutečnosti na naší naivitě a mentální lenosti parazitují už velmi, velmi dlouho. 

Někteří lidé se dokonce domnívají, že předci současné skupiny mocných spiklenců stáli třeba i za rozkladem starověkého Egypta a to už je pěkně dávno – několik tisíc let. 

A ono je to vlastně logické, že za krachem všech předchozích civilizací stála podobná (či stejná) skupina lidí se stejným nastavením psychiky!

Při rozpadu mnoha říší v oblasti Evropy a blízkého okolí vždy vidíme takřka stejné příčiny i následky – monstrózní přesuny majetku od skutečně užitečných lidí k hrstce všehoschopných psychopatů, falešnou ekonomiku, obří inflaci, obří korupci politiků, masivní propagandu, překrucování zákonů ve prospěch zločinců, aroganci elit, sexuální dekadenci všeho druhu, masovou imigraci "barbarů", úpadek vzdělávání, soustředění davů na tupou zábavu, politické vraždy, snahu o zavedení otroctví a nakonec totální rozvrácení říše, po které někdy následuje "nespravedlivé" vyhnání jedné minoritní skupiny obyvatel ze země (za což se pak klan těchto "vyvolených" vždy snaží nějak strašlivě pomstít, ideálně genocidou původních hostitelů za pomoci cizích rukou, protože takovou prostě mají povahu).

V minulosti i dnes používají parazitické skupiny inteligentních psychopatů prakticky pořád ty samé metody, kterými získávají obří moc a majetky. 

Jediné, co se mění, je aktuální stafáž ochotných poskoků a technické prostředky, které využívají. 

Ale základní principy jsou vždy stejné. 

Člověk by si skoro až řekl, že se lidská populace po staletích pořád stejných ojebávek už přece musí jednou poučit! 

Že se nenechají znovu napálit tím samým…jenže stačí dvě tři generace, všechno trochu přestříknout na jinou barvu, trochu přeformulovat fráze a je to v… 

Staré lekce jsou zapomenuty, mozky jsou vypláchnuty a může se jet nanovo.

Teď se podíváme na to, jaké konkrétní metody používá Globální Parazit k prosazení svojí šílené agendy.

Metody Globálního Parazita

Jaké hlavní metody používá Globální Parazit k pohlcení monstrózních majetků a totální moci?

Nepřímé řízení

Globální Parazit jen málokdy zadává přímé rozkazy ve stylu "Fauci a Daszaku, přesuňte mivývoj SARS-CoV-2 do Wu-chanu tady přes tu společnost a nezapomeňte včas patentovat tuhle falešnou mRNA vakcínu BNT162b2, jejíž vývoj jsem přímo řídil už od roku 1990". 

Místo toho si spíš vybírá správné lidi na správná místa a těm vysvětlí, čeho potřebuje dosáhnout. 

Parazit většinou nezavádí konkrétní zákony a politická rozhodnutí, on spíš přes své loutky ovlivňuje a mění celkový systém tak, aby v něm lidé neměli jinou možnost, než se chovat tak, jak mu to vyhovuje!  

Parazit určí jasnou agendu a obecné kroky k jejímu dosažení, ale o tisíce a tisíce konkrétních rozhodnutí se už starají jeho poskoci, dosazení na vybraná místa. 

Jinak by se Parazit zbláznil z mikro-managementu. 

Když nějaká z loutek neplní agendu správně, je za pomoci jiných maňásků nahrazena. 

To je vše! 

Pokud tedy Parazit chce například zlikvidovat možnost svobodného pohybu populace, tak začne za pomoci poskoků prosazovat (mimo jiné) Zelený Úděl a boj proti "zlému skleníkovému plynu, který produkují hlavně osobní benzínová a naftová auta". 

Vše ostatní pak následuje v podstatě samospádem a Globálnímu Parazitovi už stačí jen vše korigovat přes své poskoky. 

To samé platí pro agendu programovatelné digitální měny (CBDC), pro covidovou plandemii a teror vakcinačními průkazy, pro "boj proti terorismu" po jím samotným zrežírovaných teroristických útocích (9/11, chemický útok v Sýrii, aktuální útok Hamásu apod.), pro omezování chovů nebezpečně prdících kraviček a chřipečkových slepiček, pro zavedení sociálního kreditu atd. 

Parazit jen určí cíl a mantinely a poskoci zavádějí a hlídají konkrétní pravidla. 

Vám pak nezbyde nic jiného, než se pohybovat v uzoučké uličce směrem k jatečnímu kladivu, protože tak je nastavený celý systém a jen velmi silní jedinci dokáží prorazit ohrádku (kterou pak debilní jedinci zase hned opraví).

Řízení pomocí klasické manažerské pyramidy

Řízení všech operací probíhá za pomoci úplně běžné pyramidální struktury řízení, jako v každé velké firmě nebo v tajné službě. 

Celkový obraz a skutečné cíle vždy vidí jen vrcholné vedení!!! 

Ti na nižších patrech hierarchie vždy mají za úkol jen konkrétní agendu a nejen že vůbec nemusí chápat celý obraz, oni ani nemusí vědět, pro koho a na čem vlastně pracují! 

Každý ví jen to, co je potřeba, aby splnil svůj úkol! 

Figurka na nižším patře tedy ani nemusí mít pravdivé informace – viz běžní zdravotníci z nejspodnějších úrovní pyramidy, kteří nadšeně píchají pacientům toxické šmakulády a přitom opravdu věří, že jim tím pomáhají.

Místo měšce peněz nahoře si představte šklebící se hubu Klause Švába nebo Žorže Sereše. 

A i ti mají nad sebou skutečné manažery světa.

Ovládnutí informačních toků

Globální Parazit potřebuje kontrolovat informace, které proudí k běžné populaci. 

Cílem je, aby i poměrně inteligentní člověk "dobrovolně" dělal rozhodnutí výhodná pro Parazita. 

Toho se dosáhne tak, že populace má k dispozici jen pečlivě profiltrovaná a ohnutá vstupní data, takže i vcelku rozumný člověk může dělat na základě nesprávných informací sice logická, ale zároveň úplně debilní rozhodnutí (třeba jít na Tečku nebo podporovat válečné běsnění a v něm pak dokonce stranu s fašisty!). 

Dříve Parazitovi stačilo občas pomocí cizích rukou občas zapálit nějakou tu knihovnu nebo veřejně umučit pár chytrých a vzpurných lidí. 

Dnes se ale informace šíří mnohem snadněji, lidí je více a tak je nutné všechno extrémně centralizovat, aby se to dalo lépe ovládat z jednoho místa. 

Jinými slovy, je potřeba pomocí monopolních praktik a dosazování poskoků na vhodná místa zcela ovládnout a zmanipulovat internetové vyhledávače (Google Search, Bing…), platformy pro sdílení osobních informací (sociální sítě jako Facebook, X, Instagram…), sdílecí video-platformy (YouTube, Vimeo…), velká média (CNN, New York Times, Seznam/Novinky, ČT…), internetovou encyklopedii (Wikipedia) a také produkci masové zábavy (Hollywood, Disney, Netflix…).

Ovládnutí finančního systému

Tohle je základním nástrojem moci Parazita, bez kterého se v podstatě nemůže pohnout dál. 

Proto je jeho práce vždy nejvíc rozpoznatelná ve finančním sektoru (Fed, MMF, bankovní lichváři…) a ve velkých investičních společnostech (BlackRock, Vanguard…).

Aktuálně je systém záměrně nastaven tak, aby byly státy i běžná populace neustále zadlužováni mnoha nesmyslně nastavenými pravidly a vychytralými fintami. 

Dlužník = budoucí otrok

Bankovní sektor si přitom může klidně i 80% nebo 90% půjčovaných peněz doslova vyčarovat ze vzduchu. 

Opravdu – banky běžně půjčují peníze, které nejen že nemají, ale které do té doby ani neexistovaly. 

Pak bohatnou na tom, že vy jako pracant generujete reálné hodnoty a pro bankovní systém se tak z vyčarovaných virtuálních peněz stávají peníze reálné.

Současný západní finanční systém funguje tak, jako kdybyste hráli oblíbenou hru Dostihy a sázky a jeden z hráčů měl vedle sebe tiskárnu, na které si může kdykoli dotisknout kolik peněz chce a dokonce může i případně říct, že vaše verze bankovek už neplatí, protože teď se tiskne nová a "lepší"…ale on je tak hodný, že vám ty staré a fujky peníze vymění za ty nové a lepší, třeba ve skvělém poměru 10:1.

Někdy až absurdní složitost finančních a investičních systémů je také záměr – čím větší a nesmyslnější komplikovanost, tím snadněji se v něm provádějí nenápadné mega-krádeže a tím hůře se do něj proniká normálním lidem nebo poctivým ochráncům práva (tito jednorožci pořád ještě existují!).

Oblíbenou fintou je i nasazení krtků do firem i státních podniků, kteří pak podnik záměrně poškozují, aby klesla jeho cena a mafiánský Globální Parazit pak mohl společnost koupit za hubičku a pak ji vydrancovat. 

Dokonalých příkladů byly v raných devadesátých letech stovky, před časem něco podobného udělal třeba bastard Stephen Elop při likvidaci Nokie nebo to dnes dělá jakási ropucha s Českou Poštou.

Nenápadnost

O tom už jsme si řekli. 

Parazit před sebe vždy nastrkuje ochotné figurky, které za to dostávají odměny v podobě peněz, pocitu moci, nevinných dětí ke znásilňování, drog, odpuštění nesplatitelných dluhů atd. 

Pokud není jiná možnost, může být nastrčena i NEOCHOTNÁ loutka – pomocí zastrašování a vydírání. 

Když se objeví problémy, je loutka bez smilování hozena pod vlak a Parazit nasadí novou várku užitečných idiotů, kterou si už předem nachystal.

Divide et impera / Rozděl a panuj

Globalistické mafii velmi vyhovuje společenský chaos a hlavně nesoudržnost populace. 

Ideální stav je, když se lidé hádají a nenávidí mezi sebou a vyčerpávají se nesmyslnými vzájemnými potyčkami. 

Parazit tak má zajištěno, že se lidé nezačnou soustředit na něj a nespojí se proti němu. 

Nezapomeňte – proti síle spojených lidí je asi jako komár proti vaší pěsti. 

Když jsou lidé soustředění na vzájemné potyčky a nenávist, tak věnují pozornost jen sobě navzájem a on jim může nepozorovaně krást majetek z kapes nebo nasměrovat zuřivost populace proti nebezpečné skupince rebelů. 

I proto je pro Globálního Parazita super, když probíhá masivní migrace kulturně nekompatibilní populace do západních zemí. 

Vzniká tak chaos a zmar, ve kterém může Parazit dokonale řádit, schovaný v oparu sociálních nepokojů. 

Podle stejných pravidel probíhá záměrně nespravedlivé zvýhodňování všemožných prapodivných LGBT lidiček, rasistické zvýhodňování černochů, sexistické zvýhodňování žen a tak dále. 

Nespravedlivé zacházení a nadržování je vnímané tak extrémně negativně, že negativní reakce můžeme jasně pozorovat už u obyčejných opiček, natož pak u lidí (kteří jsou většinou o kousíček inteligentnější…i když…). 

A globální mafie to samozřejmě ví a využívá.

Test po kapucínských opičkách zopakovali s pejsky, ptáky, šimpanzi…všude byl výsledek stejný. Test s lidmi jede nepřetržitě.

Tvorba pracovních specialistů s nulovým všeobecným přehledem

Když už je Globální Parazit dostatečně silný, má otevřenou cestu k ovládnutí vzdělávacího systému (jako vždy nepřímo a přes ochotné poskoky!). 

Pro nadnárodní mafii je ideální stav to, když ze škol vylézají "vzdělaní idioti" – tedy lidé, kteří sice rozumí nějakému vybranému oboru (třeba IT, marketing nebo farmaceutická medicína), ale ví hovnajs o čemkoli jiném. 

Tím vzniká armáda dokonalých otroků, kteří sice mohou plnit komplikované cíle ve svém oboru, ale přitom absolutně nechápou, co se kolem nich děje a co nevědomky pomáhají prosazovat. 

Navíc k "naivním specialistům" je samozřejmě potřeba chrlit i skupiny indoktrinovaných "rozvracečů společnosti", tedy vychovávat si na různých obskurních sociologických oborech armádu užitečných idiotů, která bude oslabovat zdravou společnost a zasévat do ní chaos (viz Divide et impera). 

Pro Globálního Parazita je naprostou noční můrou všeobecně vzdělaný člověk s kvalitním kritickým myšlením ("selský rozum") a s rovnou páteří – proto každého takového člověka podporujme jak to jen jde!

Obviňování jiných z toho, co sami dělají

Další prastará a věky ověřená metoda. "Zloděj křičí chyťte zloděje!". 

Cílem je přesměrování nebezpečné pozornosti na někoho jiného, ideálně na potenciálně nebezpečného soupeře. 

Pokud tato lest vyjde, jsou zabity dvě mouchy jednou ranou – je odvrácena pozornost od zločinné činnosti Parazita a zároveň je zničen odbojář, který by mohl ohrozit parazitickou agendu. 

Vyšším levelem téhle metody je přebarvit agresora dokonce až do role oběti – to aktuálně vidíme třeba v jednom blízkovýchodním státě, který naprosto nemilosrdně a brutálně požírá svou původně hostitelskou zemi, která před cca 80 lety naivně přijala jejich předky, které nikdo jiný kvůli jejich chování přijmout nechtěl. 

"Vděční" novo-usedlíci tam už po mnoho dekád vyvražďují desetitisíce dětí svého hostitele, zabírají jeho území, ničí mu všechnu užitečnou infrastrukturu, nutí ho žít jako dobytek…a přitom se v médiích ještě staví do role trpící oběti a svou (nyní už krvelačně rozzuřenou) oběť staví do role agresora!

Vyvolávání iracionálního strachu a obecně ovládání lidí skrze emoce

Globální Parazit je především a nade vše manipulátor. 

A každý správný manipulátor ví, že nejsnáze se lidé ovládají skrz emoce. 

A protože radost a láska jsou pro mafiánské psychopaty cosi podivného a cizorodého, zbývají jim jen dvě velmi silné emoce – hněv a hlavně strach. 

Hněv je spíš krátkodobý a hodí se jim spíš pro nárazové operace, ale strach…strach je pro ně slaďoučký jak dětská krev! 

Strach se dá vyvolat velmi rychle, ale může vydržet roky. 

Když se podaří najít správný spouštěč, tak na povel obejde jakékoli racionální myšlení a vypíná zdravý rozum lépe než tatranský čaj. 

Úplně nejlepší verze strachu je pak ta z něčeho "neviditelného", co může dopadnou kdykoli a na kohokoli. 

Dříve byl tedy velmi účinně využíván třeba strach z budoucího pekla pro neposlušné a nevěřící ("když ale odevzdáte naší organizaci svoji svobodnou vůli a peníze, tak my vás svými voňavými kadidly zachráníme před Peklem, kde by vás jinak tisíce let vařili ve vroucím oleji a museli byste se pořád dokola líbat s Madlou Ólbrjatovou!"). 

Později byli lidé strašeni třeba přítomností nenápadných komunistických agentů (u nás imperialistických), dopadem atomových bomb z čistého nebe, nakažením tajemným AIDSem, útokem teroristů ukrytých mezi pasažéry letadla, hrozbou nakažení vražedným koronavirem z nezarouškovaných úst "bezpříznakových přenašečů", uvařením se a utopením v planetárním skleníku kvůli neviditelnému oxidu uhličitému z osobních aut (ten z tankerů, miliardářských tryskáčů a sopek nevadí) atd. 

Zásadou je, že když se vyvolá iracionální hrůza z něčeho neviditelného, má Globální Parazit vždy předem připravenozázračné řešení, jako třeba "patriotické" odposlouchávání telefonů proti skrytým nepřátelům státu, čarodějnou super-vakcínu proti koronavirovému moru nebo prohlídku tělesných otvorů a radioaktivní skenovací rámy proti zlým teroristům na letištích. 

Vždy podle oblíbeného postupu "Vytvořit problém a pak zděšeným ovcím nabídnout předem nachystané řešení."

Informační a senzorické přehlcení

Spousta "hrozeb", kterými se snaží Globální Parazit vyděsit nebo zmást lidi, nedává žádný smysl už i při krátkém zamyšlení. 

Nesmyslnost reálných dezinformací od globalistické mafie teoreticky dokáže rozklíčovat i jedinec s průměrným intelektem. 

Důležité tedy je nedat nikomu čas se nad věcmi v klidu zamyslet! 

Populaci je nutné neustále bombardovat nikdy nekončícím proudem znepokojivých obrazů, jednoduchých hesel, promyšlenou ikonografií, vědecky se tvářícími pseudo-daty a tak dále. 

Pořád a pořád a pořád dokola! 

Běžný člověk nesmí dostat ani trochu času na samostatné myšlení, jeho mysl i smysly musí být neustále něčím zahlceny. 

Neustále na něj musí ze všech stran dopadat potřebná propaganda – do uší z rádia, do očí z webů nebo billboardů, do zadku z televizní obrazovky, pořád dokola a dokola a dokola a dokola, aby se nestihl ani nadechnout, natož zamyslet. 

Člověk je tedy přehlcen třeba zprávami "smrtící virus, zemřete, virus!!! 

Zázračná šmakuláda, řešení, šmakuláda!" a pak klidně z minuty na minutu přijde "nevyprovokovaná ruská agrese, zlý Putler, ruSSáci, zlý Putler!"…pořád dokola, co se zrovna hodí. 

Jedou neustálé kobercové nálety informačních bomb, je nutné prát to do lidí pod tlakem! 

Takže kdykoli, kdy hlavní média zničehonic zavalí laviny informací o nějakém šíleně nebezpečném "problému", které úplně přehluší vše ostatní, tak máte skoro jistotu, že to vypadlo z kuchyně Globálního Parazita.

Hlavně aby se k lidem nedostaly reálné informace!

Odvádění pozornosti banalitami / "chléb a hry"

Člověk si přirozeně chce občas odpočinout od neustále opakovaného proudu manipulativních zpráv ve veřejném prostoru i v médiích. 

Jenže jak už jsme si řekli, nesmí dostat ani chvilinku času na to si vydechnout a zamyslet se!

Je tedy potřeba zaměstnat jeho mysl alespoň banalitami. 

Musí mít před čumákem neustále nějakou mrkvičku, jako ten pověstný oslík. 

Jeho mysl musí být neustále přehlcena negativními emocemi a nebo hypnotizujícími blbinami. 

Jde o staré s velmi osvědčené "chléb a hry". 

Nakrm dav nějakými pomejemi "zadarmo" (hlavně aby jich bylo hodně) a zároveň neustále strhávej jejich pozornost pryč od reálných problémů. 

Lidé si nesmí si všimnout, jak je jim pomalu utahována smyčka kolem krku, jejich pozornost musí být pod neustálou kontrolou. 

Moderní "umění" (hlavně film) se navíc dá zneužít i k další super věci – k propagaci ideologických absurdit (jako třeba černošská šlechta ve středověké Anglii apod.), což tupější část populace různými postupy skutečně přeprogramuje. 

Té chytřejší části populace začnou ty nesmysly a banality v "umění" vadit – a voilá, máme tu další nástroj pro vnášení rozkolu do společnosti, nádhera! 

A ti otupělí konzumenti si to často ještě zaplatí! 

Jak je tenhle druh hypnózy vybroušen do dokonalosti díky moderním technologiím si jde ověřit třeba u malých dětí – pusťte před nimi na velké ploché obrazovce nějaký americký cartoon a skoro lusknutím prstů máte z hrajících si raubířů skupinu slintajících zombíků, kteří nedokážou odtrhnout oči od obrazovky. 

To samé s "chytrými" telefony, které si navíc všichni neustále nosí sebou a tak už mohou být hypnotizováni prakticky neustále.

Překrucování reality a gaslighting

Když už nejde nějaká reálná událost utajit, je potřeba ji překroutit ve svůj prospěch, ideálně až v pravý opak. 

Hlavně v posledních několika letech tenhle postup dosahuje naprosto obludných rozměrů. 

Co dělat, když poskoci Globálního Parazita páchají válečné zločiny a vyvražďují děti? 

Není problém – stačí zinscenovat třeba chemický útok od druhé strany konfliktu, obvinit je z válečných zločinů (které děláte vy) a zahltit média lavinou zpráv s pořádným emocionálním nábojem. 

A pak už stačí jen používat jednu z předchozích metod – opakovat a opakovat a opakovat.

Využívá se i překrucování čehokoli, co by mohlo lidem otvírat mysl a udělat je odolnějšími k manipulaci. 

I proto třeba katolická církev (ve středověku jeden z hlavních nástrojů Globálního Parazita) velmi agresivně zabírala všechna posvátná místa předchozích náboženství a stavěla na nich své kostely, čímž stará místa jakoby přepsala. 

Případně když náboženství vezme nějaký existující zvyk nebo oslavy (například slunovrat) a ten překroutí a zakomponuje do své ideologie, čímž starý zvyk přepíše a lidé ochotněji naskočí na jeho novou, zmutovanou verzi (čímž už je proveden první krok k jejich ovládnutí). 

Nebo se vezme kniha varující před nějakými společenskými procesy a předělá se do mnohem více plytké filmové nebo seriálové verze s přetvořenými postavami – většina lidí pak získá pocit, že dílo zná a už ho nemusí dál studovat, ale ve skutečnosti znají jen zparchantělou verzi původního umění, které jim mohlo pomoci otevřít mysl.

Utajování znalostí a skutečné historie

Globální Parazit má zvláštní zálibu v skoro až hysterickém ukrývání mnoha druhů znalostí před běžnou populací. 

Týká se to především znalosti naší historie, ale třeba i skutečného fungování nemocí, alternativních zdrojů energie, některých atmosferických anomálií atd. 

Globalistická mafie se snaží, aby její cenzoři (mainstreamoví "vědci") propustili jen to, co je absolutně nezbytné pro její plány. 

Viz jeden z bodů výše – loutkáři nepotřebují všeobecně vzdělané lidi, ale chtějí otupělé specialisty, kteří nerozumí ničemu jinému než své maličké bublince znalostí z vybraného oboru.

Mafie se tedy nebojí vypalování knihoven, aby se smazala historie a mohla se napsat nová, pomocí které půjdou zmatené ovečky lépe manipulovat. 

Není nad falešné představy o vlastní minulosti, které vás nasměrují správným směrem. 

Viz předchozí bod o překrucování reality – překroutit historii je často výhodnější než se něco snažit úplně smazat!

Jeden příklad z mnoha – když zemřel neskutečně geniální Nikola Tesla, do jeho bytu okamžitě naklusaly tajné služby a zabavily tam snad i kancelářské sponky a jeho použité spodky. 

Nezůstalo nic, absolutně nic. 

Prý jeho výzkumnými materiály naplnili celý vagón, který pak skončil kdo ví kde a dnes z těch výzkumů těží kdo ví kdo a kdo ví jak.

Skutečné znalosti jsou totiž síla! 

Už jen samotné kvalitní znalosti vás chrání, doslova samy o sobě! 

Jen se nad tím zamyslete – když jste získali trochu lepší znalosti o fungování mRNA šmakulád, injekci jste se pravděpodobně vyhnuli a tak jste neriskovali problémy se srdce, imunitou, plodností nebo dokonce smrt.

Asi nejpodivnější mi ale přijde snaha globalistické mafie zahalovat pláštěm nevědomosti prastarou historii lidstva. 

To, jakým způsobem probíhá likvidace a překrucování informací o předchozích civilizacích, je tak přepálené, až si člověk říká, o co jim v tomhle případě sakra jde!? 

Proč tak šíleně tají jakékoli věrohodné informace o pyramidách, kterých jsou po světě tisíce? 

Proč se je snaží schovávat i Čína? 

Proč se ignoruje objev kovových elektrod v "Kufuových" pyramidách v Gíze? 

Proč mainstreamoví "experti" lžou o jejich stáří, podporují nesmyslné teorie o jejich účelu a šíří úplně debilní pohádky o tom jak byly stavěny? 

Proč je u méně známých památek v Gíze vojenská základna, takže vás při přiblížení k nim mohou zastřelit? 

Proč třeba u nás nejsou Kounovské řady národní památkou velkého významu a místo toho se nechávají zarůstat lesem? 

Souvisí to celé s tím, že Země prochází pravidelným cyklem klimatických katastrof každých cca 6 000 let (malá klimatická katastrofa) a 12 000 let (velká katastrofa)? 

Ale o tom až v nějakém jiném článku.

Vytváření závislostí

Vytváření závislosti obyvatel na Globálním Parazitovi už je na rozhraní metody řízení a jejích následků. 

Jde o neustálou snahu nastavovat společnost tak, aby bylo co nejvíc lidí absolutně závislých na systému, který Globální Parazit řídí.

Ideální stav pro tuhle metodu je v podstatě to, když budete donuceni odevzdávat do systému 110% toho, co vyděláte. 

To není překlep – opravdu byste měli být nuceni odevzdávat víc, než jste schopní vydělat! 

Třeba za pomoci nesmyslných daní, poplatků a pravidel pro půjčky…a když už je nemáte jak splácet, tak vás oškubat o zbytek majetku pomocí exekutorské mafie.

Už jen svou existencí máte tvořit sami sobě dluh, abyste pak museli parazitický systém prosit o odpuštění a o almužnu

Parazit vám pak bude dluhy jakoby odpouštět (ale jen tak tak!), ale samozřejmě jen pod podmínkou, že budete dělat přesně to, co vám jeho zástupci nařídí.

Právě tohle je hezká ukázka nepřímého či bezstrukturního způsobu řízení – nastavit pravidla tak, abyste neměli jinou možnost, než jít vytyčeným jatečním koridorem

Globální Parazit se teď například snaží zničit zemědělství a potravinářství, aby pak u něj lidé museli škemrat o jídlo, protože tato mafie bude ovládat/vlastnit poslední fungující farmy. 

Lidé pak do sebe ještě rádi budou cpát ochucený hmyz nebo GMO sóju plnou fytoestrogenů, protože nic jiného nebudou mít možnost sehnat. 

Mimochodem, věděli jste, že Bill Gates (jeden z top manažerů globální mafie) se díky "filantropii" stal největším soukromým vlastníkem půdy v USA? 

Přesně tohle je součástí příprav na vyvolání potravinové krize a následné závislosti populace, nic víc.

Parazit se také snaží mnoha postupy vyvolat vaši závislost na co největším počtu léků – moderní "léková medicína" nechce zdravé a silné lidi, ale chronicky nemocnou populaci, která bude brát co nejvíce farmaceutických přípravků na zdravotní problémy, které systém z velké části sám vytvořil! 

A pak vás ještě dotlačí k tomu, abyste brali další prášky na potlačení vedlejších příznaků od těch prvních prášků (Pfizer už například má připraveny léky na následky opichů proti Covidu).

Globální Parazit se neštítí dokonce ani výroby a distribuce drog – třeba CIA je možná největším obchodníkem s drogami na světě. 

Sice teď přišli o gigantická opiová pole v Afghánistánu, ale zdá se, že si to alespoň v USA bohatě vynahrazují pomocí anestetik jménem Xylazine a Fentanyl (uživatele poznáte tak, že vypadají jako zombie – stojí i hodiny v krkolomných polohách, nevnímají bolest, rozkládají se jim tkáně).

Globální Parazit znásilňuje i dobré lidské vlastnosti!

A to jsem nezmínila další metody, které Globální Parazit miluje hlavně ve 21. století. 

Například velmi rád zneužívá dobrých lidských vlastností k tomu, aby bylo pácháno něco špatného. 

Chcete příklady z reálného světa?

Hodně lidí, kteří hystericky vyžadovali nošení prachových respirátorů během covidové plandemie, opravdu věřilo, že tím chrání staré lidi. 

Věřili tomu, že mohou nevědomky přenášet svým dechem smrtící mor, který by mohl zavraždit nějakého hodného staříka nebo oslabené dítě. 

Proto byli také často v depresi z toho, jak může být tolik lidí zlých, že nechtějí nosit roušky a tím chránit oslabené lidi.

To samé platí pro spoustu lidí, kteří chodí na různé Gay Pride průvody – berou homosexuály a lesby jako lidi s normálním právem na život, nic proti nim nemají, a tak je jdou podpořit do duhového průvodu. 

Když se z Pridu vrátí, přečtou si na sociálních sítích komentáře od rozzuřených magorů (a od placených provokatérů), že všichni homosexuálové by se měli poslat do plynu nebo zavřít doživotně na psychiatrii a jsou šokovaní z toho, jak odporní ti "dezoláti" jsou a proč chtějí mučit nebo zabíjet některé jejich kolegy z práce nebo dokonce sourozence.

Dalších příkladů jsou spousty – rovná ženská práva, rovná práva černochů, právo migrantů na azyl před válečným konfliktem v jejich zemi a tak dále. 

Manipulátoři zneužívají lidskou lítost, naivitu, stud, důvěru v dobrotu systému, starost o (reálně znečištěné) životní prostředí, přirozený strach o děti a tak dále.

Ano, zásadním předpokladem pro to, aby Globální Parazit dokázal zneužít dobré vlastnosti k manipulaci k páchání špatných činů a rozhodnutí, je mentální lenost a dětinská naivita. 

Přesto je dobré si to neustále připomínat, že když někdo dělá nějakou (sebe)destruktivní blbost, je to často kombinace dobré vlastnosti a totální naivity, ne následek touhy někomu ubližovat. 

Alternativa je dnes protknuta obrovským množstvím negativity a to není dobré – těm naivním a napáleným je potřeba dát šanci se probrat a pochopit, co se děje. 

Náš odpor má být zaměřen jen na ty, kteří zlo páchají záměrně nebo z hlouposti ale příliš intenzivně.

Tak…

To nám ten seznam ale nakvasil, co? 

Ve skutečnosti je ale vše popsané výše součástí té samé strategie Globálního Parazita. 

Tedy:

Globální mafie se nás snaží pomocí mnoha metod a nástrojů držet v intelektuální i duchovní temnotě, ve strachu, v neustálém zmatku, přehlcené nepodstatnými blbostmi a manipuluje nás k vzájemným sporům a válkám.

Tímhle způsobem je nejsnazší nás ovládat a zároveň být skrytý v oparu neustálého chaosu, aby si lidstvo neuvědomilo, kolik krve z něj tenhle maličký ale nenasytný organismus neustále saje.

Všechno výše jmenované není ničím novým, lidé (hm?) s paraziticky nastaveným myšlením dělají něco podobného už po tisíciletí. 

Možná jsou to dokonce ty samé rodinné klany, možná ne, ale to nic nemění na tom, že tu jsou a že 0,001% decimuje nesmírně zákeřnými metodami 99,999% lidstva. 

Rozdíl je jen v tom, že se dnes všechno díky moderním technologiím mnohem snadněji koncentruje do jednoho místa a k jedné malé skupince lidí. 

Právě to je ta "globalizace" a základ pro Nový Světový Řád s jedinou (nevolenou) vládou pro celou planetu.

Americká písnička 17 tun od Merle Travise z roku 1946 hezky ilustruje parazitický systém – ať pracujete jak chcete, stále končíte v dluzích (kdo ovládá vaše dluhy, ovládá vás).

"Naložíš 16 tun a co dostaneš?
Jsi starší o další den a ještě víc v dluzích
Svatý Petře, nevolej mě, já nemůžu jít
Dlužím svou duši firemnímu krámu"

Nic z výše napsaného není spekulace ani "konspirační teorie", jde o čistou a jasně viditelnou praxi, kterou se Globální Parazit už dokonce začal veřejně chlubit. 

Tak sebejistý si je, že mu vše vyjde…

"Ten, na kom závisíš, tě může ovládat."

Jenže ono mu to nevyjde. 

Něco se mu sice už povedlo, leccos se mu ještě povede, ale celkovou válku nevyhraje. 

Není to prakticky možné, ať se bude snažit jak bude chtít. 

Jak to? 

O tom si povíme v poslední části, která bude o dost optimističtější.

Z tohohle obrázku mi vždycky vyhrknou slzy. 

Protože je pravdivý a ukazuje sílu, která nakonec vždycky vyhraje.


Nikola Bornová